Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen olvastam
amúgy ami címet írtál az az msn-é ...
arra nem ment el, de írtam a jó címedre :D
Tuning, írtam neked mailt a kistuning5 @ hotmail com ra
bátyjámat hívd fel mert gondok vannak a pályaidommal!308519052
Selettra rosszul mérted fel a helyzetet: most nem én vagyok akibe bele kell kötni! Amúgymeg úgy gondoltam h a fórumról azokat az emberkéket akik járni szoktak pályázni meg az összes többi emberkét aki bármilyen motorral jár a pályára. Az meg ha vmi full-pro elkerül vmi kicsi pályán robogóval az nem olyan gáz mint mikor elkerüljük 125-tel az 1000-es gépeken ülő motorozni nem tudó jasszcsávókat kívülről.
Úgy kihozza, hogy kint is marad:)
Ki az a minket? itt fórumról bárkit is,és meg fel is tart? :D és mivan ha téged a robogó kerül ki? :D
én is megijedtem mikor srozattüzet hallottam...de rájöttem h csak anya tvzik
Inkább töltsd ki az adatlapod!
Hát...miután megbizonyosodtam róla h nincsenek ukránok a körzetben újra meg merek szólalni. Bár eléggé megviselt engem is az oltás, de belőttem a TF-es lakótársam lótesztoszteronját és visszajött az önbizalmam.
én nem is értem h mersz te még ide írni...le lettünk KUTYÁZVA!nem emlékszel?itt sírok
legújabb fejlesztés..ez nagyon jóó ha tudnád mióta ugyan az a technika
Na már te is megjelentél itt, májsztró? Lehet igazad van...
robogó?alá?
max egy komár,de az sem ,mert az ugye drága kincs..:D
Talmácsi is azt használja, azt azért ne felejtsük el!
a tuning rs hez mindenképp a Mol arol olajat ajánlom, kihozza a lóerőt a motorodból!
am tök nyugodt forumélet volt...erre megjelent ez a mittom én ki,és összefogott mki,ez igen
Egyértelmű, hogy nem ilyen ostoba az ember csak ide jár mulatni...
Persze! Itt neked megcsinálják olyan keményre,Hogy fél óra múlva szószerint a mennyekben érezheted magad. 200?!? pfff! IDIÓÓÓÓTA!
szar a telefonod hülyegyerek
áá ezt a megfogalmazást kerestem...NAGYBETŰS NYOMORÉK...király
Elég rég óta nem írtam ide, de olvastam a fórumot, de te ki a faszom vagy G.XXX? milyen képeid vannak fent?! meg a leírásod egyenesen viccces szerintem pénz, ribancok meg miegymás, szerintem te még 20ezret se láttál együtt, nem hogy ballagásra SL 63 amg, meg megvetetem magamnak a legújabb fejlesztésű motort, vegyél rigát az való neked Ha kérdezel, akkor tedd meg normálisan vagy huzz el erről az oldalról! Szerintem neked normálisan válaszoltak, te meg itt flegmázol! NAGYBETŰS NYOMORÉK VAGY bocs de ezt nem tudtam már én se elnézni.
Gyere vedd meg a motorom. Megcsináljuk hogy menjen 200-at
Tyt kellene a fogaskereked. adj egy mail címet és írok.