Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne buziskodjatok már :D
álljál már le hülyegyerek:D
Héé Ádám, csak óvatosan, Atta az enyim(is)
akk már ilyen 80 kmes korzetbe mki ..motorodon arrow csak dob v egész rdszr?
gyerekek, én is itt vagyok falun, majd nyáron télleg összefuthatnánk
Csütörtökön nincs 1-2 órám
nekem azt mondták hogy fars levegőt szivott csak azért kérdeztem mert tudni akartam mástól is hogy biztos ez az oka, látom Atta hogy itt laksz a közelbe nyáron összefuthatnánk!
az a piros féktárcsa tényleg elüt egy kicsit a többi részétől:D
Igen valószinü fals levegőt szívott, de nem tuti, hogy azért mert fordítva rakták vissza, egyszerűen lehet csak megkeményedett. De persze akkor is felpörög, ha kifogyóba van a benzin, vagy esetleg megvan törve a cső, csak ebben az esetben le is áll utána:) olaj: agip speed, vagy keverékhez racing.
köszi szerintem is jól néz ki most lett készen nem rég kb.1 hónapja a féktárcsát nem akartuk áttfestettni nekem tetszik izlések és pofonok
Jól néz ki a mocid de az a piros festés a féktárcsán valami atom undorító .. milyen megfontolásból csináltad ilyenre? vagy ha ilyen volt akkor milyen megfontolásból hagytad így?
én akkora szaki nem vagyok,majd ha Atta v vki itt jár válaszol ...de olaj az Agip Speed 2t;)
én debreceni vagyok
sziasztok
lenne egy kérdésem hogy hidegen mikor beindul (szivatóval) megvárom mig eléri a hőmérsékeletet a motor közbe visszaállitom a szivatot és rendesen van alapjárat utánna megyek olyan 600 m-ert és mikor nem is húzom a gázt magától a fordulatszámmérő el kezd emelkedni és pörög olyan 4000 körül és ha nem húzom neki!, még ha áll is a motor akkor is csinálja ha nem pörgetem folyamatosan egyből lefullad el vittük egy szerelőhöt és azt mondta hogy forditva volt betéve a főtengely szimering most kicserélte még nincs itthon nem tudtam megnézni ezért is kérdezem hogy valóban ez lehetett a gondja másoktól is meg akartam ezt kérdezni jah és ti milyen 2t olajat ajánlotok még nem tudok mindent ezért kérdezgetek
Üdv
de azt írta h NEKIK van RSük:D
neked af1-ed van te nagyon okos
Ha nem zavar hogy hegesztett akkor tudok neked fejidomot, van még oladalidomom és első sárvédőm aprópénzért.
nemleltem még sajnos
de erőteljesen próbálkozom!
viszont profi műanyag hegesztőt igen
találtál fejidomot magadnak?
mann123, mi debrecen melett lakunk:ATTA, ts nekik RS-ük van!
nem 2004es az hanem 2003as és úgytudom 50esként lehet használni csak!
nemtom nállatok mennyire tudósok a rendőrök de talán nemis kell rá nagy tudósnak lenni hogy ránézz és megmond hogy kurvára nem 50es!
200ig skálázott km óra, hátul 150es gumi, jól kinéző lengőkar hátul, termetes motor...
Azonkívül meg nemsoká bevezetik mindenre a rendszámot és cumi lesz ezekkel, továbbá ha baleset történik akkor valeszeg mentő is jön ebből következik hogy rendőr is és onnantól kezdve cumivan mert ráirja hogy 125ös a gép és a biztosító nemfog fizetni és majd perelnek hogy fizesd meg a kárt...meg ilyen apróságok...
Ha rámhallgatsz és még sokan mások akkor csak Papiros gépet veszel!
Nekem 3000ft teljesítményadó és 7000bizti van...sztem kilehet bírni (50esre meg kb 4000a bizti szal 6000rugót spórolsz+átirást)
550000ért van nekem egy 2003as RS ha már itt tartunk!
ha érdekel hívj 20/5140810
ItalyCorse irtam egy mailt majd irj vissza
Zsír mer elvileg ezért megyünk szombaton!
én úgy tudom már rég eladta valami haverjának
Sziasztok!
VAn köztetek aki debreceni és RS 125 -je van? Én is ilyet szeretnék és lenne egy pár kérdésem.
E-mailom: mann123@citromail.hu