Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak tudnam ez kinek az alregje
Sziasztok!
Eladó egy Aprilia rs 125 olajpumpa ami max. 200 km-es
Az ára 12500 ft 06 30 293 42 62
"na csa leptem van jobb dolgom"

egyáltalán minek jöttél?!
Te tiszta buta vagy!
Előbb még azt írta, hogy mien sok pénze van, most meg azt írta, hogy megveteti a legjobb fejlesztésű mocit!
Ennyit a nagy dumagépről!

Különben ha akarod kiállok ellened, bármien motorral is vagy!
Fogadni mernék, hogy az első 2 kanyar után csak a formás hátsólámpályát látnád az Rs-emnek!
Ennyi!Többet nem írok ezzel kapcsolatban! De az előbb nagyon ideges lettem rá! Bocs még egyszer!
Mit varsz? fotozzam le a pocsom es mutogassam? nem fogok felrakni magamrol fotot ide nem vagyunk mi baratok. megvetetem a legujabb fejlesztesu motort, azt majd meghetunk egy verseny akar... na csa leptem van jobb dolgom
Fölösleges ilyen hangnemben írni neki, csak adod alá a lovat miniby. Amúgy egyetértek, bár nekem is kamu-gyanús a dolog.

Vidd majd el Swarovski- ba , kirakják valami kavicsal a felnit és akkor már télleg " faszagyerekleszel"
Nem azért, de sztem aki így áll hozzá a dologhoz mint te, az alapból nem a legjobb gazda. Először meg kéne nézned, mit tud normál állapotban, és ha kimotorozod úgy, akkor max megpiszkálni kicsit. Bár te tipikus gazdag majomnak látszol, aki megveszi a legjobb motort a kategóriában, a legdrágább ruhát, aztán meg a pályán feltart minket, szal sztem maradj csak a robogóknál, kutya! (H)
szerintem nem olyan pénzes, mint amilyen szeretne lenni. Nem értem mit háborogtok, mega-kamu az egész :)
Szevasz G.XXX!
Nincs egy kicsit nagy pofád?
Szerintem te nem is akarsz motorozni,csak itt baszogatod az embereket a fasz kérdéseiddel!MI lenne, ha nyitnál egy fórumot olyan néven, hogy Pénzes Nagyképűek Gyűjtőhelye?Igaz nem sok beszélgető társad lenne,de legalább nem minket baszogatnál!
Húzz a gecibe innen!Vegyél zsír új RS-t, aztán húzd a gázt neki, addig sem töltöd a helyet a Fórumon!
Bocs a szitkozódásért a többiektől! Tiszta gyíkarc ez az ember!
inkább mennél el te is a pszichiátriára
hagyd már rá ezt a hülye dumát, senki nem hiszi el rólad, hogy tényleg ilyen vagy, akkor meg mi értelme?
hat mert en azt akarom hogy 200 at menjen! a legjobb gazdahoz legjobb motor valo nem igaz?
hihih ott a pont!
hogy lehet ilyen idióta kérdést feltenni?
A legegyszerűbb módja ha egy RS125el 200al akarsz menni, ha szakadékba ugrasz vele. Mindenki jobban jár-
jaj ti se gondolhatjatok komolyan nekem csak kerdesem volt a motorot illetoen de hat mit varjon ilyen kutyáktol mint ti?:D
maradék alktrészek eladok:1999-2005is
oldalidomok=12eft ülések=3/db szivocsonk=3eft 28-as karbi=8eft
levegöszürödöböz=5eft váltokar=4eft fékkar=4eft hátsó lábtartok=6eft trafo=5eft gyujtásvezérlö=15eft
power=10eft inditorelé=4eft kormánykapcsolok=4/db gázbovden=3eft elsöfék=6eft

1992-1994ig bontott blok,idomszett,elsötelo,tank,ülések,hátsólámpa,tü
kör,önindito,bendix,power,hengerfej.
elsösárvédö,
segédváz,müszerfal,kábelköteg,kapcsolok, viztartály,csövek.......stbbb
érd:705377495
aprilia
rs160@freemail.hu
Bocs h eddig nem válaszoltam, de lent voltam a pincében h ha küldi a gyíkarc az ukránokat ne találjanak meg...
én valami olyasmire emlékszem, mintha azt írta volna h szakdolgozatához kellett neki... vmi viselkedés cucc...
szerintem sem valós személy. valaki fórumos biztos nagyon ráért... akárcsak kiskörte illetve most ez az "új" tag.
najó, kiskörte lehet, hogy nem korábbi fórumos :D
legalább nincs tájszólása meg az ilyenfajta hölgytől nem vársz többet.....
így nem illik rá a NO woman no cry
Keveset jársz Pestre ........ ez semmi ahoz képest amit néha látok egy pár szórakozóhelyen
Az kell neked full tuningos Rs, meg rózsaszín hello kitty matrica rá
http://www.napiszar.com/?p=267... a másik vicc
hát ő számomra kicsit ködös nem is létezett igazából vagy mi nem?
őt is milyen rég nem láttam bakker... :D