Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

velemenyt nem mondtunk max véleményt
Szólj mindent megvevő ősöknek hogy egy kis illemtanárt is vegyenek a garázsba a merdzsó mellé !
srácok vigyázzatok, új jelentkező a címre úgy is annyira hiányoltátok italymotot hát tessék kisebb kivitelben is elég lesz
nemár, nem hülye vagyok, csak kicsi és tudatlan bocsi ha túl nagy hülyeséget kérdeztem, nekem arra kéne, h jobban gyorsuljon, meg jobb legyen a végsebje alattam
meg azt kérdeztem még, h hol lehet a 07-es rs-re lánckereket lánccal együtt venni
Amugy 100% h. kamu men, mert aki már ott tart h. ilyeneket mondhasson el magáról az titkolja és nem beszél rólla, nem ám h. kérkedik! szóval 1 vicc vagy! XD
Meg 1 kép fotós kép sincs fennt, mind netes;)
RRman nem tudom eszrevetted e de le lettünk oltva
szeretnél mi?egyél még pár rózsadombi palacsintát
hét embere címre jelölném
velemenyt nem kertem kutyak!
ZAP33 amennyire szép a motorod te olyan hülye vagy
szted minek cserélik a lánckereket ember? MERT KOPIK ! szoktak feltenni kisebb ill nagyobb lánckerekeket a jobb gyorsulás és végsebesség céljából!
viszont ebbe is van igazság
Srácok szerintem egy kicsit el van szállva magától a kölök!
Kiváncsi lennék, hogy honnan van "ennyi pénze"!
Az hogy apucinak, meg anyucinak van pénze az nem azt jelenti, hogy neki is van!
A lánckereket meg érdemes rögtön láncal cserélni, mert a kopott lánc szétzabálja az új lánckerekeket!Jobb ha a zsír új cucc kopik, össze, mint hogy az új lánckerék + a kopott lánc!
Az szerintem fordítva is igaz,de ha nem akkor javítsatok ki!
Üdv mindenkinek!

U.I.: Akkor jó párosítás lenne a D.I.D lánc meg a JT lánckerekek?
Helytálló az biztos de ebben a mai világban azon sem lepődnék meg ha ilyen gyíkarcú ember tényleg létezne...
a kérdés helytálló:D
Te kinek vagy az alregje?
Minden heten bulizok amennyit lehet(H) nekem ne merj beszolni en nem az az ember vagyok! Minden megkapok amit csak akarok es amikor csak akarom.
hali, én is megnéztem ezt az oldalt, csak úgy kíváncsiságból, de én nem találtam új rs-hez lánckereket
olyat honnan lehet szerezni, meg egyáltalán érdemes lánckereket cserélni, úgyértem, h mennyit javít a motoron?
it megcsinaljak bivalyra? nekem nagyon eros kell!
Bocs én azt hittem, hogy az valami sulinak a röviditése. Igen azon.
Bocs Randy! G.xxx-nek akartam.
Vidd el az Mforce-hoz:www.mforce.hu
rs 250 blokk...
Most veszek ujat! azt akarom hogy 200 at menjen! milyen tuning kell bele? pÉnz nem szÁmÍt (h)
Nekem új hengerrel, dugóval, hajtókarral megy most jelenleg 160-165-öt!
elől 17, hátul meg 39-es lánckerekekkel!
Olyan 160-180 között mennek, de ez állapot függő szerintem,meg hogy full poweres,vagy nem!Ha valamit rosszul írtam, akkor majd a szakik segítenek neked!
Rs menyit megy vÉgre?