Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jófajta Én nagyon nem akarom tuningolni, mert nagyon sok pénzt vesz igénybe. De lexus optikás lámpákat meg szárnyat mindenképp kap majd. De én olyan dolgokat csinálgattam rajta ami nem látszik. Pl uj fékrendszer, stabilizátorok, meg a hifi
meg ebbe aludt bence
nem photoshop hanem paint tulajdonképen csak a felnikhez nyúltam hozzá, a többi az eredetileg is így van a képen, szóval ahogy van egy az egyben le akarom koppintani ezt a gépet, csak a felni lenne más
35/35

már néztem rugókat, 35 pezó lenne egy új garnitura, csak félek tőle hogy a jó kis magyar utakon felül ide-oda
carstylingon keress ültetőrugót a polo topikba ezer % hogy találsz, egyébként mennyire akarod megültetni 40/40 vagy 40/50?
photoshop?
nem tudsz vmi használható verziót honnan tudok letölteni?
já...
virtual tuningban már megcsináltam a módosításokat, tavasszal megpróbálom mindet elvégezni. Bár az ültetéstől picit tartok még
az embléma nélküli hűtőrács megvan
sportkipu megvan
ablak fólia megvan
zene megvan

mostmár csak a műanyagokat kell lefújnom, az új felniket porfestetnek és a peremét políroztatni, valamint ültető-rugók után nézni.
a polo a tied ami az adatlapon van?
én megvárom a regeléssel a tavaszt, mikor már fent lesznek a verdán a nagyobb felnik, és színre lesznek rajta fújva a műanyagok. Addig csak nézelődök. Viszont utána nyomhatjuk a párbajokat
te a citrommal vagy regelve? vagy csak tesód van fennt az RX8-cal?
én már régen fenntvagyok
milyen oldal már az ahol egy rossz citroent is szamitasba vesznek?
Fiúk gyertek csatlakozzatok. www.carstyling.hu gyertek csak gyertek
Majd kiderül
én a jelenlegikre gondoltam
Exek
mé van a motorodra írva hogy peti és laci?
JociRs akkor kijössz ma?
mitől ilyen gecis a rendszámod?
Rx vs Cbr. Csak hogy legyen benne motor is
nem dumál a kisfiú
autoba is van motor
hééé ez itt egy motoros topic... ez feltünt rajtam kivül másnak is?
1.6-os benzines 110 paci, 5ezertől visít :D