Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog új évet kívánok minden apriliásnak is , és remélem jövőre nem lesz ilyen feszült hangulat rs-esek és a "kis" ciberések közt.Üdv
nah Buék mindenkinek
B.Ú.É.K Mindenkinek!
motorosbuli :D
Ki hova megy ma bulizni?
Mindenkinek boldog uj Évet! igyatok mint a dÖg
mennyien lekoppintották szegény kiskörtét
Mivel ma még nem volt elégszer:

Sziasztok!
Leteltek a karácsonyi ünnepek, elfogytak a beiglik és már mindenki kipróbálta felpróbálta összerakta az uj ajándékait ami persze így jó!
Múlt héten nem volt hét embere/loosere választás, az ünnepek miatt. Ma viszont nem marad el.
Mielőtt elkezdeném a ZENE a hét looseréhez
Joe-z, ismét te lettél. Még mielőtt bárki azt mondaná, hogy megint a saját malmomra hajtom a vizet, ugyanaz a h elyzet áll fent mint multkor Fucky-nál. Egész héten derüs volt a fórum, egy rossz szó nem hangzott el, még én is visszfogtam magam, mindenki modellezett és fecsegett. Te viszont jöttél a mezőgazdasági szokásos traktoros szöveggel. Elmondom, az arcberendezkedésedhez jobban állna az általad említett vasvilla, mint a RADO óra. A kemény üzleti életből a fórumra csöppent Joe-Z mindig hangoztatja, hogy neki milye van. Lassan olyan befolyásos emer válik belőle mint Cliff Barnes, az öreg tintás Barnes. Elmondom neked mid van, semmid, két rendes szülőd, egy elbaszott értékrended ami csak a státusz szimbólumokra épül (ami nem gond ha lenne státuszod, de a diák az nem az), meg egy méltán híres iskolai végzettséged, már nem tudom hova jársz, de valami Kempelen Farkas vagy ilyesmi. Ezt nemzetközi körökben is azonnal egy pacsival és \"fel vagy véve a munkára\" címszavakkal üdvözlik. Elmondom szüleidnek milye van, pénzük, mert megdolgoztak érte és rendes emberek, meg egy beképzelt hülye gyerekük. Majd ha annyit dolgoztál mint amennyit a disznóolas népség akit rám húzol akkor majd lehet arcoskodni. Egyelőre ott tartunk ha a vasvillát a kezedbe fognád másnap hólyagos kézzel ülnél a fotelban és néznéd a tv-ben a kék fényt meg baló györgyöt esetleg a szobádban Rádió-C -t hallgatnál egy Kőbányai sörrel a kezedben. A GSX-R törésről meg annyit, hogy ha veszel egy macskát és bebaszod 5 pitbull közé akkor lehet nem kéne szentségelned mert a kurva kutyák megették a macskádat (Gallardot... az én kutyámat csak F40-nek hívják, annyira májerek vagyunk!) . Ugyanez a helyzet egy sportmotorral meg a városban közlekedéssel. Remélem elég arra az iskolai végzettséged, hogy átlásd ezt a átvitt értelmezést.
Mielőtt beszólnál, hogy irigy vagyok rád, elárulom, hogy abszolut nem vagyok az életedre irigy semmilyen téren. De ha valamit fel tudnál sorolni amire irigynek kéne lenni akkor tessék.
a Hét emberéhez a zene KLIKK

A hét emberében igazi fordulat jött létre. A 2 szörnyű hét után Fucky-ra süt a nap! Fucky hihetetlen módon emberelte meg magát, visszafogott motoros srác lett, aki egyébként egyáltalán nem motorozik rosszul. Sokkal jobban támogatom az ilyet és a hét embere címmel értékelem, aki szerény a tudása mellett, mint pl ugye Joe-Z-t akinek nagyon nagy az arca de néha azért elfelejti hogy a kuplung jobb vagy baloldalon van a kormányon és orra esik aztán mehet a mazsihisz-hez magyarázkodni hogy miért lett kicsi az orra. Fucky teljesen normális fórumlakó volt, hasznos információkat cseréltek mito7ganggal meg tuninggal olaj és vízhőfok terén, abszolut kulturált káromkodás nélküli stílusban! Mindenképpen gratulálok!

Természetesen 2009-ben találkozunk, ma mindenkinek nagy bulit kívánok, jó italozást mulatozást és sikerekben gazdag, balesetekben mentes új évet!
BUÉK!
:)
Köcce ari vagy nah puszcsi
Sziasztok!
Leteltek a karácsonyi ünnepek, elfogytak a beiglik és már mindenki kipróbálta felpróbálta összerakta az uj ajándékait ami persze így jó!
Múlt héten nem volt hét embere/loosere választás, az ünnepek miatt. Ma viszont nem marad el.
Mielőtt elkezdeném a ZENE a hét looseréhez
Joe-z, ismét te lettél. Még mielőtt bárki azt mondaná, hogy megint a saját malmomra hajtom a vizet, ugyanaz a h elyzet áll fent mint multkor Fucky-nál. Egész héten derüs volt a fórum, egy rossz szó nem hangzott el, még én is visszfogtam magam, mindenki modellezett és fecsegett. Te viszont jöttél a mezőgazdasági szokásos traktoros szöveggel. Elmondom, az arcberendezkedésedhez jobban állna az általad említett vasvilla, mint a RADO óra. A kemény üzleti életből a fórumra csöppent Joe-Z mindig hangoztatja, hogy neki milye van. Lassan olyan befolyásos emer válik belőle mint Cliff Barnes, az öreg tintás Barnes. Elmondom neked mid van, semmid, két rendes szülőd, egy elbaszott értékrended ami csak a státusz szimbólumokra épül (ami nem gond ha lenne státuszod, de a diák az nem az), meg egy méltán híres iskolai végzettséged, már nem tudom hova jársz, de valami Kempelen Farkas vagy ilyesmi. Ezt nemzetközi körökben is azonnal egy pacsival és \"fel vagy véve a munkára\" címszavakkal üdvözlik. Elmondom szüleidnek milye van, pénzük, mert megdolgoztak érte és rendes emberek, meg egy beképzelt hülye gyerekük. Majd ha annyit dolgoztál mint amennyit a disznóolas népség akit rám húzol akkor majd lehet arcoskodni. Egyelőre ott tartunk ha a vasvillát a kezedbe fognád másnap hólyagos kézzel ülnél a fotelban és néznéd a tv-ben a kék fényt meg baló györgyöt esetleg a szobádban Rádió-C -t hallgatnál egy Kőbányai sörrel a kezedben. A GSX-R törésről meg annyit, hogy ha veszel egy macskát és bebaszod 5 pitbull közé akkor lehet nem kéne szentségelned mert a kurva kutyák megették a macskádat (Gallardot... az én kutyámat csak F40-nek hívják, annyira májerek vagyunk!) . Ugyanez a helyzet egy sportmotorral meg a városban közlekedéssel. Remélem elég arra az iskolai végzettséged, hogy átlásd ezt a átvitt értelmezést.
Mielőtt beszólnál, hogy irigy vagyok rád, elárulom, hogy abszolut nem vagyok az életedre irigy semmilyen téren. De ha valamit fel tudnál sorolni amire irigynek kéne lenni akkor tessék.
a Hét emberéhez a zene KLIKK

A hét emberében igazi fordulat jött létre. A 2 szörnyű hét után Fucky-ra süt a nap! Fucky hihetetlen módon emberelte meg magát, visszafogott motoros srác lett, aki egyébként egyáltalán nem motorozik rosszul. Sokkal jobban támogatom az ilyet és a hét embere címmel értékelem, aki szerény a tudása mellett, mint pl ugye Joe-Z-t akinek nagyon nagy az arca de néha azért elfelejti hogy a kuplung jobb vagy baloldalon van a kormányon és orra esik aztán mehet a mazsihisz-hez magyarázkodni hogy miért lett kicsi az orra. Fucky teljesen normális fórumlakó volt, hasznos információkat cseréltek mito7ganggal meg tuninggal olaj és vízhőfok terén, abszolut kulturált káromkodás nélküli stílusban! Mindenképpen gratulálok!

Természetesen 2009-ben találkozunk, ma mindenkinek nagy bulit kívánok, jó italozást mulatozást és sikerekben gazdag, balesetekben mentes új évet!
BUÉK!
nem tudom miért tette be megint... Én hozzá sem nyúltam
Sziasztok!
Leteltek a karácsonyi ünnepek, elfogytak a beiglik és már mindenki kipróbálta felpróbálta összerakta az uj ajándékait ami persze így jó!
Múlt héten nem volt hét embere/loosere választás, az ünnepek miatt. Ma viszont nem marad el.
Mielőtt elkezdeném a ZENE a hét looseréhez
Joe-z, ismét te lettél. Még mielőtt bárki azt mondaná, hogy megint a saját malmomra hajtom a vizet, ugyanaz a h elyzet áll fent mint multkor Fucky-nál. Egész héten derüs volt a fórum, egy rossz szó nem hangzott el, még én is visszfogtam magam, mindenki modellezett és fecsegett. Te viszont jöttél a mezőgazdasági szokásos traktoros szöveggel. Elmondom, az arcberendezkedésedhez jobban állna az általad említett vasvilla, mint a RADO óra. A kemény üzleti életből a fórumra csöppent Joe-Z mindig hangoztatja, hogy neki milye van. Lassan olyan befolyásos emer válik belőle mint Cliff Barnes, az öreg tintás Barnes. Elmondom neked mid van, semmid, két rendes szülőd, egy elbaszott értékrended ami csak a státusz szimbólumokra épül (ami nem gond ha lenne státuszod, de a diák az nem az), meg egy méltán híres iskolai végzettséged, már nem tudom hova jársz, de valami Kempelen Farkas vagy ilyesmi. Ezt nemzetközi körökben is azonnal egy pacsival és \"fel vagy véve a munkára\" címszavakkal üdvözlik. Elmondom szüleidnek milye van, pénzük, mert megdolgoztak érte és rendes emberek, meg egy beképzelt hülye gyerekük. Majd ha annyit dolgoztál mint amennyit a disznóolas népség akit rám húzol akkor majd lehet arcoskodni. Egyelőre ott tartunk ha a vasvillát a kezedbe fognád másnap hólyagos kézzel ülnél a fotelban és néznéd a tv-ben a kék fényt meg baló györgyöt esetleg a szobádban Rádió-C -t hallgatnál egy Kőbányai sörrel a kezedben. A GSX-R törésről meg annyit, hogy ha veszel egy macskát és bebaszod 5 pitbull közé akkor lehet nem kéne szentségelned mert a kurva kutyák megették a macskádat (Gallardot... az én kutyámat csak F40-nek hívják, annyira májerek vagyunk!) . Ugyanez a helyzet egy sportmotorral meg a városban közlekedéssel. Remélem elég arra az iskolai végzettséged, hogy átlásd ezt a átvitt értelmezést.
Mielőtt beszólnál, hogy irigy vagyok rád, elárulom, hogy abszolut nem vagyok az életedre irigy semmilyen téren. De ha valamit fel tudnál sorolni amire irigynek kéne lenni akkor tessék.
a Hét emberéhez a zene KLIKK

A hét emberében igazi fordulat jött létre. A 2 szörnyű hét után Fucky-ra süt a nap! Fucky hihetetlen módon emberelte meg magát, visszafogott motoros srác lett, aki egyébként egyáltalán nem motorozik rosszul. Sokkal jobban támogatom az ilyet és a hét embere címmel értékelem, aki szerény a tudása mellett, mint pl ugye Joe-Z-t akinek nagyon nagy az arca de néha azért elfelejti hogy a kuplung jobb vagy baloldalon van a kormányon és orra esik aztán mehet a mazsihisz-hez magyarázkodni hogy miért lett kicsi az orra. Fucky teljesen normális fórumlakó volt, hasznos információkat cseréltek mito7ganggal meg tuninggal olaj és vízhőfok terén, abszolut kulturált káromkodás nélküli stílusban! Mindenképpen gratulálok!

Természetesen 2009-ben találkozunk, ma mindenkinek nagy bulit kívánok, jó italozást mulatozást és sikerekben gazdag, balesetekben mentes új évet!
BUÉK!
Bence RS ha ittvagy légyszi írj már rám msn-en vagy hívj fel !
persze, aztán takaríthatok, meg szellőztethetek egy hétig :D
semmi MAD MAX a kövön?
Sziasztok!
Leteltek a karácsonyi ünnepek, elfogytak a beiglik és már mindenki kipróbálta felpróbálta összerakta az uj ajándékait ami persze így jó!
Múlt héten nem volt hét embere/loosere választás, az ünnepek miatt. Ma viszont nem marad el.
Mielőtt elkezdeném a ZENE a hét looseréhez
Joe-z, ismét te lettél. Még mielőtt bárki azt mondaná, hogy megint a saját malmomra hajtom a vizet, ugyanaz a h elyzet áll fent mint multkor Fucky-nál. Egész héten derüs volt a fórum, egy rossz szó nem hangzott el, még én is visszfogtam magam, mindenki modellezett és fecsegett. Te viszont jöttél a mezőgazdasági szokásos traktoros szöveggel. Elmondom, az arcberendezkedésedhez jobban állna az általad említett vasvilla, mint a RADO óra. A kemény üzleti életből a fórumra csöppent Joe-Z mindig hangoztatja, hogy neki milye van. Lassan olyan befolyásos emer válik belőle mint Cliff Barnes, az öreg tintás Barnes. Elmondom neked mid van, semmid, két rendes szülőd, egy elbaszott értékrended ami csak a státusz szimbólumokra épül (ami nem gond ha lenne státuszod, de a diák az nem az), meg egy méltán híres iskolai végzettséged, már nem tudom hova jársz, de valami Kempelen Farkas vagy ilyesmi. Ezt nemzetközi körökben is azonnal egy pacsival és \"fel vagy véve a munkára\" címszavakkal üdvözlik. Üzleti életben BME,PSZF,Corvinus nélkül kicsit kacagnak majd rajtad de mindegy. Elmondom szüleidnek milye van, pénzük, mert megdolgoztak érte és rendes emberek, meg egy beképzelt hülye gyerekük. Majd ha annyit dolgoztál mint amennyit a disznóolas népség akit rám húzol akkor majd lehet arcoskodni. Egyelőre ott tartunk ha a vasvillát a kezedbe fognád másnap hólyagos kézzel ülnél a fotelban és néznéd a tv-ben a kék fényt meg baló györgyöt esetleg a szobádban Rádió-C -t hallgatnál egy Kőbányai sörrel a kezedben. A GSX-R törésről meg annyit, hogy ha veszel egy macskát és bebaszod 5 pitbull közé akkor lehet nem kéne szentségelned mert a kurva kutyák megették a macskádat (Gallardot... az én kutyámat csak F40-nek hívják, annyira májerek vagyunk!) . Ugyanez a helyzet egy sportmotorral meg a városban közlekedéssel. Remélem elég arra az iskolai végzettséged, hogy átlásd ezt a átvitt értelmezést.
Mielőtt beszólnál, hogy irigy vagyok rád, elárulom, hogy abszolut nem vagyok az életedre irigy semmilyen téren. De ha valamit fel tudnál sorolni amire irigynek kéne lenni akkor tessék.
a Hét emberéhez a zene KLIKK

A hét emberében igazi fordulat jött létre. A 2 szörnyű hét után Fucky-ra süt a nap! Fucky hihetetlen módon emberelte meg magát, visszafogott motoros srác lett, aki egyébként egyáltalán nem motorozik rosszul. Sokkal jobban támogatom az ilyet és a hét embere címmel értékelem, aki szerény a tudása mellett, mint pl ugye Joe-Z-t akinek nagyon nagy az arca de néha azért elfelejti hogy a kuplung jobb vagy baloldalon van a kormányon és orra esik aztán mehet a mazsihisz-hez magyarázkodni hogy miért lett kicsi az orra. Fucky teljesen normális fórumlakó volt, hasznos információkat cseréltek mito7ganggal meg tuninggal olaj és vízhőfok terén, abszolut kulturált káromkodás nélküli stílusban! Mindenképpen gratulálok!

Természetesen 2009-ben találkozunk, ma mindenkinek nagy bulit kívánok, jó italozást mulatozást és sikerekben gazdag, balesetekben mentes új évet!
BUÉK!
BUÉK!
igen
Amúgy amikor motort néztem , találtam egy evot. Tesztmotor volt és 800 ért árulták , akkor azis 1,3 körül volt asszem . 100 km volt benne kb . De aztán végül Rs lett :) Nem bántam meg .
Hát úgy értem hogy :
Én a balesetem után eszem ágában sincs nagyobbra váltáson gondolkodni ( pedig nem én voltam a hibás .... mindent szabályosan csináltam 50 . el mentem stb )
Ez a gyerek üveghangon ment bele a verdába..... nyilván ha 70-80 al jön megbírt volna állni . "Hülye autós azt hitte megengedett sebességel jön" ..
És amint látom , ezek után RR - re akar pattani.... Ott akkor 250 el jött volna az adott szituban
A másik meg hogy meleg van nem kell ruha ? Csak az autó ugyan úgy eléd fog jönni 170 nél ha meleg van ha hideg van .....
A gyerek még agyilag nemigen van felnőve ehez . ( úgy gondolom , de lehet tévedek.
És azért mondtam hogy tipikus , mert manapság nemaz a divat hogy" kishiján meghaltam , jobban fogok vigyázni , hanem hogy végre összetört a 125 ösöm , megvan az alibi hogy apuék megvegyék nekem az RR-t .
az ár a regadót nem tartalmazza ............ amit meg Tyt mutatott hirdetést az tartalmazza....
A tolattyú szabályozásba szól bele az elektronika asszem, hogy mindig jó légfeleslegtényezővel üzemeljen a motor, így csökken a károsanyag emisszió
tényleg az új mitoban mi ez az elektronikus karbis dolog? valaki vágja hogy műxik?