Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismeretlen nevelőtanár .
sziasztok
Boldog új évet mindenkinek.

Rég voltam erre ezért kérdezném, hogy ki ez a kiskörte? Mármint régi tag új néven vagy számomra új fórumozó...?
Jaj ne bánts .
És téged az hol érdekel tökös?
Sziasztok.
Nincs valakinek eladó 155 ös fuvókája?
Sportmotor.hu-n Rs fórumon .
mé?holugattak?
Én naív hülye
szerintem nem kell csodálkozni:D
Már kezdődik az újjévi ugatás........
Ha nincs benne a fujás,akko öszméletlenül bika a gép,kaprat de cudarul!kiviszi a 190et 3.ba mint mryamaha zxr400asa!
BUÉK mindenkinek
Fucky val meg Tomival Roxy party volt Nagyon nagy volt
Mindenkinek Boldog Új Évet :)
ja bocs
akkor, ha kivannak véve a fujások akk kb menyivel megy? meg milyen erős?
na mivel magamhoz sikerült térnem vmennyre...BÚÉK mkinek:D
nehezen tudom elképzelni,hogy az agyon iskolázottak nem jöttek még rá,hogy ki is vagy.....
egyébként a sráccal jóban vagyok (a motorja ellenére :D), kb. akkora kisdarab mint én. El lehet képzelni, hogy néz ki a cbr125ön :)))
Cserélni még mindig nem akar egy körre sem. Azt mondja félti a motoromat, meg az övét is :D
akármennyit ittam, s kevertem a piákat, nem sikerült berugni :D
CBR125ös haverom nem jött el, lehet nem mert :D
de azt azért nemártott volna hozzátenned hogy ideális meteorológiai körülmények közt 60kg-os pilótával,és azt sem ártana pontosítani,hogy nem az indítómotorjában hanema motorblokkjában rejlik az ereje!Azért figyeljünk oda,oké,hogy 1.je van de azért na!
Csak olyan van ami 164,28km/h val megy. És asszem motorjában van az ereje.
sziasztok!
Kérdezni szeretném, hogy egy rs 125-ből, amit szalonból veszel(euro3), hogy lessz olyan gép ami 180at megy ? hallottam valamit a power elektronikáról, meg még 1-2 dolgot... simán fujtások nélkül kb mennyit megy, meg kb hol az ereje? kösz előre is
azt szívesen megnézném mikor Tyt részegen motorosbuliba találkozik egy gyerekkel és a pólón I love you CBR125

NA no off ---- B Ú É K