Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a power nézd meg mert lehet ki van kötve vagy nyitott állapotban be van rohadva, akkor szokottt durván erőtlen lenni power alatt. szerintem
Nyilvánosan nem tenném. De, ha vki '00-es RS Apriliát akar venni, és elkéri a számom annak megadom a hírdetés címét.
Üdv!

A gyári Amal Sem elektronikák tényleg fojtottak? - nekem ugyan egy 90-es RX-em van. A kék trafóval.
Szerintem nem így van. 4T-nél sem. Gondolj bele hogy vajon melyik cucc melegszik jobban az olaj v víz. Csak szimplán tegyél fel egy serpenyő olajat meg vízet, megfogsz lepődni, de az olaj hamarabb éri el a kivánt hőmérsékletet. Ugyanígy van motornál. Az olaj eleve benne van a motortérben, ken és a surlodó alkatrészekkel érintkezik ezáltal gyorsabban melegszik, míg a hütövíz a hengerfejjel és így ármlik benne egy zárt rendszerben(a motor csőhálózatában:))Nuku surlódás.. Szóval ha a motor azt mutatja hogy üzemi hőfok ami nálam 70-80 fok körüli érték, onnantól kezdve lehet neki csapni....
Azért megmutathatnád h melyik motort nézted, v hirdetés link.
Lehet h valaki ismeri...
Köszönöm a segítségetek! Délelőtt megnéztem újra a gépet. 1-es, 2-esben 7e-től valóban jobban, de nagyobb fokozatban alig érezhetően jött az erőtöbblet (mi van,hol a power? ..v ennyi?). Piros zóna előtt, felé, megint semmi (néztem videokat, és hát ott simán belevitték, persze nem az volt a célom, h jól belehúzzam, főleg a hidegben). Km óra kikötve, ki tudja mennyit mehetett előtte.. Egyik első lábtartó már nem a gyári, csúszásnyomok mindkét oldalon. Hátsó köpeny cserére szorul. Fékolaj, olaj szint alatt. Főleg a gyenge motor, és az esztétikai hibák miatt, valamint a hírdetéssel ellentmondásban álló tulajdonságai (a gumik szőrösek) nem vettem meg. A 3l/100-as fogyasztás és egyéb hozzászólások (rokonságból) szintén nem erősítettek meg abban, h jól járnék a vétellel. Sajnálom, mert szívesen bandáztam volna a haverokkal, így marad a hátsó ülés egy ZX750-en. Azért az sem rossz.
és akkor a böölcs vinettúúú figyelmeztette a káóbojokat, hogy hideg olajtóól elmenekülneeek a lovaaaak
6 ropi meg még festék, matrica lágyító... stb
Srác kérdése az volt h normális-e ha ennyit mutat a mérő. nem más
Mennyibe kerül egy ilyen modell? Nagyon penge.
bocs akkor üzemi hőmérs.
Ez a legszebb az anonimitásban. Oszthatsz másokat és ők nem tudnak visszacsapni. Ezért is mondják, hogy arc nélkül könnyű...hát ez így igaz.
Ez egy 4T motornál tényleg igaz...de rs-nél. Hm.
ezt kifejthetne bovebben is mester! szeretnenk tanulni!
Milyen olaj?
de ne azt nézd már hogy a víz hány fokos basszus .... attól hogy a víz 68fokos az olaj sokkal hidegebb és annak kéne felmelegedni
ha pedig vállalná az arcát akkor meg mi tudnánk róla hasonló sztorikat írni...
én igazából leszarom az egészet jókat szoktam röhögni rajta de vannak eröltetett dolgok is benne...
Nem, külföldről van.
Ahogy a többiek is mondták az RS inkább felül megy mint alul szal a nyomatékhiány nem meglepő alacsony fordulaton. A 68 fokos víz sztem már nem számít hidegnek legalább is az én mutatóm ennél többet nem nagyon szokott mutatni. A power előtti erőtlenség meg lehet a fojtott elektronika miatt!
leszarom az foglalkozzon vele aki magára ismer ennyi ha meg eldurvul max hát nem is tudom ... hammerrel bezúzni a motorját ha van neki?
hát ez nemérezz
...véleményem szerint, kiskörte egy nagyon régi fórumozó, aki megunta a sok marhaságot, és most állnéven osssza az eszet. Nem egy hónap eseményeit vágja...
dzozéé arra célzott hogy előbb a saját háza táján ganézzon...de attól függetlenül lehet paraszt...én is vidékinek számítok mert nem Pesten lakok hanem Gyulán...
hát szerintem azzal nagyon melléfogott hogy a karambolodon poénkodott, hisz nem te tehettél róla. De ezt már írtam neki, és Te se vedd magadra a dolgot.