Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okoska
5.0 V8 kompreszorral, feltöltővel, és magnaflow performance full kirotty rendszer!
Jah és a Lényeg h GT
V6, V8?
Srry!
ja ok...sry tuning
nem arra értette hanem arra hogy a man az nagyobb ccm
Sor 4 a király hülygyerekek
mer az L60as miota nem 6 henger?
itt egy abonyi hathengeresE46 330i
hha azt mondod hogy 6hengeres akkor legyen 6
az igazi hathengeres
*Lágymányosi
Eszed tokja szar Kis vaginahajhász..
kár... pedig a hathengeresek szépen szólnak
ja ezzel a szardarabbal vtal itt
1.6 fronthajtás és olyan szépen tilt
a mi 6 hengeres kocsinknak hangja sincsen
Énis fater vasával megyek ha szép hangot akarok hallani,,ebbe se szoktuk bekapcsolni a rádiót

bocsi a duplázásért... meg az OFFért :)
Igen itt sem több a kiszerelés, csak valahogy mindig tele a csomitartó,és nincs hova rakni :))
Ennek nincs valami szép hangja 1,4hdi mondanom sem kell, de legalább dorombol :)
Viszont a zafira az jó lenne 1,8benzines, szép hangja lenne, de apu hallani se akar a sportrendszerről, így meg tök halk :)
Igen itt sem több a kiszerelés, csak valahogy mindig tele a csomitartó,és nincs hova rakni :))
Ennek nincs valami szép hangja 1,4hdi mondanom sem kell, de legalább dorombol :)
Viszont a zafira az jó lenne 1,8benzines, szép hangja lenne, de apu hallani se akar a sportrendszerről, így meg tök halk :)
http://www.hasznaltauto.hu/2580237_aprilia_rs_2004

Is
meri valaki ezt a motort?Elado még?
Köszi a meghívást, de kurva reális hogy 200kmt fogok azért utazni a vizsgaidőszak kellős közepén, hogy egy autós jamboree-n részt vegyek, és mindezért még egy nem idevalósi spanomat is felrángassam a pesti gányba. Mindezek felett, a pözsót nem nyúlhatom le itthonról, vonat az vicc, buszozni meg buszozok eleget így is a semmiért. :)
Én meg egyszerüen mobilra csináltam a dolgot.ha kell a hely,kiveszem a ládát 20sec alatt.mondjuk már vagy féléve nemtettem vissza
én ha elmegyek autózni,jobbszeretem a motor hangját mint a zenét.bár a saját kocsimban a dízel kelepelés nemépp ide tartozik de amikor megvolt az 5-ös turbos koporsóm,abba össz 10percet ha szólt menetközben a zene:D