Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihó RS-esek!
Lehet új tag leszek a táborban. Ez azon múlik, h megveszem-e holnap a kiszemelt Apriliát. Lenne pár kérdésem a vétellel kapcsolatban. Ma voltam, és kipróbáltam a gépezetet. Az út minősége meg az egyéb körülmények miatt csak 3.-ig tudtam felváltani, nagy fordulaton nemigen tudtam menni. Alsó tartományban és főleg az elindulásnál alig volt benne erő. Csak nagy gázra akart elindulni. Ez természetes-e ennél a típusnál? Lehet. h csak a mínuszegy nem kedvezett neki. (Amikor mentem vele a hűtőfolyadék hőmérséklete 60-68 között volt! -lehet nem volt még bemelegedve?) És mielőtt nyitott volna a power, akkor is mintha az az erő is elment volna, ami addig volt benne.
Egyik haverom azt mondta, h emiatt nem feltétlen kell aggódnom. A motor különben pöpec, ha megveszem teszek majd fel képeket. Segítsetek légy szíves, mert nem akarok egy rossz vételbe belefutni. Előre is köszönöm!
na szotyi kiskörte látom nagy veréb vagy hogy anonimusként oltasz mindenkit meg bántaszz meg másokat.. és igen örülsz a répa fejednek hogy a forumozok kirhögik egymást.. elég nagy nyaloka lehetsz ha iyleneknek örülsz.. ha valamikor faterod odaanged a géphez majd válaszolj makk na riszpekt
Na majd este én is lefényképezek mindent
na ezse rosz
oksa
Zsolti akkor a megbeszélt árral jövőhéten elmennék az áruért
nálam ezek a fő ereklyék...
bassszameg... Azt álmodtam hogy volt egy hayabusám... De mire kipróbáltam volna, felébredtem :(
kira
tdm,r1 , bugatt eb110 nekem is van
összeraktam az asztalra a paripákat, nekem öszvisz ennyivan magamtól nemszoktam venni csak szülinap névnap karácsony stb bnőmtől meg tesómtól ilyet kérek
dede, ittlakok, köszi szépen :D majd tavasszal megyünk 1 pár kört
Oda ne rohanjak. Na majd konzulátlok már vele hogy mik nincsenek.
Hát akkor azzért szoktam itt látni a sarkon az rs-ed nem is tudtam hogy a tiéd grat hozzá legfaszább 125-öst vetted
Te nem itt laksz az újvárosin?
gyáá szíp az eresed, am sok böszörményi szokot írogatni ide
nyaha
hogyne általánosba meg gimnáziumba is osztálytársam
hali, utólag is kellemes ünnepeket :)
itt van rajtam kívül más böszörmínyi is? :O
dejóóóóó
én a motoromat kaptam karácsonyra :P csak kicsit előbb(október)
Az enyém a legjobb, vmi Jincheng. De ha azt nézem h 3.-ról kidobta az a f*sz o.társam (mert h úgyis xar és vegyek másikat (meg anyád )) és még mindig ép akkor nem is olyan rossz.
hol lehet ilyen hugit kapni? akkor is nekem van a legkeményebb sisakom a márkája az hogy: CAN 2 éve vettem 8vagy 9 ezerért recseg, ropog, talán ha körbetekerném egy fél gurgula celofánnal akkor a menetszél se süvítene be rajta
mindenkinek kellemes ünnepeket, habala sabala...
nekem megvolt, tegnap este 9 kor vihettem asszonypajtást ügyeletre, elszakította az ínszalagját...
Ismersz Hegedűs Szabolcsot?
Hb- Hajdúböszörmény
bukóra gondolsz azt nem tesómtól kaptam am ez középkategóriás bukó remélem többet ér, mint az elöző "tornádó" nevű förtelem, aminek a plexije ment közben berepedt..