Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szépek, meg az nsred is , merre laksz hb-n belül?
hugi sokat diákmunkázhatott a tescoban
Jólvan Rómeó
Szerintem tök normális, ha a szerelmesek sakkozgatnak, origazmiznak, stb.
hugomtól én R1et kaptam:D
én ezt kaptam húgomtól meg egy új kupakot
nekem csak ilyenek vannak amik nem összerakósak, ezt mostkaptam kb 20perce bnőmtől karácsonyra
Tunci, te tényleg sárga havat ettél?
BerikZ majd elmondom MSNen hogy csináltam de rossz felé kapisgálsz :D

Mb80 neked majd adok linket szintén MSNen mivel bolti ár alatt kicsivel bármelyik motor makettet meglehet itthon kapni. 6ezer forint asszem a Ducati desmo
legdrágább 7500 azt tudom
mennyibe kerülnek ezk kb? nekem kb 10db min ien yamaha r1, m1, gsx-r, zx636r,ducim, rcv211 stb de ien 2000ftosak amit nemkell összerakosgatni.
és most üljetek rá...
Hol vetted a desmot, meg a többit is ?
Én bementem bármelyik modelüzletbe és volt 1 rossi féle yamaha meg egy régi triumph
jóóóóóóó
még régebbi makett, 2005-ben lett vele második egy makettversenyen
Ez nagyon komoly!
Mike Tomi csinált egy hondát törve
tetszik a feketemadáron ahoyg a vázat koptattad.. tudod mit komáltam mindig mikor repülőmaketteztem még? a balesetes diorámákat.. motorban is lehetne fasza törött vasakat csinálni..
Szépen összeraktad. Látom jobban használod az airbrush pisztolyt mint én. Adhatnál majd pár tippet,pl ahogy kipuff rendszert csináltad. Én kb 3 éve nem haladtam semmi a Roberts-féle RGV-mmel. És van dobozban egy desmosedicim.
Eddig összeraktam 1 ducatit, egy zx7r-t,meg egy XX-et.
Neked téynleg nincs jobb ötleted, hogy asszonypajtással mit kell(lehet) csinálni esténkén?
Segiccsek, megmutassam?
Akkor majd az is szétszakad
Ha kreatívkodni akarsz, a japán yamaha oldalon találsz papír hajtogatnivalót, mindenféle motort (yamahákat). Szerintem elég húzósak, mi az R1est csináltuk Asszonypajtással esténként, tisztán is legalább több hét meghajtogatni, és rámennek az idegeim :))

Amúgy csizmát hozott a jézuska :) Nem Sidi Vertigo, ugyanolyan mint a régi de azért nagyon örültem neki :))
Engem mikor elkap az alkotási vágy akkor Lurdyba veszek vagy Kecskeméten az Alföld áruházban.
2 hete fejeztembe Biaggi 500as YAMAHA motorját.
BOldog, békés Karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
jah ma láttam a TV-be h. a Kellemest, csak óvatosan kellene hazsnálni, hiszen a lábvíz az, ami kellemes:)
mondjad am nyugodtan..
probalkozni csak szabad