Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere ki te is. Hozhatod haverodat is megnézzük mekkorát szól
Csak elmondok valamit. Pesten nem úgy megy mint más városokba, itt ha kell ha nem kell akkor is tolnod kell. Az a legveszélyesebb ha 50-el mész mindenhol a városba. Amúgy estefele nincs dugó, akkor lehet csapni neki
Akkor kicsi a mélyládád. :)
Amúgy meg a zafiránkba akkora mélyládát rakhatnék amekkora belefér, vagy másfél köbmétereset :)))

Haverom a kombi F-astrába szerelt akkora mélyládát, hogy a kombi komplett csomagtartóját kitette (viccen kívül). Igazi házi szerelésű cucc volt, de olyat szólt... Nem véletlen technikus a gyerek :D
"Engem nem zavar a hangos zene mert felveszem a ritmusát és így lendületesen tudok kocsikázni és nem érdekel a külvilág"

Úristen ez ám a selyemfiú duma :)
Azért megnéznélek bármelyik nagyobb városban bármely péntek délután 4kor a csúcsban, hogy hogy veszed fel a zene ritmusát, lendületesen. Az első ritmusnál felkenődnél az álló kocsisorra :D

Ennyi erővel, engem nem érdekel a kresz, a tükrök, a fék és a kormány, csak felveszem a zene ritmusát, a többi tébláboló meg leszophat :))
szerencsére a passatba van elég hely abba nemsokat foglal egy mélyláda
Techno, hardstyle, dance és mélynyomó teszt
150db kicsit tulzás Engem nem zavar a hangos zene mert felveszem a ritmusát és így lendületesen tudok kocsikázni és nem érdekel a külvilág
milyen stilust bomboltettek ezekkel sracok?
Jól elvagytok. nekem is volt mélyláda a pözsóban, de kivettük mert foglalja a helyet :)) Beraksz egy mélyládát, és oda a fél csomagtartó.. Az autó meg szállításra való, ha zenét akarok, a szobámban olyan rendszer van hogy lebontom vele a tetőteret :))
Komolyra véve, lehet visszarakom a mélyládát a pözsóba, de nem használom ki. Egyedül városban elmegy a tucctucc 150db-el, ott még nem annyira zavar. De ha forgalom van vagy figyelni kell, megőrülök a hangos zenétől. Titeket nem zavar?
Jó parkolóba rajolni ász, de arra meg nem elég nagy :D
Ha jössz kinézek én is
ezt a "ladmanyosi" hidat azert megneznem..
Énis megyek ma este ha jön innen valaki. Bekerült a zene a verdába, úgyis be kell járatni
te szoktál oda járni?
A ládmányosi híd mellett van
okés
máskor meg találd már fel magad a kedvemért :)
hali! mere van aza lurdy? énis kurva sokat hallottam már róla carstylingon csak azt nemtudom hogy hol van!?
szivesen elmennék oda
B.u.é.k:)
a mi bulinkon, még a rendőrök is tiszteltüket tették, pont pezsgődurrantáskor:)
Majd ha jössz szolj lehet kinézek én is oda
szia
akár kimehetek, de a volvo nincs itthon8asszony eltörte a lábát, és most a yarissal járok mert 4,5 öt eszik és a volvot kivittem a műhelybe). lehet hogy kinézek...
csá látom carstylingolsz Pénteken Lurdy?
Igaza van, járt ide 1 kölök aki mindig az kérdezte hogy a pinát szeretitek? Az de 1 degenerált volt...
jah hogy idézzem egy kedves barátomat, mert már az "mindig a legnagyobb tírpák oktat" de ezt senki ne vegye fel, mert rám gondolt.