Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én erre gondoltam az új az ...
ne légy buta, gyönyörű az. :)
Ez Evo, nem az új rozmárképű elektronikus karbis rondaság
meg alkatrészre..
Atta meg van még a Gilerád?
bár ki tudja, az RSre azért van kereslet
Sztem RSt is találsz valami tesztmotort vagy bemutató motort ami áll 1-2 éve, vagy ilyesmit 1M körül.
én is 990ér lattam Debrecenbe...bár az már ott van 2 éve gondolom azért
és a prestige motor állítólag magyarországon az 1etlen cagiva importőr
Mennyi?
Én most nézem a prestige motor honlapján:

Mito 125
Bruttó ár: 1 350 000 Ft

(Az ár tartalmazza a regisztrációs adót)

valamelyikünk téved :) :P

Egyébként nagyon csúnyán összetört az a szegény rs :(
ezt h teccik érteni?:D
Mito témához annyit hogy nekem volt egy 2-es mitom de nem szerettem mert állandóan baja volt szar példányt fogtam ki.... Az RS jobban megy! Meg sztem szebb is
tipikus...........
máskor is
Csáo! Veled találkoztam nyáron kecsón? Ha igen akkor mégeccer kösz a szerszámokat Jól kihuztatok a szarbol
én mentem mitoval nem sok külömbség van az RS meg amito közt. nekem csak annyi volt vele a baj hogy testre nagyon kicsi a mito RShez képest.
Tyt az Evo nem annyi újonnan mint az RS mert az Evo: 900ezer HUF míg az RS 1,3

Amúgy beszéltem a sráccal 170el ment be városba és vmi öreg 87éves bácsi kikanyarodott elé egy kereszteződésből lakott területen. izom szakadást mondot meg az orra tört el meg 2szer kellett újra élszteni a srácot. azt mondta az ütközésnél 100al vágta telibe a kocsit de motoros ruha nem volt rajta mert jó idő volt.

ezt a képet küldte még nekem. ez volt a második új Rs-e. másik is össze lett hajtogatva. most majd RR-t vesz :S
Ha talma cagivával lett volna világbajnok biztos több fogyna nem mentem még mitoval, de biztos nem szar...
me mi kell nekünk? gáőzkar, valami fehér fén elől, piros hátul, két kerék, jó fék, meg haladjon.
viccen kívül nem hiszem hogy valami borzalmasan fos gép lenne, de hibákkal az is küszködik, meg NEM aprilia, így aztán nem is veszik. Képzeld el, hogy ugyanannyi lovetta mint az RS, de az RSnek jobb a felszereltsége :)
"amugy annyira szar a mito hogy újonan senki sem veszi?"

ez a válasz :)
amugy annyira szar a mito hogy újonan senki sem veszi? ha rendesen ki tudnám nyittatni ezerszer inkáb ba mito tetszik mint az rs.. az elefántos márka mégiscsak kicsit duki, az új meg ugye gp500 dizájn, szal az is üt.. nem is értem.
mi történt hogy szegény pára így összetört?