Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemtom de már többször is láttam hogy ha valakit szidtok, a vidéki mezőgazdaságban dolgozó embereken keresztül teszitek ezt. Ha valaki ezt szereti csinálni, tegye ezt és ez nem bűn. Kinek mi jutott...
Én nekem az nem tetszett h más nem kis kárán viccelődik mert remélem neki is megadatik egyszer h kitolhassa szalonból a 6 hónapos 1000km-es hatkilós sportmotort ami gyerekkori álma volt járjon vele egy szezonon keresztül imádja,törődjön a géppel majd egy hülye ribanc kanyarodjon elé és törje neki totálkárosra.... ezzel viccelődni, nem tudom parasztság inkább, mint humoros de ti tudjátok.

Ezennel új kategóriát hozok létre! Az ÉV loosere.
Szerintem a 2008-as év loosere kiskörte, legyél büszke rá ifjú barátom a nyereményed egy kasza meg egy új vasvilla h otthon ki tudd trágyázni a disznóólat a házatok mellett meg le tudd vágni a gazt a tyúkszaros udvarotokon.... Gratulálok első kézből ifjú barátom! JA ha igényt tartasz a rád méretben passzoló gumicsizmára (hogy ne kelljen már apád túlméretesét hordanod mindig) akkor jelentkezz nyugodtan megkapod bónuszként.....

Üdv mindenkinek utólag is boldog karácsonyt!
Joe-Z
Ha pontosan 5-6ezer között dadogott be, akkor annak elég egyszerű magyarázata van.
Szerintem meg igenis vicces volt, én is voltam hét loosere, és nem rágtam be rá, mert viccesen adta elő, és nem éreztem sértőnek...
Ezt a ruhát itt rendeltétek Mo-n?
Azért mert irigykedik h esetleg mások többet dolgoztak vmiért és nem Babettával mászkálnak.
Én mondjuk nem tudok nevetni rajta sztem semmi vicces nincs azokban amit ír....
Megsúgom: a régi ruhám a mostani ruhám is. Nagyon bejövős, kényelmes is meg jól is néz ki sztem. A Rossi-ruhát igazából faterom vette, csak mivel rám is jó, gondoltam felkapom már lecsekkolni milyen, úgysem lesz agyonhasználva mert vigyázni kell rá. Szal ne hidd h megszabadultál tőlem, még mindig "ruhatesók" vagyunk!
persze jo másokon röhögni hogy hogy alázza mindenki elött de kicsit ha belegondolunk hogy mien lehet pont annak.. mindegy csinál amit akar és csak elmondtma mait gondolk eröl az egészröl majd ugyis kiforjja magát a dolog de sztem ez a luzer meg hős téma nem sokáig leszz egyszer megunja
régi ruhád akkor is jobb
Vagy épp "Rettegés a lúzerségtől avagy hogy lett kihalt az RS fórum" Akárhogy is lesz, sztem állati jól ki vannak találva a hetente megjelenő kis "fogalmazások". Ja és ahogy eddig láttam nem fog bejönni ami az általam írt címben van, mert az emberek egy része a lúzer címet is jól fogadta viszonylag.
és mi leszz a címe? RS 125 Fórum verebei és hősei, kiskörte szemszögéből
Naja előfordulhat. Senki nincs biztonságban! Aztán pár év múlva lehet meg is filmesítik a történetet!
Akkor gondolom jövő héten én leszek az:D kiváncsivagoyk mien sok dolgot fog tudni rolam irni
Látom te érted miről beszélek! Amúgy sztem ez hatásosabb módszer, mert így lehet h tényleg elgondolkoznak az emberek (mert ha vki kivívja a hét lúzere címet itt a fórumon az elgondolkodtató dolog mindenképp...)
De ha 1 barátom mondja meg, 4szemközt, nem mások előtt nevetségessé téve, akkor még hallgatok is rá! De így, hogy egy ismeretlen akar "megnevelni"(idéztem), szerintem annyira nem kóser! De persze jó hogy írkál, van élet a fórumon!
Mert érzik h van alapja annak amit mond a srác... Dehát ilyen az ember. Nehezen viseli a kritikát.
mégse teccik senkinek hogyha rola mond roszzat.. valyon mér?
Igaz néha előfordulnak kisebb "túlkapások", de én még ettől függetlenül is igazat adok neki nagyrészt. Még ha nem is vagyok nagyon aktív tagja a fórumnak, eléggé régóta itt vagyok. Azt kell mondanom, minden esetben (vagy a legtöbb esetben tutira) van alapja az irományoknak. Nem csodálkoznék azon sem, ha a fórum egyik nagyon régi tagjának lenne az álneve a kiskörte, mert amennyi ugatás meg okoskodás ment itt mióta létezik a fórum, meg lehetett alaposan figyelni az emberkék viselkedését és a különböző dolgokhoz való hozzáállásukat.
ez a kép olyan szomorú
Sziasztok!
Véletlenül nincs valakinek Rotax 123-hoz eladó víztér fedele hőérzékelővel együtt? Jó ár esetén azonnal vevő lennék rá!
jo de most azt mér kell a hét looserének nevezni aki pl karambol következtébe öszzetöri a motorát? és ugy irja le hogy a többiek kiröhögjék?
Szerintem is tök buli, meg szeretem, hogy beírkál, meg ő jót akar, de csak 1etlen dolog nem tetszik nekem ebben az egészben, hogy ne ő akarjon már megnevelni itt senkit!
Nem vedd kötekedésnek kispeti6, de számomra kiskörte az egyik legszimpatikusabb fórumozó még így arc nélkül is. Miért? Mert ő rájött, h egy vicc ami ezen a fórumon megy, és ki meri mondani h kinek min kéne változtatni, és mindezt nem bunkó módon hanem vicces formában. Én speciel leginkább az ő állatságai miatt olvasom ezt a fórumot, nem a sok "okosság" miatt (bár néha azt is lehet itt olvasni pár intelligensebb és hozzáértő ember írásai révén - szerencsére). Szóval nem további indulatok szítása a célom, de máskor olvass vissza több oldalt ha be akarsz szólni valakinek (még akkor is, ha az anonimitás tényleg "csúnya, rossz dolog"). Amúgy kellemes ünnepeket mindenkinek, aztán szilveszterkor kapjanak az RS-ek is a pezsgőből! Peace!
Hát nekem Tuareg van, ami szintén rotax blokkos, csak egyel régebbi. Az ereje valóban 7000 körül jön meg igazán. De attól még kis gázon is el lehet vele indulni, teszem azt 1500 1/min körüli fordulaton (persze lehet a sofőr is béna). Nézd át azt a motort rendesen!
tipikus Aprilia alul semmi és olyan 7-8 ezres fordulatnál jön az erő.