Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy hosszú történet
jaaaaaaaaaaa:D boldogat mindenkinek!
Nem lesz egész éves összefoglaló? Vagy havonta átlagot vonni, és egész hónapban a hónap loosere stb?
Boldog Karácsonyt mindenkinek:D pályabérletet és sok sp cuccot a fa alá
Ezt kár volt. Legalább már tudjuk ki lesz a hét losere. De tököm, már 2 hete én vagyok szóval nem taszithattok le a trónrol. Majd Karácsony után írok neked egy szívhez szoló levelet Kiskörte, hogy segítsek a hét losere választásban
Csak az lessz a hét L- e aki igénytelen , alpári módban fogalmazza meg a mondókáját :)
Jó találmány volt ez a kiskörte , Talán kevesebb lessz a 20 soros anyázás
Hát most már én is kíváncsisággal térek át ebbe a topicba és lesem a jellemrajzaid, fasza!
Boldog karácsonyt!
Ez hülye! Nade mielőtt én lennék a jövhét szerencsés szerencsétlenje, csak jóindulatú hülyének szántam!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
...:::|Boldog Karácsonyt mindenkinek|:::...
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Persze a többieknek is (pl Joe-Z) boldog Hanukát kívánok!
ALÁFESTŐ ZENE

Kedves RS125 topic!
Ahogy azt minden jóérzésű ember várhatta, ma elmarad a választás. Ezen a szép mai estén nem választunk hét looserét még ha előző hétre is szól. A hét embere pedig mindenki, aki munkájával évek óta életben tartja ezt a topicot, legyen az konstruktrív vélemény, szakmai tanács, vagy szimplán jóleső ugatás! Akik már voltak hét looserei, azoknak mindenképpen nagyobb megnyugvást kívánok az ünnepek alatt mint a többieknek! Az élet nem mindig habostorta, ezt mindenki jól vésse az eszébe. Ha úgy gondolja, hogy habostorta és nagy az arca, akkor el kell kenni a pofáján, hogy összeszedje magát. így nevelek én belőletek normális nagyvárárosokkal kompatibilis embereket.
Persze ehhez, még sok megpróbáltatáson kell keresztülmmenetek, sokakból addig ki kell nevelni a vidéki tróger stílust!
Jövő héten természetesen nem marad el a választás, ezért mindenki jó nagyokat egyen és pihenjen és szerény stílusban irogasson:)
Áldott békés karácsonyt a topic minden kis lakójának!
Hello csak 1 fajta emelőszem van. Veszel egyet és beleteszel egy olyan csavart ami neked szükséges és ha nincs menet akkor anyával oldod majd meg Neked is boldog karácsonyt
még ám vanucci,jóól megy
hálául én leszek a hét loosere
"Kiskörtének is" ,te huyle vagy ...majd lehet meglep minekt ilyen évvégi összegzővel
Sziasztok Tesók ;)
Boldog Karácsont nektek és kellemes ünnepeket ;) Minden jót mindenkinek :) ( Kiskörtének is )
Hello! Haveromat érdekelné, h mekkora emelőszem kell a 2007-es rs125-be a lengővillához. Még a menet sincsen kifúrva... Akinek vannak használható méretei, fénykép, stb, az legyen szíves segítsen! Köszi és Boldog karácsonyt mindenkinek!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!
Valamibe beletaláltam?
Leírtad a bűvös betűkombinációt Tyt számára Aszalósék.
balazs16@globonet.hu
Köszi az észrevételt, amúgy folyamatosan "rá van nézve", by Aszalósék, a műszaki állapota leinformálható, és nagyon jó (nem írnám, ha nem így lenne). 2 ütemet venni ismeretlentől nagy lutri, nem egyen-ketten buktak már bele, hogy jó occcóó mocikat vásároltak külföldről, aztán a dupláját ráköltötték, és ott tartottak, mintha egy "normálisat" vettek volna.
tudsz adni egy e mail címet ?