Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali..a 3 burkeszra 20-at gndoltam,plussz még van első sárvédő,sajnos egy törött lámpa,meg a fejidomtartó konzol,meg aprob burkolatok is..irdmeg mennyit ér meg neked?
Amúgy boldog karácsonyt mindenkinek, és kötözködésben, vitában és anonym emberekben gazdag új esztendőt az RS topicnak :D
"Km. kb. 6500, szinte csak bejáratva,"

1700 a bejáratás (a leghosszabb esetben is), szóval szerintem ez azért már túlzás. Szinte be van járatva,de 10000.nél azért nézz rá a dugóra hogy mizu :))
Eladó Aprilia RS 125 pályára felkészítve - természetesen visszaszerelhető, összes gyári alkatrésszel együtt (amik sértetlenek, újonnan becsomagolásra kerültek) + a pályaidommal, kipufogóval + átépített lábtartóval. Km. kb. 6500, szinte csak bejáratva, minden gyári rajta, soha sem volt belenyúlva a motorjába, nem volt törve!. Rendszámos, női tulajtól jó állapotban (enyimééé, képek között látható) leinformálható, végsebessége 160 km/h felett akár, erőlködés nélkül (célegyenesben 170 is volt már). Az évjárat: 2004, Poggiali replica. Akit érdekel küldjön üzenetet a seszty33@freemail.hu címre.
Mi az ára? És mik vannak még? Kellemes Ünepeket Mindenkinek!
Kellemes Karácsonyt minden Rs 125 tulajdonosnak! És Persze a Gépeteknek is!
Itt van mindkét gumi, a 110-es az nem 2CT, csak a 120-as. Mondjatok rá valamit, mennyit ér meg nektek.
Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
Boldog karácsonyt mindenkinek!
mennyi az ára? eztz am már 10x visszahívták...:D
Atta jövőre ilyet szerezz be:D
1098 Streetfighter
Szevasztok! Michelin Pilot Power 2CT 120/60R17 érdekel valakit? Holnap megnézem mekkora minta van még benne.
Elado pár Rs burkesz...
Nem azt mondtam hogy leengedtem...
A gumijaimban alapból a nyomás, elöl 1,9, hátul 2,3.
Na most kb 1-2 tized bart engedtem elöl hátul. Szerintem ez annyira nem vészes hogy bármi baja legyen. Csak nem akartam hogy full nyomáson álljon 2 hónapig
Nekem állványon áll az nsr, de fater gépén középsztander van csak. Azon első kerék lent van végig, ezért kéthetente arrébb forgatom a gumit pont azért, amit leírtál.
A régi gumim ütött is...rotyogónál meg más problem volt. Kis dolog, de érdemes odafigyelni rá
én nempont erre gondoltam...
az emelőt nemcsak versenyzéshez használják a gumimelegítő miatt meg azért mert nincs sztender hanem a téli tárolásnál is hasznos mert nem 1bizonyos tenyérnyi felületen van 4-5hónapot a motor és aztán nemtudod miért üt egy picit a gumi...
másrészt mivel a levegő hidegbe kicsit összetömörödik ezért a nyári 2.0 BAR az télen csak 1.4 mondjuk...
Tyt menj ki és fújd fel a gumit! szájjal te izomkolosszus
Köszönjük Emese.
Gumi leengedést én sem tudom mire vélni. Én inkább mégjobban felfújtam volna a helyedben....már volt nekem ebből problémám.
Mikor még rotyogóm volt, télen nem fújtam fel a kereket, leeresztett. Gondoltam jól van az úgy, úgyse megyek vele.
Egész nyáron problémám volt vele, kéthetente fújnom kellett. Valami kosz, por mehetett a felni és a gumi közé, és szép lassan engedett. Le kellett venni a gumit és visszarakni, így oldódott meg a problémám.
Ennyi a mondókám.
leengedted a gumit éspedig minek?
ha állványon van akkor is felesleges hameg sztenderen akkor meg csak ártottál vele...
nekem is meglesz még ez a procedúra a héten:D
kistuning5@citromail.hu

majd küldöd a képeket amit megbeszéltünk
Ja az évjárat: 2004, Poggiali replica
Eladó Aprilia RS 125 pályára felkészítve, összes gyári alkatrésszel együtt (amik sértetlenek, újonnan becsomagolásra kerültek) + a pályaidommal, kipufogóval + átépített lábtartóval. Km. kb. 6500, szinte csak bejáratva, minden gyári rajta, soha sem volt belenyúlva a motorjába, nem volt törve!. Rendszámos, női tulajtól jó állapotban (enyimééé) leinformálható, végsebessége 160 km/h stabilan, de felette is ment már, ami igen jóóó.
Akit érdekel küldjön üzenetet a seszty33@freemail.hu címre.
Csááá

Valakinek van esetleg 32-es karbira való szívócsonkja? A "belső" mérete ~35mm a külseje 50mm amire a bilincset szorítom rá. Az elején pedig van egy szám : 267917
köszi
srácok eljött a végső depresszió ideje, kivettem az akksit meg eresztettem a guminyomásból, betömködtem a kipuffot meg a légszűrőt és elraktam télire