Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tuning hívj fel nekem van!
20/5140810
mostanába nemleszek MSn en szal teló gyorsabb ha sürgős
Hello. Rotax 123 as blokkhoz főtengely( felújított teljesen uj Prox hajtókarszettel tűgörgővel),váltó kuplung stb eladó. A főtengely 20.000. Amire 1 hetes visszavásárlási garanciát adok ha akármi probléma van vele valamint akármilyen alkatrésszel.Elérhetőségem: atimaister@citromail.hu vagy msn: atimaister@example.com. Kellemes ünnepeket és széles utat
magas plexi 06osra? :D
utcai idom is van ?
Himbilimbi is van?
Eladó cuccok most olcsón minden van....
kösz
jövök 1-el
Abból a 10 ből már könyedén napi 100 lehet és stb.
Tőzsde elemzésével és tanulgatásával most kicsit fenhagytam.... összes ismerősöm nagyon sokat bukott....
ja látom ez nem oyan. na mind1:)
10 dollárért nem igazán törném magam az az igazság:)

a tőzsdés fiatal nemzedék meg remélem holnap izgul az MNB kamatdöntés miatt:D
Gondolj bele akik internetes reklámoldalt csinálnak és 100 ával regelnek alá az emberek a különféle katintgatós oldalakra..... napi 10 cent egy ember napi 10 dolárt 100 ember kattingat neked össze . Az annyira nemis rosz hogy megse mozdítod magad....
KLIKK
ide bepötyögöd a számlaszámod és akkor kiadja az IBAN-odat

elméletileg ugy fog kinézni h HUxx és utána a számalszád csak nem 3X8as hanem 6X4es formátumban...
OTP SWIFT-je meg OTPVHUHB
de google jó báratod egyébként....

számlaszámot iyen helyekre én speciel nem adnék meg, akik kattingatás miatt küldenek neked pénzt.
én sem igazán hiszem hogy komoly lóvét össze lehetne hozni. max ilyen 10rugókat 2 hónap alatt :D
előbb utóbb csak kifizet
A 70% a fizet mindegyiknek télleg lehet vele pénzt elérni . És ha ügyes vagy nem is keveset :)
am meg már lassan kitapasztalom melyik fizet
hallottál már olyanról hogy refer vásárlás:?:)
ilyen kattintgatós szarságokkal semmire sem fogsz menni :S átbaszás az összes. vagy ami nem, ott évekbe telik hogy 10dollárt összeszedj
csak 1 OTP-s kártyát akarok aktiválni ennek hol tudnám megnézni az iban számát?
mert egyik papírján se találom
a piacon érzed magad tuning?:D
ezeket csak nemzetkőzi átutalásoknál használják.
az IBAN az nemzetközi számlaszám. pl van a te számládnak is, ami már formátumú mint az itthon 3X8as.
A SWIFT meg a bankoknak a nemzetköti azonosítója, mind1iknek más.
csa nem tudom minek kéri s wiftjét és minek az IBANját...
bencce
te benne vagy a bankos témába
lenne 1 kérdésém:
alertpayen aktiválnám a bankkártyámat és két ponthoz nem tudom mit kell írni:SWIFT BIC, IBAN
pls segíts
ja télleg
hát ha még kicsit lejjebb megy a dollár...:Dxx
a kit, és előbb vegyél mocit is hozzá.