Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de jó egyeseknek h nem járnak suliba:D
Ilyet sem láttam még
eszméletlenül
eszméletlen...szálltál le róla:(
féltékeny vagy Gozsi ?
jól körbenyaltátok egymást
Köszi ;)
szép volt az af1 ed Cbr ed sem rossz ebben a fényezésben .
Baló Győőgy Baló Győgy !

http://www.youtube.com/watch?v...

Nagy lenne
Az már túl lenne a barátságon
Csak bele ne szerelmesedjetek.
Hát öcsém Edddig nem akartam beleugatni, de egyre jobb story-kat írsz. Már komolyan várom kiskörtét.
A zenék meg nagyon jók Neked ehhez van tehetséged. A "díj nyerteseivel" nincs problémám, de hát ez egyszerűen kacagságos Ha előtudnád adni ezt egy Friderikusz, Szellő István vagy esetleg egy Baló György szerepben, akkor komolyan mondom felléphetnél a Showder klubban
Vigyázz magadra, sok ilyet akarok még olvasni!
Szép az RS-ed!
Circus Attraction theme
Hát eleinte nem értettem, mire fel írtad, amit írtál, de 1 idő után beláttam, hogy ez kell ide! Már vártam, hogy írj, néztem, hogy mikor fogsz beírni!
a zene... hát uramég

én ezt az írást a mai estén 5 pontra értékelem! :D
A korona átszáll fejemről, a Te fejedre. Üdvöz légy a hét embere Királyunk!
"Én nem vagyok gyúrós, de más sportját azért mert te tehetségtelen és szerencsételen vagy benne ne ugasd, legyen szó akármiről. "

Hát erősen fogalmaztál, de van benne igazság! És még mindig semmi bajom Fuckyval, félreértés ne essék!
Szerintem vannak itt olyanok, akik jobban várták körte értékelését mint a karácsonyt
Nem véletlen. Jó a stílusod körte.
Jól állna az újságírás
körte köszönöm a címet ez tényleg nagy megtiszteltetés. ennél szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphatom volna
igazi gyurma gyurka duma
Kurvajooo ! ! !
csinálhatsz karácsonyi külön számot is:D
boccs a duplázásért
Sziasztok!
Nagyon nehéz volt hét loosere illetve hét emberét választani erre a hétre mivel nagyon gyenge volt a jövés menés a fórumban! Ma viszont zene is lesz a bejelentésekhez. Adok egy linket ami youtube-ra mutat és várjátok meg amig elindul a zene és utána indulhat az olvasás!
A HÉT EMBERE ZENE
A hét embere nem más mint tuning! nagy metiszteltetés számára ez a cím, mivel sokáig semmibe volt véve a fórumon. Elkeseredettségében többször megsértődött, itt is hagyta, de álmatlan éjszakák után újból és újból visszatért. Szőrnyű balesetet is szenvedett, amikor 30al nekiment egy autónak, 400-500 métert repült majd csúszott, kész csoda, hogy életben maradt. Mostanra viszont, a fórum igazi egyénisége. Nem csak megjleneésével de már humorával is elnyeri a jóarcok előkelőe csettintését. Tuning laza srác, egyre gyilkosabb beszólásokkal, főleg a múlt heti, gyerek még gerivel! Gratulálok!
A HÉT LÚÚÚZERE ZENE
Sajnos és következzen amit mindenki vár...
nem húzhatom tovább....
igen
fucky! nagyon sajnálom. többször átolvastam a múlt hetet, nem ragadtalak ki és nem szivatni akarlak de a legszánalmasabb te voltál a múlt heti reakcióddal. beszéd stílusod ha szépirodalmiban nem is, panel kategóriában mindenképpen emléítésre méltó és díjat érdemel. Te vagy az igazi cikuszi pattogó bohóc aki némni rondánbeszéléssel megölöd a másikat. Köszönjük a kulturált szavakat amivel felhúztad a fórum hangulatát. Jobban tennéd ha a gimnázium vers és prózamondó versenyre készülnél egy kicsit, h némi jóízlés ragadjon rád kisfiam. beleveszem a múlt héten a sportokat fikázó véleményedet is. én nem vagyok gyúrós, de más sportját azért mert te tehetségtelen és szerencsételen vagy benne ne ugasd, legyen szó akármiről. nagyon sokat kell még fejlődnőd, remélem előbb utóbb beiratnak a turbó agy suliba!

Hát ennyi lenne erre a hétre, mindenkinek boldod karácsonyi készülődést. Remélem nics harag, és nemsokára fuckyt mint hét emberét üdvözölhetem, hidd el én nagyon bodog lennék!
Jó fórumozást, és szeretetteljes karácsonyi várkozást kívánok minden kedves fórumozónak...

i keep my eyen on you guys!