Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"az izmod és még lehajolni se tudsz "

a nyújtás fontosságáról nem is beszéltem. Ez a hülyeség is kilőve.
Szerintem pont úgy általánosítasz, ahogy a buta emberek 99%-a, akik messziről sincsenek kapcsolatban a kondizással. Megértem, hisz az átlagember így gondolkodik, de nem kell általánosítani.
Hát nem azért Fucky, de te hülye vagy a témához. Szerinted azért gyúrunk, mert igazából focizni szeretünk, de menők akarunk lenni? Én semmi élvezetet nem lelek a labdajátékokban, se a fociban se a többi szarságban. Szerinted az az unalmas hogy heti 5x lemegyek gyúrni, szerintem meg mindennap egy kibaszott füves pályán egy labda mellett rohangászni, NA AZ AZ UNALMAS. Nem akarom megbántani a focistákat, stb, de higyjétek el, van aki csak ezt szereti. Én semmilyen más sportot nem tudok kitartóan űzni, mert nincs benne örömöm, csak ezt.
A gyúrás amúgy sem a menők sportja, hisz évek kellenek mire látványos eredményre jutsz. Az általad leírt emberforma képtelen éveket várni az eredményre.
A másik vicces, hogy a nők miatt... Hehehehhe :)) Jó lehet valaki ezért, de sztem ezis egy buta általánosítás. 3,5 éve komoly kapcsolatban élek, és senki nem várja el tőlem hogy gyúrjak vagy ne gyúrjak. Magam miatt teszem, mert szeretem.
Ez a futni nem bír a gyúrós sztereotípia egy marhaság. MInden komoly eddzéstervben van kardió, ami éppen hogy a futás, vagy futógépezés.
Na szóval jó nagy butaságot írtál, remélem most már belátod :)
Tyt:
ha hazajöttem írok e-mailt .
Jaja hogyne
mi a tökömért motorozol?
mert szereted csinálni, élvezed és ezt hobbinak hívják
inkább told be még azt az 50 szemet
mert magányos az az 50 szem amit már megettél:D
Csak egyet nem értek. Mi a tökömért gyurtok? Lehet hogy szép meg jó lesz a tested de szart se ér. 1 kört nem tudsz lefutni a pályán, betokosodik az izmod és még lehajolni se tudsz majd a kibaszott 10 forintosért amit elejtettél. Nemhogy fociznátok, tollas ping-pong, röplabda, kosár squash bicikli, amik legalább élveztek. Szerintem kurvára nincs értelme hogy hetente 5x lementek a konditerembe és mindig ugyanaz és ugyanaz, csak csináljátok és csináljátok mint a gép, abba reménykedve hogy igy legalább lesz barátnötők. Az emberek többsége ezért gyúr mert hogy milyen menő meg ilyen olyan csaja lesz. Pedig a lányoknak pont nem ez az ideáljuk. Szerintem huzzatok focizni ami teljesen kifáraszt és élvezed is és legalább megismerkedtek új emberekkel és így egy életre szóló kapcsolatok jöhetnek létre.
Ezer forintokon nem fogok itt keresgetni. ha meg megdöglik a gyerek akkor majd az én hibám lessz .
ebből már hülyén jössz ki...
Helyesbítek ... el sem adom ... lehuzom a klotyón .
A képekért megérte
Bammeg gecc nagyott lőhetett a CBR Kunmadarason
Te jöttél a hot - al
Nekem adtak egy doboz napot . de nem szedem be ...... akinek kell az viheti 50 szem.....
Én hot blood ot szedek edzés előtt , meg fehérjét . Meg majd lesz egy jó étrendem is . ennyi .
tudom mi a naposim előnye meg hátránya is. Az ismerettségemben többen is mesélnek róla . Elmesélik hogy mi történt velük ... De szedik továbbra is .
és bevetted?
bekaphatod peti jó nagy vitát robbantottál ki:D
én még nem szedtem napot majd egyszer
táplálkozásról meg annyit h mindennek tudom már a tápértékét megvan a napi 160gr fehérje ami kell a testsúlyomhoz meg a napi kb 400gr szénhidrát
már megettem egy tanyányi csirkét:D
tápkiegészítőt amit szedek:vita-x omega 3 jumbo hotblood mind scitec
am meg remélem nem ez lesz a téma napokon keresztül
jah a 10es m ind hamisítvány
HA máj problémát szeretnétek szedjetek Napot. Ha jól élni akkor zabáljatok rendesen meg edzetek, de dugni se felejtsetek el. Tisztelet a kivételeknek.
jólvan, hát nyilván értelemszerűen-.-
ja, szúrni kell.. én i azt fogom, a bogyós az amatőr balhé,meg veszélyesebb is jóval.. na meg nem úgykell hogy a haver haverjamondta, hanem komplett kúrát levezetéssel, jól összeállítva végigcsinálni.. annak volna értelme.. tényleg! tud valaki izomba adni rendesen szurit innen?
vagy tudjátok mit?
felejtsétek el az éveken át tartó kemény eddzést, a helyes táplálkozást, odafigyelést, pihenést, felejtsétek el a korrekt sorozatokat, a szabályokat és mindent!
Pár száz szem naposim csodákra képes azoknál a hülyegyerekeknél, akik türelmetlenek ehhez a sporthoz, és rég focizniuk kéne. Kitartás a naturálhoz? Mi az, smafu, lófasz. Bezzeg beveszek pár száz naposimot, bajom nem lesz, de a karom 20centit fog nőni. Igaz közel sem lesz olyan szép mintha "eredeti" lenne, igaz sosem fogom annyira megbecsülni mintha önmagamtól csináltam volna.
ÉLJEN A NAPOSIM! Reményt ad nekem és a 16 éves barátaimnak, akik már mindent kipróbáltunk a gyúrásban, és csak EZ használ! Egyetek sokat, én már bezabáltam több kilót, és semmi bajom...
Mi a fasznak neked az öcsém? Te is meghülyültél?
Nem vagy se TE se ÉN, se a Többiek se annyira kigyúrva, hogy valaha szükséged lenne/szükségünk lenne naposimra. Elmondtam már a többieknek mailben: 5-10 év kemény gyúrás, és utána TALÁN ha semmi más nem használ, de akkor sem ezt a hányadék naposimot.
Amíg valaki nem versenyzik, szerintem NE szedjen ilyeneket, mert nagyobb a kockázata mint az előnye. Menőbb meg senki nem lesz tőle, még az igazán komoly kokszolós arcok is megmondják hogy inkább szúrd mint edd.
Hát bazzzzmegg... Kiírom a lelkem ennek a 2 kis hülyének mailbe, de semmi, mintha a falnak beszélnék.
Továbbra is csak gratulálni tudok srácok. Igaz hogy értelmetlen dolgot műveltek, és feleslegesen kockáztatjátok az egészségeteket, de mindezt legalább egy olyan szerrel ami köztudottan a legrosszabb választás!
Felelősségtudat =0, mert a haverom is tolja és "nincs semmi baja". Örüljön neki. Majd lesz!