Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ebből az de derül ki, h Te eszel szart báttya...
Mert a csirkemell az csirkemell, de a kolbászban még az sem tudja mi van, aki összedarálta...
ha neked teljesen mind1 lenne, akkor nem pofaznal bele.
gondolom azert van ilyen kokemeny velemenyed, mert frusztral, hogy vezna vagy es nincs annyi akaraterod mint pl benccenek, aki tud tenni ez ellen. ezzel nincs is semmi baj csak attol h okoskodsz meg nem leszel izmosabb es mas sem veznabb.
Csáó Bence !
hány kerbe laksz ?
Nekem teljesen mindegy ti hogy éltek, én annyit tudok hogy semmiért se válok meg a jó kis sertéspörkölt, disznósajt kolbász szalonna cuccoktól, ti meg élvezzétek hogy minden nap ugyanazt a "szart" eszitek
A motorozás sem túl jó sport nekem mindkét térdem szar a jobb lábamban meg valamelyik szalag szar mert ha gugolok vele beszarásul fáj Lehet konditerembe kell járni ott nem kanyarodnak eléd az útpadkáról
Sziasztok

Akinek van apriliaja nincs olyan problémája, hogy ráül +1 személy és a sárvédő hozzáér a gumihoz? mit lehet ez ellen tenni?
ez nem vágom hogy jött ide... Bencce arról hadobál, hogy neki csak az ennyire végletekig fokozott tökéletes táplálkozás jelent megoldást a növekedésre. Hogy jön ide az hogy nem a panel előtt parkol a kawász? :D
Bocs ha nem vágom az összefüggést, de holnap gazdpszicho-ból vizsgázok és már az agyamon ez jön ki :D
azé te motorod se panel előtt áll..
nekem sajnos csak igy megy és igy is csak qrva nehezen
hát azért lássuk be te aztán tényleg a másik véglet vagy :)) De neked így jó, én nem fogom mondani hogy hamburgeren éljél. Én sem teszem, viszont évente 1-2x (ennyire van lóvé :D ) szívesen beülök a mekibe, és jól teletömöm magam jó szemét kajával. Minden nap beledöglenék az tuti :)
az az adat amit írtam, az viszont tény és való (hogy a focisták között 10x annyi a sérülés), és a youtubenak semmi köze hozzá
Én is alapból szőrös állat vagyok elég fiatal korom óta, és soha nem szedtem szteroidokat, szóval szerintem nem feltétlen a konzisztencia.
A borotválás témához annyit, hogy ez teljesen emberfüggő. Szerintem ma már az igényesség része ha az arcodon kívül máshol is borotválkozol (túlzásokba nem kell esni, kezem lábam nem borotválom, mert oda a hajnyíró jobban illene :D ).
Az meg hogy valaki a lábát borotválja... Én pont leszarom :)) Egyeseknél még hasznos is, hisz az erőemelő ruha eleve kizárja a szőrös lábakat. Sok a nyűg vele.
ebbe is van vmi
a csirketáp egyébként nem izom:) egyszerűen arra való h a szervezeted tápanyagigényét ki tudd elégíteni mert megterhelőbb az izmoknak egy súlyzós edzés mint egy futás pl, ezért sokkal több tápanaygra van szükségük. azt a tápanyagmennyiséget pedig szinte képtelenség megenni. főleg edzés után amikor amugy is kivagy, semmi kedved még nekiállni enni, inkább iszol egy turmxit:)
a csirketáp tejből kinyert fehérje (leegyszerűsítve, a tejsavó esetében), a szénhidrát rész meg egyszerű szőlőcukor vagy maltodextrin, mind tök normális táplálék:)
a kakós kifli regglire meg nem reggelire:) kb 1 éve van egyébként h minden nap magamnak csinálom csirkét vagy halat vagy bármi húst és hozzá rízs, krumpli meg zöldségek és akkor jöttem rá h ez jó, ha bemegyek a mcdonaldsba és eszek egy hamburgert akkor oyan rosszul leszek h 1 óráig meg sem tudok mozdulni mert a szervezetem leszokott a sok szar szemét kajáról.
a lábborotválóak tényleg undorítóak:D
vannak ilyenek, meg van 1-2 emberke aki azt hiszi, hogy ha van egy kis izma akkor ő a sebezhetelen terminátor bátyám is gyúr, meg zabál ilyen tömegnővelő fehérjeszart , izmos is lett tőle, keménykedett nekem mert 10-15 kilóval nehezebb nálam, én meg amugy is lepkesúly vagyok , azt hitte el is tűröm neki , csak mert izmos rosszul hitte multkor is, 3 szor szoltam neki, 4-ik mozdulatom az volt hogy a szekrényemről lekaptam az ólmos végű gumibotom és lapockán basztam ugy közepes erővel egy pár percig csak fetrengett a földön ennyit a keménykedésről
én pl minden nap viszem a csirkemellet rizzsel a suliba + tömegnövelő
sok paraszt meg eszi minden nap a hamburgert meg issza a colát mert az milyen menő már
sok ember összekeveri a TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐT és a kokszot
am meg hidd el a csirke rizs zöldségek had nem soroljam fel az összeset ezeket hívják ételnek
a sima bolti kenyér tápértéke egyenlő a nullával
teljeskiörlésűt na azt lehet kenyérnek nevezni
azok a műanyagok amit most gyorsan bekapok mert sietek meg stb azok teszik tönkre az embert
sokkal tovább és egészségesebben él az az ember aki edz és odafigyelj a kajálásra és még pótolja a napi táp bevitelt különböző """"csirketápokkal"""
;
csak a focimeccseket állandóan veszi a TV a testépítőket meg nem...valószinű ezért látsz a youtubeon összeeső focistát...
De nem arra figyelsz oda hogy rendesen étkezzél meleg főtt kaja délben, reggelire egy vajaskifli egy kakaóval stbstb hanem arra hogy hány falat csirkeszárnyat meg tojást meg a fasztugya miket lehet enni a csirketáp mellé...
amúgy gyönyörű ahogy 16évesen mint egy ősember olyan szőrős a gyerek mert a cucc annyi hormont tartalmaz, a másik véglet amelyik feszeng a tükör elött napi 4órát és borotválja a lábát kezét ...na én ezektől hányok...
mért adja el ?
Azóta se panaszkodok kocsi ügyben
Ha csak nyáron lehetne ilyen kocsim, akkoris szarrá élvezném a gyatyámat, azt hiszem

Jaja, jóban vagyok vele. Motoroztunk már egypárszor együtt. Rendesen átalakította a gépet, és kurvaszép lett. De ha minden igaz, tavasszal megválik tőle.
Már nincs meg. 1nyári autó volt. De ezután jöttem rá hogy a motor már csak hobbi és nem közlekedési forma ...
Amúgy látom jóbavagy Pedro-val, Ő vette meg az RS-em... Kicsi a világ
hulye kerdesre hulye valaszt varsz vagy mi?