Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Nagyon nehéz volt hét loosere illetve hét emberét választani erre a hétre mivel nagyon gyenge volt a jövés menés a fórumban! Ma viszont zene is lesz a bejelentésekhez. Adok egy linket ami youtube-ra mutat és várjátok meg amig elindul a zene és utána indulhat az olvasás!
A HÉT EMBERE ZENE
A hét embere nem más mint tuning! nagy metiszteltetés számára ez a cím, mivel sokáig semmibe volt véve a fórumon. Elkeseredettségében többször megsértődött, itt is hagyta, de álmatlan éjszakák után újból és újból visszatért. Szőrnyű balesetet is szenvedett, amikor 30al nekiment egy autónak, 400-500 métert repült majd csúszott, kész csoda, hogy életben maradt
ezen mit lehet nevetni?
Szerintem is VérRs-é! de majd ő ha olvassa akk biztos szól!
Am Igen enyim az Rs és most jelenleg nem eladó! Mert Generálon van! Majd tavasszal!
EgyéBként amugy igen ő hirdeti.
11
ezt én sem értem. adamfzr mániája h panel előtt kéne állnia a motoromnak.
Azthiszem VérRS de nem biztos...
Egyépként ott van a száma biztos hivd fel....
Nemtudod, h hogy ki hirdeti, mert érdekelne a motor...?!
designer kreatin
ezek nem mennek az egészségedre
bebaszna ha a fehérje meg a designer kreatin káros lenne:D
de...
Ezt a rengeteg offot már körte sem bírja kigobozni
Ezt a kék-fehér Rs-t nem innen a fórumról hirdeti valaki?Multkorában láttam vmelyik oldalon csak már nem találom....
el ja:d van helyette 100%whey meg attack and hot bood...most ez megy de csak míg nem megy a károm egészségére
melósemberek nem véletlen szeretik a jó zsíros kajákat, energizál. Régen nagyapámnak a bányában zsíros sajtot meg ilyeneket adtak védőételnek.
ne kötöszködj márrr, bazz, 1emberre levetített adatok voltak.. :)

én is gyúrok, sőt kolbászt is eszek meg csülköt, meg pacalt, meg disznótorost. Akkor mi van?
de 10x annyi focista is van:Dígy nagyobb az esély:D
elfogyott már a myomax?
te megteheted:D
az a biztos erő lesz,éhes se leszel és alultápláltnak se fognak nézni
Én gyúrok is, meg kolbászt is eszek Na akkor hogy van ez?
Nekem nem célem leszálkásodni, hogy minden izomköteg láccódjon, így nem eszek állandóan rizst meg csirkét.
Én spec a kolbászra esküszöm mint táplálék kiegészítő
Nekem jobban megy tőle az edzés, és jól hozza az izomtömeget
virslibe is mi van...
mióta tudom miket tesznek bele nem is eszek
A rugó előfeszítésén tekersz (ha lehet), gátlót cserélsz ha rossz, nem ültetsz magad mögé személyt, nem motorozol...
Opció van elég.
ez is hülyeség...mérne tudná vki h mi van a kolbaszba?:D...en tudom mert általába mi töltjük:D