Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem csoda h ingyen adtak azt...minden baja van
már megint beszart a robogo önidító off berugo am se volt jó ott kellett hagyni az edzőteremnél majd holnap beviszem had szenvedjenek vele..
te beszívtál h egesz nap röhögsZ?
jéé te vetted meg Csabi gépét?nem is tudtam
huhh, most kerültem gépközelbe, előre is boccs mindenkitőől, hogy elindítottam 1 lavinát, egy ártatlankérdés volt..
mb 80, Csabika ex AF-1-e még mindig szép;)
ééé ugyanilyen ferodót tetettem bele...am ez a legpuhább? (úgy kértem de biztos átbaztak)
magais eltéved még erre a viharoktól tépdelt fórumra?nemvagy ám elfelejtve csak keszekuszaság van errefelénk!
az a gáz, hogy még gyárit se lehet kapni. csak komplett főtengelyt, aminek árából komplett dt-t veszel:D
Ebay e sincs?
jah tudom, te voltál az utsó remény:D
Szia! Sajna csak levegőshöz van. De sztem LC2-höz nem is nagyon fogsz találni, utángyártottban nincs hozzá sehol Ha ráakadsz mégis vhol szólj
Szia! Sajna csak levegőshöz van. De sztem LC2-höz nem is nagyon fogsz találni, utángyártottban nincs hozzá sehol Ha ráakadsz mégis vhol szólj
szia. yamaha dt 80 lc2höz nincs véletlenül hajtókarszetted?
Akinek kellene, van fékbetétem RS 125-re előre --- Ferodo Platinum 5900.-/pár, Gold Fren Racing GP5 5900.-/pár, valamint power szelep bowden gyári vadonatúj 1600.-
aztakurva ez de ronda
jajj már,nemh buszke lennél erre a megtisztelő címre amit körte barátod kiosztott
mi herélt dob van a jolly-n?:D
Hello. Köszönöm aranyos vagy legalább rád mindig számíthatok, ez tetszett, remélem egyszer találkozunk jó arc lehetsz. Jó legyél és csapjon beléd a villám.
Komoly a karbi attackod
1, jolly 2. arrow
Csak maradjon meg a hó este robesz kinzás lesz
Az olasz versenycsapat az a Juhász Dávidék voltak akiktől a Deák Attiláék (már GSXR kupába mennek) vették meg a motort és tőlük vette meg a Natix...
millió motyó volt nemolcsó pénzért...
ez a cső (ami noname de versenycső) volt fenn bátyám motorján ami a vidin is van...
szól mint állat nemrosszcső...
ennyit az Olasz csapatról...