Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem olyan mint az Sv-n, Gsr, stb. Új ledeket kell forrasztani bele. SV fórumban volt róla anno szó oylan 70. oldal környékén
mint amivel falnak mentek:D
Ja és köszi szépen!
elvagytok
Itt már van vagy 5-6 centi,most hagyta abba...(Tb)
Plekón én is töröm a fejem. Én sem férek nagyon el a gyári alatt. Meg azzal, hogy le lett festve, kb sehogy nem lehet kilátni rajta. :D Csak jól néz ki, azt annyi. De occó volt :)

Hát igen. Mindenre igen :) Aki komolyan el akarja kötni az el is fogja. És tényleg nagy a különbség... :S
Nagyon nem szeretem otthagyni a motort sehol. Számtalanszor álmodtam már, hogy elkötötték, meg máshol találtam meg. Nem szeretném azt az érzést soha átélni :S

OFF: Esik már valahol az a kurva hó? 15.kerben még egy szem nem hullott -.-
1. Nem is az hogy ez annyira tetszik, de nekem ez spec. magasabbnak tűnik, mint amit Te belinkeltél. (lehet csak optikai csalódás). Nekem mindenképp a legmagasabb kapható plexire lenne szükségem, mert a gyárit azt 160centis emberre tervezték. Ha befekszek, lefejelem a plexi tetejét :)

3. Igazából Elég nagy ugrás van ez a 8-10 rongyos és a 25-30 rongyosok között. Ami fontos azt tudja: 2 szintű ütésérzékelő, 125db sziréna, és vízálló ház. Nekem arra kell hogy ne cseszegessék a vasat az utcán. Egy komoly tolvaj meg a 25 rongyossal is elviszi :(
nekem is jobban tetszik ez
1. Neked tényleg tetszik a plekó? :S Mersze mindenkinek megvan a saját ízlése, de szerintem az RS éles vonalaihoz az a full kerek izé nem illik. Ez inkább....
De mondom saját vélemény. Amúgy én olyat még nem láttam sehol. Asszem a tulaj német, ebay-en nézz körül.

2. Én is gondolkoztam már rajta, mert láttam már róla képet és egész jau :)

3. Szerintem kicsit jobb minőségű riasztó jobb lenne. Ez gagyesznak tűnik. :S
Hello mindenki!
Tud nekem valaki ilyen plexit szerezni? Ha olcsó az sem baj ;)

Más: ismeri vki az új RS műszerfalát? Az érdekelne hogy lehetne a háttérvilágítást kékre változtatni :)) Ha valaki tudja, plz mondja meg!

Ja és szerelt már be vki riasztót a vasba? Egy ilyenen gondolkodom...
ahhoz képest hogy alig használt, a jobboldali már rohad a dobnál.
MOndjuk ezzel annyira nem tudnak senkit lehúzni
sziasztok!
Eladósorba került a motorom: http://www.kepesmotor.hu/april...
Akit érdekel írjon, hívjon!
"Két különböző gyártmány, mindkettő keveset volt használva, tipusjelzés nem sok van rajta, az egyik Jolly Moto, a másik pedig egyedi versenyalkatrész. A kipufogók egy olasz versenycsapattól származnak akik az Alpok Adrián mentek. Az RS 125 tök jól megy ezekkel a csövekkel, teljesítményre csak annyit, hogy a csapat szerint jobbak, mint az etalonnak számító Arrow. natix"
Natix árulja
te meg inkább told fel a képed msnre minth vigyorogsz itt:D
jovanmar azt akartam én is csak vmiért ezt masoltam be
kösz
Tyt kedvence
"Eladó: natixkft(5)"
mivan? a képet én is látom, a vaterás link nem jön be:D
szeva , ezek milyen csövek? nem jó a link.
3óra lett volna megtartva, amúgy meg "beteg" vagyok, szal nekem kicsit hamarabb kezdődött a szünet úgy egy hete :D