Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látom szarul megy... Azzal a ratyi Bömössel mit akarsz kezdeni?
Balesetem előtt kb 1 évet jártam . Azután 3 hete járok .
én így is szőrös állat vagyok. akkor ez hog van?
üvölteni kell bazeg,. üüvölteniii!
Én is kicsit több mint 1 éve ( lassan 4év )
Volt idő mikor komolyan vettem. De ma már csak a mozgás miatt megyek. Meg is látszik ...
kicsit több mint egy éve...
miota jartok konditerembe? :)
pont most megyek eddzeni, majd kipróbálom hogy utána hazáig futok ;)
Erre énis rászoktam , vagy néha sígép .
Múltkor olvastam a terembe vmelyik újságba hogy sokkal jobb edzés után futni, mert edzés után van hidrogén mittomén micsoda hiány a szervezetedbe és jobban szálkásít és kevesebb izmot visz ...
Én most így csinálom, régen én is edzés előtt toltam. Majd látjuk jó-e
Hát én speciel eléggé le szoktam izzadni, főleg hogy futás a bemelegítés (általában). Szóval ha nem izzadtál gyúrás közben, akkor jó eséllyel nem melegítettél be rendesen, és nem gyúrtad szanaszét magad.

Stoppie hozzászólásához (az Arnold idézetekhez) csatolnék egy képet, magamról. Semmi izom nincs rajta, de a LÉNYEG BENNEVAN.
na akkor én is nyomok egy idézetet és hagyjuk az egészet..."Ez a sportág a szerelmünk, a szerelemért pedig áldozunk."...kinek melyik ez a sportág
egyébként én is feltenném a kérdést, hogy miért fontosabb a kitartás mint az erő? ez komoyan érdekel... egyértelmű h ha futsz kitartóbb leszel, és akkor mi a fasz van? az 50 kiló alatt meg behorpadsz.
"Fájdalom nélkül nincs növekedés" "az utolsó ismétlésig ne csináljatok képet, hogy látszódjon az arcomon a küzdés, a szenvedés" Mind a két idézet Arnold-tól van. Nem addig kell csinálni amíg nem kezded érezni hogy fáj, hanem amikor már vörösödsz és szét akarsz szakadni. Simán le lehet izzadni 1 bicepsz-tricepsz edzésbe is! Sőőőt. De én pl minden edzés után futok 10 percet.
kezd egyre tisztább lenni h miért hagytad abba
Nah akkor kérdezek egy másikat, de nem para kibeszéljuk a dolgot változtani nem fog semmin és motorozni most ugy se tudunk. Mennyire izzadtok le a konditeremben? Ha kimész futni focizni báármi bicikli izzadsz mint egy ló mert terhel mint állat, de a kondinál? Amikor én kondiztam alig izzadtam.
Szerintem mindenki azt szed amit akar tisztaba van o hogy vannak mellekhatasok stb nem kell vele foglalkozni vagy szartok hogy nagyobbak lesznek mint ti? egy kis naposimtol nem fogjak feldobni a talpukat, igaz majd szoros allatok lesztek de ez mar a ti gondotok, ja es inkabb kesobb szedjetek mivel most igy fiatalon meg azert magas a teszto szintetek
ebből azt szerettem volna kihozni hogy nem biztos hogy a labdajátékok jobbak "egészségesebbek" mint a body
azér ez így elég elferdített sztem...nekem azt se magyarazza meg senki,h aki teljes profin nyomja ezt a bodyt az nem szed olyat,mint 1 focista...csak epp nem ugyanazt...am meg ha ennyire belementunk akk azt is nezd meg h egy angol bajnoksagban jatszo embernek mennyit kell teljesítenie kell egy szezonban...es milyen tempoban,en is lettem mar rosszul meccsen pedig semmit nem szedek,es hát nem a PLbe játszok:D
szevasztok! hogy a vitába belepofátlankodjak.... nézzétek meg pl. hogy nyilvánosan hány focist aesett össze holtan a pályán a "semmitől" csak ugy....és nézzetek meg egy body versenyt, ahol "mindenki kokszman" focisták agyonhajszoltak, lent a kondiban meg....nem fog megállni a szived...ha 5 kilóval többet nyomsz fekve! nekem ez az álláspontom! ugatni lehet...sírni nem fogok
értem,de ez benne van...rád is eshet suly egy rossz mozdulat utan,bar igen kissebb az esélye mint az h aladvagnak egy meccsen...na de nem offolok en se mert a het loosere leszek itt
de sérülés szempontjából érted mire gondolok
dehnem...én is túl vagyok egy térdműtéten emiatt,de hat most na,ezt szeretem és kész...abbahagyni nem fogom,pedig most is rohadtul faj a mutét helye,dehát a fosuli miatt nem tudtam kipihenni:/
mellesleg kosaras barátom is van nem egy, hát gyerekkoruk óta csinálták, és mára kivan a gerincük, térdük, műtétek, kórház stb. Huszonéves fiatalok. Nekem ezután ne mondja senki hogy a labdajátékok milyen kurvajó sportok.
"a táplálékkiegészítőről meg ne is beszéljünk mert az az, amihez az emberek 99% qrvára nem ért, de azért professzori szintű véleménye van róla."

ez totál így van..