Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennél a hozzsászolasnal a pont:D
Géppel? legalább 70%-ban szabad súlyokkal dolgozok.
Mellesleg ez a nézd meg a hátad meg az izületeid dolog elég SZARUL jön ki, ugyanis:

igazolható kutatások, felmérések alapján egy átlagos focijátékost kb. 10-15x annyi (!) sérülés ér élete során a fociból kifolyólag, mint egy testépítőt a testépítésből kifolyólag. Azt hiszem itt el is lehet felejteni a további szánalmas hülyeséget
Fucky ez a tipikus "nem értek hozzá" hozzáállás. Hogy gyúrni keménykedni járnak le az emberek. Elmondom, hogy az edzéshez kell csak igazán kitartás, nem ahhoz, hogy lemész squasholni meg motorozni. Megnézem meddig bírnád a heti 3-4 edzést úgy, hogy mellette a napi étrendedre is odafigyelsz, mert az még nehezebb mint lejárni edzeni. ez a futás meg a mániája azoknak akik nem edzenek. állítom neked, hogy úgy mennék el melletted mintha szemből érkeznék...
edzésben nincs vagánykodás, én speciel azért kezdtem el mert qrvára untam h 58 kiló vagyok és 2 év alatt verejtékezve küzdöttem fel magam 74-re, mert qrva szar a genetikám, kb minden másogik este öklendezek a fogmosásnál úgy tele vagyok.
a táplálékkiegészítőről meg ne is beszéljünk mert az az, amihez az emberek 99% qrvára nem ért, de azért professzori szintű véleménye van róla.

Bence*Rs*: igen bevettem majd a 80. szemnél amikor éreztem h ebből gino lesz lehúztam a picsába a wc-n (időben) a maradékot, de próbálgassad, hátha szép női melled lesz tőle!
a 10mg-os danabolhoz meg sok sikert, csak neh úgy végezd mint mások...
Te miről beszélsz? Lehet hogy TE képtelen vagy elviselni a gyúrást az általad leírt okok miatt, én meg képtelen vagyok elviselni a többi sportot. Nem vagyunk ugyanolyanok, és ne magadból indulj ki hogy unalmas, meg nem változatos. Érdekes én elég dinamikus eddzésterv szerint dolgozok, nincs 2 ugyanolyan eddzésnapom. És az évek alatt sem untam meg, pedig egy kisméretű garázs a saját privát konditermem. Az ajtót akkor nyitom ki amikor akarom :))
Tollasozni szoktam nyáron Asszonypajtással, de az NEM sport. Szórakozásnak elmegy, de fittebb nem leszek tőle sokkal.
Na mind1, szerintem maradjunk annyiban ,hogy mindenkinek meg van a saját kis sportja (van akinek a foci, ugye kollega? :)) nem akartam ám leszólni! ), de én sem kezdem el oltani a kézilabdát mert unalmas, bezárt és monoton, pedig az én szememben totálisan az. Ki miben találja meg az örömét ,nem?! Csak akkor ne próbáljunk már a saját hülye véleményünket ráerőltetni a másikra (" De te akkor sem szerethetsz gyúrni, hisz az unalmas, stb")
És miért nem így kezdted a mondókádat ? Mindjárt normálisabbnak tüntél volna .
Nem a kokszolást ítélem el, mert mindenki azt csinál a testével amit akar. Csak az ilyen olcsó szarokat. Ez kb olyan mintha motorozni akarnál és kínai robogót vennél 300ért. Kicsit többért vehetsz normálisat!
Naposimnak nulla felszívódása van. Többet árt mint használ. Ha kokszolni akarsz akkor vmi komolyabbat! Mert ártani az se árt többet, csak az használ is valamennyit!
Hát igen .......
Na ja... Kicsit túl sok az OFF
De ha azt vesszük, akkor most télen miről lehetne dumálni? Hogy jaj milyen jól megnéztem a motort a garázsban? Meg jajj milyen ügyes voltam hogy cseréltem benne olajat?
Most ezek az "élmények". Meg legalább van téma, ezekből meg lehet egymást "ismerni" stb stb
Nem lenne ez rossz, ha nem olyan lenne a társaság amilyen...
pont te bazd
aki multkor írt rám hogy majd szedem a danabolt
erre itt mondod h nesze neked naposim
azért nem ezt vártam volna tőled

ennek az egésznek mi köze van a motorozáshoz?
nuku ezért nem is értem minek írtok azért lenne elvileg az msn-en
többet nem is írok ide másról csak a motorokról az 100 mert egyből továbbviszi vki és 20oldalnyi szenny lesz belőle
ne basszál fel te is
ezt a szöveget azoknak mond akik nincsenek tisztába az edzéssel kajával stb
1 kurva mondat miatt.. amibe annyi volt h lehet szedek majd erre leoszt...
nem is tudom kik tárgyalták anno itt a fórumon több oldalon is
ezt csak úgy mellékesen mondom
Én ilyenkor télen járok Terembe Focizni! Nemis kell jobb! Ajtót ablakot kinyitni azt jön a jó hideg friss levegő! Nesze neked Naposin
biztos most otthon sorsolgat annyi jelöltje van
Mindenki amerikai focizzon az a világ legjobb sportja mindent fejleszt én már 2,5 éve tolom nagyon jó játék emelett kondiba is járok szal mind a ketőt tapasztalom a csapat játékot is amikor látod a másik arcán az akarást és szinte vért izzadva próbál megtartani egy embert hogy megvédje az irányitót vagy a futónak blokkolni de ehez hogy az ember jól jáccon és hogy végre tudja hajtani az a feladatot amit az edző ad ahoz kőkeményen kell edzeni és a kondiba járás a meccsen gyümölcsözik nem úgy kell felfogni hogy megint unalmasan lemegyek és edzek mert akkor nem lesz hatása ezért szokták havonta cserélni az edzéstervet hogy változatos legyen egyébként van magyar bajnokság is, 3 divizió eléggé elterjedt magyarországon 20-25 csapat van országszerte
Üdv: Ádám
Körtének lesz miről írnia... Amúgy nem keddenként szokott cikket írni?
Jólvan az is elég megterhelő ha pályázol. Majd akkor tavasszal meglátjuk a gyurosok vagy mi nyerünk a 60 kilós izomkapitányok
azért a focit ne húzd le ennyire...én megrohadt régen ezt csinalom,szoval akk te meg ehhez nem értesz:P:D/neh komolyan vedd:D/
még veszekedtetek du addig tulvagyok egy kézi féléven sérült térddel:(
pályázni se jöttek el akkor biztosan pingpongozni eljönnek
Jólvan csináljunk valami labdajátékot (tollas ping-pong foci floor-ball bármi) igy forumtéren és meglátjuk hogy a gyurosok a jobbak vagy a puhány izgálga emeberek
Ha már ennyire ráálltál erre az egészséges "friss levegő" szlogenre elárulnám hogy 2/3-ad annyira terheli a térdedet a futópadon való futás mint ha aszfalton tennéd ugyanezt. Csak ha már ennyire bele akarsz menni ...
Amúgy a futópad előtt is lehet ablak amit kinyithatsz ...
Haggyad őket, tolják csak a napo-t, nemhogy 10ft-al többért valami jobb felszívódású cuccot szedjenek. Ez a kedvenc ember kategóriám. Nincs ideje kivárni hogy nőjön naturálba, épp ezért "kokszol" de nem szed semmi "normálisabbat" mert arra nem költünk, csak a napo Az ilyenek szoktak lejönni 3-4 órára edzeni, amiből 20 perc edzés, a többi beszélgetés meg újságolvasás, nemhogy járnának a könyvtárba ...
De basszus fogd fel, hogy konditerem egy bezárt dolog, semmi köze nincs ahhoz hogy mész ki futkározni vagy valmai ilyesmi. Kimész biciklizni v focizni egész végig a friss levegőn vagy. Nekem is volt olyan időszakom hogy fuu gyurás meg minden faszom, de geci unalmas lett. Mindig ugyanoda bemenni, ugyanazt csinálni, még a változás lehetősége sem áll fenn. Reflexed nem lesz tőle, meg az hogy egy futópadon futsz mint a bolond ahhoz hagyj ne fűzzek semmit. Amúgy én Pesten élek itt errefelénk ez a szokás. De megannyi sport van. Küzdősport és még rengeteg olyan ahol a saját magadat fejleszted és nem egy géppel. De majd meglátjuk hogy a hátad meg a többi testrészed hogyan fogja bírni a dolgokat.... Majd beszéljünk 40-50 évesen a dologról
Sztem is a nagyrésze aki kondiba jár az azért megy le hogy a csajokat nézegesse meg a haverok elött tolja hogy 70el tolok fekve aztán tesiórán 1 kört nemtud futni, de kurvajó mert 40es a karja....
a nagyrésze a futógépet meg az olyanokat amin nemfeltétlen az a lényeg hogy a karod nagyobb legyen hanem hogy mégis mozogj kicsit és elfáradj azt nemis használja...
Ezekről a csirketápokról nemis beszélve...40évesen gyönyörű lesz...terhességi csíkok mindenhol mint egy zebrán, a másik hogy a 16-17éveseknek akik még vmilyen szinten növésbe vannak azok is zabálják ezeket...egyétek csak, nektek se lesz nyugdíjatok...
Lassan elérünk oda hogy nemtudod hogy mivel basszad szét az egészségedet...
Festés elött és után vélemény?