Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1000-es?mikorit?
Most gixxer-t nézek újra! Mindig jár a fantáziám!
alakul ám Már nagyon várom, hogy meglegyen...1 hónapon belül már 100000% hogy meglesz!Neked hogy áll?Lesz R1?
Alakul a Komár?!
jaja
osztom a véleményt.
nemkivánok senkinek semmi rosszat de nemcsak a motor megvétele sztem a fontos hanem a bőrruha is...utólag már mindenki okos amikor ott a baj...inkább előzd meg mihamarabb!
valakinek törlesztőre kell gyüjteni valaki meg elöbb összeteszi amije van és aztán megy a boltba vásárolgatni...
Hitelt csak ingatlanra vennék fel...semmi másra!
Én értem amit mondasz, de nekem a hungaroring nem "csak" 12ezer Ft, mert ide nem 10-20 km, és benzin, ruha sincs, mert arra nincs pénzünk, és én még azt hangsúlyoznám, hogy a havi törlesztőre is alig van! Mert hitelre van! Persze szeretnék én is pályázni, remélem lesz rá lehetőségem, de egyenlőre csak madarasra futotta, jó buli volt!
ez igaz.azt se mindenki teheti meg hogy 2006-2007es motorja legyen.. lehet osztani az igét.
Szerintem ha valakinek futja motorra,akkor az ha elszeretne menni a hungaroringre,akkor az összetudja rá kaparni.erre ennyit mondanék.hangsulyoznám ujra,hogyha valaki akar valamit,és tesz érte,,akkor van ez így.Az olyanok akik meg ilyen érvek mögé burkolóznak,azok általában tenni sem akarnak ezért.nincsezzel gond nemkell mindenkinek ugyanazt csinálni.De azt azért nehezen hiszem,hogyha van egy 1-2éves motorod ami 8kiló ujonnan,akkor netudnál egyszer egy évben 12000ft-ot kifizetni erre.De cáfolj meg nincsbelőle harag
úgy volt hogy nem veszem meg tavasz előtt. ne álljon abban a pénzem amúgy sem lehet bekarburálni télen rendesen... meg minden...
Nem mindenki teheti meg hogy a hungaroringre menjen motorozni.....
itt a rezó,csak nemveszed meg! karácsony alkalmából van rá kis akció...
üdv
raktam fel egy kéthengeres dna ról videót még nem lehet megnézi,de pár perc mulva ready
az alap ;) csak majd tavaszig megpróbálom nem elkölteni a zsém és kell egy rezó e nélkül esélytelen..
Inkább Hringre gyertek aprilia kupába oda tudás is kell nemcsak motor.meg ott lehet kanyarodni is nemcsak egyenesbe kuplungot hergelni
Kraszkó Bazsa?:D
Cső!Mariobully nekem januárba lesz meg az rs, és csabai vagyok!Előző évben találkoztunk simson találkozón, Csabival jöttél!Tudod, hogy ki vagyok?
Jójó köszi szépen! A szezonnyitón nem érdemes szerintem nevezni, a napos liszensz 4ezer, a napi jegy meg 2, de a 3naposakon érdemes! Az időpontok meg a www.kunmadarasmotorsport.hu -n fent vannak, majd később a részletes programtervekkel együtt! Na megyek, holnap reggel 5 földrajz tételből kell jjól helyt állnom! Jóéjt mindenkinek, sziasztok!
jólvan majd szólj hogy mikor lessz a szezonnyitó... 4t itt Gyulán, errefele nemigen van 125 ből...de ha látok eggyet szólok.
*Attáékhoz
Hát szegény kiköpte a tüdejét is, aztán nagyon sok lett volna a generál, mert ha magamnak csináltam volna meg, akkor 100ezer se futotta volna ki, így inkább eladtam, Attához került, akik megcsinálták! Nem tört össze, csak megszorult henger is oda lett, hajtókarszett se volt már 100%, és szerelési díj stb....inkább amennyit kaptam érte beleraktam egy új motorba, amibe nem kell naponta 2ezret beletankolnom, nem is megy annyira, de jobban szeretem, mint az AF1et szerettem! Jövőre gyere te is, sokan leszünk, az tuti! Hívj 4T-seket, legyen ellenfelem, mert a 2T-k ellen semmi esély!
jövőre nekem is kéne az okosított eressel hátha ... am te összetörted az apriliád? vagy mit jelent az előző élet?
Áá ott csak poénból indultam, no meg pont az árak miatt...nevezés 4ezer, 3napos jegy 5ezer, és én 4ért még a depóba is bemehettem! Remélem elindítottam egy 4T folyamatot is ott, kaptam 1-2 visszajelzést, hogy ha tudják, hogy nevezek, ők is neveztek volna!
nem mindenki teheti meg h. kunmadarason gyorsuljon;)
Na jó csak az esetek 90%-ban!