Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még régen asszem ide vagy a viccek topikba beraktál egy olyan oldalt amin van mindenféle pina.hogy melyik milyen meg hogy az egyes fajták hogy néznek ki stb.meg talán még a végén össze is lehetett hasonlítani képek alapján hogy tied melyik csoportba tartozik.
Betegen a tüdőmet kiköptem a röhögéstől, kurvára ült a poén!
"Emzoli az a puncis szar amibe csoportositva vannak amibe a fajtáik vannak! Mi az oldal cime"

Ezt mérsékelten értem.
Ki-mi vanhovamicsinálva, milyenoldalmilyencíme, ésegyáltalánmivan?
nekemjött?
ez a színvonal csinálni ezzer acc-ot és beszélni a hülyeségeket
aztse tudod mirről beszélsz...
Ez kibaszott nagy énis joban várom már az összefoglalókat mint a hétvégi lottóhúzást
ú
a hangsóly a néhán van
azért néha a motorokról is szoktunk beszélni
Fábián alig látni téged wiw-en vagy valahol dobj már egy üzit h mizu veled! Telón se tudlak elérni
Néha bekuksizok olvasni és rájöttem, h ez a fórum egyre szórakoztatóbb
Nedves Fábián!

VAn bíróék faszáról mintázott himbilimbi. Érdekel?

üdv. Himbilimbi
nah ezért nem járok már ide fel ...
kiskörte gratulálni tudok...
szánalmas!
Kiváncsi vagyok az enyim melyikbe tartozik!
Emzoli az a puncis szar amibe csoportositva vannak amibe a fajtáik vannak! Mi az oldal cime
Kedves Norbi! (fuckyrs)

Rendeltél tőlünk 2db himbilimbit.Egy simát, és egy foszforeszkálóst. Amit ki is postáztunk neked, de nem vetted át. Szeretnénk, ha mielöbb jelentkeznél érte.

üdv. Himbilimbi.hu

www.himbilimbi.hu
jaja fasza. még csak oda néztem a motorhoz ahogy lesz egy kis időm felrakom hát ja a csomagolás télleg egyedi lett 10percig bontottam ... amúgy hány csomag szalag ment rá ? :DD
Na jolvan akkor! Királyul néz ki ugye? Csomagolást ne nézd elég " egyedi" lett
Italycorse ma délután megérkezett a csomag. köszönöm szépen
Halihó!
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy az EXTREMA-ba mekkora kormánycsapágy kell?
Köszönöm!
Már leírták párszor, de ha jól emlékszem akkor úgy 120-150 ezer ft között van meg de egy 2005-s motorért még így se sok sztem...
Persze mindenki azt ír amit akar, csak nem erre van ez a fórum....am 11kw-os .Köszönöm!
mer' most ,hogy neked oda van írva, hogy 17 meg békéscsaba azzal előrébb van valaki, egyáltalán érdekel az valakit? olyan unalmas már ez a töltsd ki az adatlapod duma... hülyeséget lehet írni helytől és kortól függetlenül is (szerintem)

amúgy 80pár ezer a műszaki rész, benne pár papíros ügy plusz regadó, ami azt hiszem 90ezer egy zsír új 125-re , onnan jön le az avultatás szerintem kb 160 körül áll meg névre írva
11kW-os?
Töltsd ki az adatlapod először is!Aztán dumálj!:S