Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!Kinéztem egy 2005-s Rs-t, csak 50esként volt használva és, hogy mennyi volna lerendszámoztatni?
Megérné -e 400ba megvenni és lerendszámozatni?Köszi a segítséget!
Amugy jahm, TYT e is bölcs vagy, mert minden rosszban meglátod a maroknyi jót is... Ez pozitív!
Kiskörte meg tényleg nyugodt hangvételben tudja leírni közlendőit;)
Mar ezert megeri RS topicot olvasni ! ! !
"ég ha lassan a lakása is rámegy a fenntartására"
na ez viszont sajna nem vicc
kezdem egyre jobban azt hinni, hogy régi fórumos vagy és már régóta írogatsz ide :)
Bocs akit megbántok, de szerintem eddig kiskörte a legszórakoztatóbb az összes anonym gyerek közül. :) És nem azért mert fuckyt oltja (semmi bajom fuckyval), hanem mert nem veszti el a fejét, és kimérten beszél.

Fucky te meg kapd be, átvetted a múltheti trónomat :D
viccen kívül, szerintem sokkal bölcsebb vagy, ha leszarod és mosolyogsz egy jót. Te is tudod hogy nem ér annyit az egész ,bár én nem pofázok, párszor elvesztettem már én is a fejem itt.
ja és most vettem észre hogy ki az eladó Natixkft.
emberek itt a nap üzlete:
ilyen szép,egybefüggő,inteligens hozzászólást rég szagoltam.nagyonbaba.........
Hááááháhááháh, nagyon kéééész ez a tag. XD
nem kell magadra venni nem azért írtam.
de ha visszaolvasol mindenkinek tetszett csak azoknak nem akikrol szo volt.
Kösz Bence a kedves szavakat. Ugyanaz a stílusod . Ennyi legalább vald be. Amugy meg kb pár ember tud arrol, amirol szo volt, szóval köszi a kedves szavakat, majd ha lesz kedvem válaszolok neked is
elég szánalmas...de ha ő erre izgul en nem tudok neki mit csinalni:D
mé neked nem tetszik?
mi lenne ha kitöltenéd az adatlapod hülyegyerek?...ütnek otthon h ilyen szánalmas vagy?
na gyerekek asszem itt éjszakázom ha ezt folytatják
Szia kedves KisKancsó. Nah a probléma ott kezdődik, hogy tul aranyos voltál én ezt a hibát nem követem el. Köszönöm a tiszteletre méltó díjjad, de sajnos visszakell adnom a serleget egy mocskos köcsögnek akit igazán illet. Ez sajnos te vagy. De ne csüggedj, a kis hobbitpöcsödet szeretik a hörcsögök majszolni, és nem para a bal és jobb kezednek semmi se elég kicsi. Nah visszatérve amit írtál, kedves vagy hogy megemlítetted hogy szájhős vagyok. Igen ez én vagyok, de legalább ismernek és nem paraszt módjára oltogatok másokat. Ha ciki van gyere hívjál fel ott jobban tudom oltani a traktoros kurva szádat. Te rohadt paraszt zsírcigány vagy aki itt tűntet a kibaszott traktorjával. Remélem átmegy rajtad egy kombájn te fasszopó. Itt az ideje vesd az őszi buzát és hagyj békén. És ha megragadok mi van? Én dolgom. Én se foglalkozok a te korai magőmléseddel és azzal hogy odaragadsz az ágyhoz te igénykapitány. Inkább menjél huzgáld a faszodon a szört (ha egyáltalán van) és remélem egyszer majd leszopsz te köcsög kurva. Remélem érthető voltam. Jah kihagytam valamit. Bazzd meg a jó traktoros kecskekuró paraszt déd nénikédet. Köszönöm a figyelmed. Jövőhéten újra jelentkezem a heti beszámolommal, hogy hogy lesz belőled egy vérbeli köcsög.... Szia
nagyon sok apróságot tud
pl: Fucky megragadása
Ha így folytatod te leszel Jamal a hét embere :DD
amúgy én is jókat szórakozok rajta
tuti helyi gyerek
ezt az összefoglalót jobban várom mint a hétvégi lottó húzást
Sziasztok!
Megint elmúlt egy hét, jött a mikulás is, remélem mindenki kapott valami ajándékot. Ünnepek ide vagy oda, az előző héten is voltak a fórumnak vesztesei és győztesei. Elsőként a hét looserét fogom bejelenteni:
FuckyRS
Először is gratulálok a címhez. Több dolog miatt is kapod. Elsőként azért mert neked a legnagyobb a pofád a fórumon, de a legkisebb a faszod és azt még étkezésre is felkínálod. Ne haragudj de nem igazán lakna jól vele a macskám sem. Mindig fenyegtőzik, hogy állj ki elém meg talákozzunk. Sokat gondolkoztam, milyen lenne egy ilyen találkozás, majd youtube-on is keresgéltem, hogy mihez lehetne a legjobban hasonlítani. A következő a videót találtam.
Szereplők:
Atlétás néger: Fucky
Zöld pólós néger: az akit Fucky verekedni hív
KLIKK
Te vagy az bohóc aki házhoz megy nagy pofával egy kurva nagy pofonért. A másik amiért kapod a díjat, mert a 25. rs-edet veszed és akkora szerelőnek hiszed magad, hogy eddig csak 15x ragadt meg mindegyik. Már az összes ringen megakadta, valószínüleg a garázsba is, csak azt titkolod mert már igy is elég gáz. Szakmai hozzáértésedbe köszönjük,hogy betekintést nyerhettünk. A legjobb az egészben, hogy az általad elhasznált szemét szart még el is akarod adni mint egy cigány. Azt hiszem ezzel ki is merítettem a hét loosere címet, viseld el férfiként, hogy te voltál a fórum szégyene.
És most evezzünk boldogságosabb vizekre. Jöjjön a parádé a hét embere:
TYT!
Igen! Múlt héten a hét loosere címből egészen a hét embere címig küzdötte fel magát, ezzel is szeretném bizonyítani, hogy senki nem keseredjen el ha a hét loosere lesz mert mindig javíthat. Tyt igazi uriemberként viselte a múlt heti dolgot (nem úgy mint anno Joe-Z aki pattogott mint egy pici gumilbada, kis morgó gézengúz), nem ugatott nem magyarázott hanem tapasztalt fórumos módjára lereagálta. Mindeközebn vastag idegszálakkal válaszolja meg ugyanazokat a kérdéseket a kezdő RS tulajoknak és szenvedélyesn szereti a motorját, még ha lassan a lakása is rámegy a fenntartására. Az Rs fórum régi motorosa, irányadója, akihez mindig lehet fordulni olyan tanácsért, ami hosszútávú RS birtoklás esetében hasznos lehet. Mindenképpen érett neki ez a cím is!
Ennyi lenne erre a hétre, és tudjátok srácok, fél szemem mindig a fórumom van, értékellek és olvaslak titeket, ezért mindenkit buzdítok arra, hogy próbálja meg bezsebelni a hét embere címet. Nem kis érdem, tudjátok, hogy mérvadó vagyok és várjátok is minden héten ezt a kihívást, ami egyértelműen engem is megerősít, hogy ez egy jó dolog!
Jó fórumozást, békés adventi gyergyagyujtást kivánok mindeninek!
ÜDV és sziasztok!
oké oké
többit pedig megbeszéltük reggel
tuning holnap ottvan a plexi!