Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyerekek ma 2 éves az RS:D...en meg hnap 20:D
vegyél már fel msnre...címem adatlapomnal ott van
tutimegyek valamerre
szeva,
nem jeletnkeztél olaj ügyben!
tudsz agipot vagy mi a szitu?
csááá:D,nem tettem még el,de a hétvégére tervezem,pénteken maradok egerbe szülinapot ünnepelni:D,ha pénteken mész vmerre este beszéljünk:D
csőő egri barátom elraktad-e már a moccot vagy beleférmég egy belémfagyaszarolyanhidegvangurulás
beállt a másik?
új nick.
szombaton mek haza
holnap ha ráérsz leengedem
aha értem . Mert elvileg az is poggiali :)
én úgy tudom az ilyen szpesöl edísön volt.mármint a festése
Fehér volt az utolsó évjáratú pupos rs ? Vagy csak szimplán olyan kevesen vették . mert kb ez az első amit magyarba látok :)
aha,Egerbe vettem vasárnap
tudtál szerezni olajat?
amiket mondtatok róla ahhoz képest...ki volt az az ész aki megvette?
elkelt a fehér RS
irj egy e-mailt nekem .
for7a10@freemail.hu és válaszolok mindenre.
Részvétem...
Sziasztok!
A Várhelyi Gáborral kapcsolatos hozzászólásokat szeretném pontosítani.Én a nővére
vagyok.Eltelt már jópár nap, de csak most vettem erőt magamon. Nagyon ledöbbentem azokon
amiket itt olvastam a baleset körülményeiről és az öcsémről.
Október 31-én Gabi a barátnőjéhez ment motorral. A Mező utcában egy kapualjból elinduló
autó szemből egyszerűen elütötte és egy betonárokba zuhant a motorral együtt.
Szó sincs arról, hogy Gabi 150-el ment volna(nem is tudom ezt honnan vettétek?!?).
A szemtanúk szerint a sebessége 60-70 km/h volt(a rendőrségi vizsgálat még tart)
Az nő aki elütötte egyértelműen nem adott elsőbbséget, hanem nagy gázzal elindult...
..egyenesen az árokba...

Kedves Mb80!
"És nem az a megfontolt stílusu gyerekként ismertem őt sem hogy csak
annyival megyek amennyivel az őrangyalom tud.....Sajna fiatalgondolkodás."
Örülök, hogy a barátodnak tartod Gabit, de ebből a szempontból nagyon félreismerted.
Megfontolt,tehetséges, bátor, de jó motoros volt.Ezt tudja mindenki aki igazán ismerte.
Lehet hogy neked dicsekedett ezzel az sem igaz, hogy megnézte mennyit megy a Honda közúton.

Kedves JAMAL!
Nem azért volt ezres motorja mert az "menő"....Az ember álmai nem a menőségről szólnak,
egy igazi motoros nem ezért motorozik.

Csak annyit szeretnék kérni, hogy ne higgyetek a szóbeszédeknek.Rengeteg motorellenes
ember van, ezek a téves infók tőlük származnak.
Pont egy ilyen oldalon nem ezt kéne hangsúlyozni.
Inkább azt kérném tőletek, hogy ne felejtsétek el Gabit,
gondoljatok rá azzal a tisztelettel ami jár neki! Köszönöm

"..a csillagok örökké égnek.."
Az új Rs ek se valami nagyok...sajnos tapasztaltam
Attól függ ki mire használja...
nekem pl pont jó hogy bármikor rápattanok elugrok bnőmhöz, suliba, Ringre és megvagyok 4literből arról nembeszélve hogy sorok között pikkpakk...jah és 80at megy...és 3000FT biztosítás...
veszel egy RS-t mondjuk...kicsivel érsz oda hamarabb...biztosítás 5el több, fogyasztás 3literrel több, teljesítményadó azis 3rugó és még miegymás halom kopóalkatrész ami robesznál kevésbé annyira költséges illetve tovább bírja...
Nem annyira hülyék az olaszok se mint ahogy az kinéz külsős szemmel...
600as motort meg sztem nemkell részletezzem mennyibe kerül fenntartani...
van kb 10 versenymotor amit megkéne csinálni...
Fél év az tökéletes mert az egy szezon...
Kicsit gondolkodjatok már!
Ti vagytok a szerelők jön a gyerek leadja a gépet beleteszed a dolgokat aztán bejáratja és elkezdi észnélkül húzni...akár hidegen is...meg Stihl olajjal meg miegymás idiótaságok amik még itt a fórumon napjainkban megjelent
namost szted mennyire hajtanád el az ilyen faszt aki garanciába behozza?
így vannak sokan mások is...lehetőséghez képest megoldják a problémát amennyire a tudásuk kiterjed vagy amennyire megkötöd a kezét hogy mondjuk 15rugós dugó elég bele stbstb...meg jó a 2000Ft os MOL olaj mert Talma rajtavan akkor szar nemlehet...stbstb...
Akarni akarhatok én bármit ha nem lesz belőle semmi :(
Amúgy tényleg szép abban a színben az új CBR, csak baromi kicsi az egész motor, és az nem jön be:(
milyen motort akarsz? tudom az Rs árából vennéd. A 09-es honda cbr 600-as kék...hááát beszarás milyen szép:P
az sem véletlen, hogy miért nem vitték el eddig :)