Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Mizu? Mi lett a hátsó rugóstaggal? Meggyógyították már?
majd rád is rád köszön a topik sötét oldala ne félj:D
köszi szép azt megköszönném! mennyi jófej ember van itt!(és ez nem nyalizás)
ne kérdez rá ! szerdán megyek Kecsóra és megnézzem neked
gondolod saját költségükre megcsinálják
1 natix kérdezdd tytet 2. 2éve hírdeti az ár 900 volt még 2006 ban
akk eddig amiket kinéztam szar! EZAZ hozom a formám
ezt anno néztem én is ... csak estek vele meg 3 nap múlva mondták jöjjek vissza nem indult ... pont mentem vissza mert tesóm vittem rutinra és mikor beindították enyhán erősen csörgőt :D mondom hát ez ? "16-20ezernél van dugó csere" húú mondom akkor ez már minőségi motor ... pont akkor volt bent a Rossis festésű RS is
akkor kapják be! pedig jo lenne
még a 800 ezer is feltünő lenne
Anno totálkárosra törtet láttam 230 körül... Ha a "beszerzési árhoz" szeretnének kapni+ 400-at télleg komoly.
ja...parasztvakításnak komoly
kérdez rá . szerintem ők már megcsinálták ezt csak régebbi kép..........
látszik képen is, orridom jobb oldal
Mert az óriások valóban léteznek :D kihagytak egy 1- es
estek vele meg is látszik
így képen nem csak élőbe
ez komoly? http://www.hasznaltauto.hu/2540321_aprilia_rs_2008
Mondom én
Ezt legelőször 850-900-ért láttam emlékeim szerint legelőször február-március körül.
amikor még én néztem mocit ez 800 ért volt eladó
Szép darab
http://motor.hu/motor_vpage.js... sztem ez a legszebbaz összes rs közül(korrekt állapotban és árban) bár ez se lesz már meg tavaszra
ne hibaztasd magad, barkivel elofordul!
defaszom kivanmár mindennel. még amit szarunáról vettem plexit és szarlett a fejidomba, ugye garanciás 1hónapon belül visszaküldöd visszafizetik. 1héten belül visszaküldtem. se emailre nemválaszolnak telót soseveszikfel. azt a pénzt már sztem büdös életbe nemlátom.
kb 3hete vettem trojáktól fejidom tartó konzolt ami szintén nemvolt jó az rs-re. felhívtam kivolt akadva hogy ő jótküldött. megbezséltük kicseréli.. küldjem el az enyémis és akkor olyat szerez valahonnan. aztse láttam már amióta visszaküldtem. semmi hír semmiről. + ráadásba vagy 10 000ftot kifizettem a geci postának odavisszaküldözgetésbe
én RSem Dortmundba volt egy szalonba kb 1 éves koráig majd 2évig használták és úgy került Kecskemétre. onnan Nagykátára és utána pedig hozzám :D