Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mennyire múltkor volt? Hát nem tom mennyire merész... 46os időket tudok menni. MOndjuk lehet h ha nem d207 lenne fent tudnék gyorsabbat is de nem biztos. Jövőre igazán meg lehetene beszélni egy napot amikor többen kinézünk!
merész voltál kecson a multkor gyári idommal
Egy pályaidomot nekem se ártani szerválni. Jézuska igazán hozhatna egyet!
Az enyém meg most volt 3 hónapos
az enyém nyáron múlt 8 éves
Hát persze . Makulátlan lessz mint volt
Majd lassan meggyogyúl tesó a géped
az ilyennek válaszolni se szabad..
Enyém Szeptemberben volt 4
Nem nagyonvolt sok választásom h milyet vegyek, de nekem nagyon bejön és ez a lényeg
Mellesleg szerintem is ez a legszebb RS festés de mondjuk a fehér Poggiali se rossz...
Köszi, de a tiéd is nagyon állat
ja és nem ítélem el azt ha valaki csak segítséggel nyom fekve (hisz a HST alapja is a túleddzés részben), de az szerintem megagáz ha az adott súllyal csak segítséggel tud valaki egy szabályos mozdulatsort megcsinálni. Kevesebbet kell felrakni, nem szégyen az. A konditermi eddzés (ha többen vagytok), kihozza az emberből a valódi jellemét: többet raksz fel hogy menő legyél, viszont nem tudod szabályosan, VAGY leszarod, és kevesebbet raksz fel, de azzal tudod szabályosan csinálni. Inkább a mozdulatok pontossága a fontos (szerintem), mint az értelmetlen nagy súlyok. Ezért én az utóbbi verzióra szavazok, nem a menőzésről szól ez a dolog :) (leszámítva ha 15 vagy és 2 hete gyúrsz)
Nagyon szép géped van!
Enyém jövöre lesz 13
hogy lehet ilyen idióta balfasz kérdést feltenni?

1. MIt számít ez? Ettől az adattól se Te nem leszel erősebb/okosabb, és Bencce sem.
2. Sok olyan gyereket ismerek akik 'szóban' 120kilókat nyomtak fekve, de valójában kiderült hogy még 2 haver kellett hozzá, hogy egyáltalán megmozdítsák a 120kilót
3. fekvenyomásnál a teherbíró képesség :D elég sok mindentől függ, kezdve a fogás szélességétől, pad és rúd magasságától, pad szélességétől, de viccen kívül még a párnázatától is (jó mondjuk ez a legkevesebb). De a fogás szélességén a súly duplája múlhat.
4. szerintem fekvenyomás témában sokkal kompetensebb információ az, hogy normál (széles) fogással hány kilóval tudsz megcsinálni segítség nélkül egy 6*8as korrekt szabályos szériát. Vannak akik sokkal jobbak az egyszeri kinyomásban, míg meghalnak a 5-6*8as szabályos segítségnélküli szériáktól, és persze fordítva.
5. körülbelül guggolással is értelmetlen a kérdés, hisz némely guggoló ruha 40-60kilóval több guggoló teherbírást tesz lehetővé.
6. Azért is gáz ez a kérdés, mert elég sokan szeretnek nagy számokkal dobálózni ebben a témában, és ezáltal az erősebbek is többet mondanak, hisz nehogymá' a kis girnyó is annyival nyomjon mint én.

Bocsi az OFFért, de ez kijött :D
Kössz
Gyönyörű! Vigyázz rá nagyon!
akkor én hova tegyem?
Az enyém meg idén volt 6 éves. Lassan be is adom a múzeumba...
Veterán ( vicc vót )
Nekem nyáron lessz 6 éves az rs-em
Köszi Peti a képet , majd elválik mi lesz!
Gyönyörű az Rs ed (eink ) Remélem az ötödiket is veled fogja ünnepeli
Nekem tuti ! :)