Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne aggódj, ott van már fél éve legalább! még anno én is nézegettem
tudnál mondani több infót a szerelőről? hol van? hogy hívják? stb köszi
nekem is 50-es robogóm volt 2 évig, de én túrzásra használtam persze 50-es robogó képességeihez mérten( 100-150-200 km) kezdtem megunni ezeket a mini túrákat, meg azt hogy minden fos autónak látszó szar letol az utról mert 70 volt a robesz vége, még a szar trabantok is :) közben apám 650-es v-stromját eccer kipróbáltam és ugy döntöttem , hogy a nyáron csere lesz.... Eladtam a robogóm(saját pénzböl vettem) összeraktam minden spórolt pénzem amim volt, meg nyáriszünetet elejétöl végig végigdolgoztam egy mocskos gyárban :) szeptember 1-én beiratkoztam A korlátlanra jogsira , 7-ik én megvettem a kawám. Nekem is ellenezték a dolgot de mivel saját pénzböl fizettem mindent kötélnek áltak :) , szerintem simán át lehet ülni egy 50-es, 125-ös után nagyobb gépre csak fel kell nőni a feladathoz és elfelejteni , hogy itt már nem full gáz-null gáz elv szerint közelekdsz hanem ésszel , felelősségel, átgondolva a dolgokat mielőtt őrültséget teszel. Amugy szerintem ésszerűségből is érdemes nagyobbra váltani ha alkalmad nyílik rá, én erre megint csak a saját példámat tudom mondani a neosom full gázzal 70-et ment és alap 3.9-4 litert evett a kis kétütemű, a kawámmal a minap 4.2-es fogyasztást mértem átlagos , kényelmes túrázós 110-es utazó után , elképesztő mennyire gazdaságtalanok ezek a kis robogók.
Pénzt én sem kértem volna, a lényeg az nsr áron felüli eladása lett volna, és egy másik motor áron aluli vétele...nos az eladás nem jött össze. Majd jövőre...
Ha 30lovas nyitott verziót leszel nem lesz gond, még erős is lesz. Kell egy pár év mire kinövöd!
hülye az aki 11kw-os rs-t használ
igen atta...jöhetnél...
Üdv minden RS tulajnak !
15 éves "kis pöcsként"-ahogy sokan mondanák"készülődök a jogsit megcsinálni(most egy kis hűséges sr apriliam van), egész életemben erre vártam-RS125-. Olvasgattam a A1 feltételeit satöbbit és néztem hogy max 15KW vagy mennyi a max megengedett teljesítmény - valószinű ez ültette a bogarat a fülembe -(Persze mamár bárhol olvasok hirdetést, azoknak 75% messze erősebb, de akkoris...) és ma megyek nagyban -majdnem nyélgázon- a robogómmal, mire a főúton nagy nyöszörögve megelőzött egy rendkívül idegesítő hangú 125ös Cagiva Mito....
Na ekkor belém csapott a villám: tényleg érdemes lenne 5-6száz ezreket költeni egy motorra (ennyi idősen persze családi támogatással lesz megvéve, de akkor is minden forint számít a mai világban ...), ami éppen valamivel erősebb egy erős robogónál, Persze még mindig vágyok egy RS-re, de mégis úgyérzem hogy megtört a hitem!
Szóval azalényeg, hogy szeretnék tőletek olyanokat hallani, hogy mennyire vagytok megelégedve a '25 gépekkel, mennnyire érzitek sűrgősnek a nagyobbra váltást, stb....
---A lelki támaszt, vagy jótevő kiábrándítást előre is köszi:)---
rsatta gyere már msn re
nem tom lehet én vagyok konzervatív pöcs de nem vágyom igazán 600asra.más kérdés h mivel 400asok választéka behatárolt,váltásnál szinte muszáj bevenni a választékba.ja és CBRacing azért gondolj csak bele hogy volt e necces helyzeted nsr-rel?mert a 600as kicsit jobban "büntet".költségben mondjuk ugyanott van.ha én lennék a szülő sem biztos hogy kapna a gyerek nagyobbat.
igen, ezt mind én is elmondtam. De sajnos nálunk nem jöttek be, pedig akinek van egy kis esze azt ezzel meg lehet győzni. Itthon hajthatatlanok :(
És az a legviccesebb hogy rohadtul nem kértem egy forintot sem, csak engedélyt hogy ennek az árából vegyek egy másikat. DE NEM.
A fogalmazási készségemért most elnézést mindenkitől, kicsit hulla vagyok.....
Amúgy a meggyőzés pár alappillére: - Nsr fenntartása annyiban van, mint egy nagyobb 4T motoré.
- Ha bármikor is balesetem lesz, az 99%, hogy nem az én hibám lesz, mert egy robogóval ugyanúgy elüthettek volna, mint teszem azt egy 650es géppel. Ha felelőtlen lennék, akkor meg már rotyesszal is halott lettem volna.
-rohadt jó a hangja
Ezek megpuhították még anyukám szivét is
Na jóéjt, lépek aludni
meggyőztél, korrekt válasz volt! Sosem árt a rutin, ezt én is elmondhatom :)
leégetem *a kuplungot.. ha vkinek nem lenne világos.
Igazi ok, hogy szeptemberre lesz meg a jogsim..amit tul.képp leszarok, mert hát benzinnel megy a moci. DE. Nem szeretek rizikózni, -igaz most is azt teszem- és mivel ismerem a szerecsém, az lett volna egyből, hogy rendőr igazoltat. Eddig már mentem 12 E km-t egyszer nem állított meg a rend éber őre.....de edi mörfi törvénye alapján pont akkor szopnám be. (30 ló nsr, a1-em van)
Másik ok: 1szezont húztam le nsr-rel, de nem azt mondom, hogy kinőttem, de már maga a teljesítménye közúton nem tud meglepetéseket okozni, max. gyorsulgatás...de már attól is félek, hogy lassan leégetem (más tészta megint) Még úgy gondolom kell egy kis rutin, igaz, tisztában vagyok az sv képességire, el tudnám vezetni bármikor...egy szezont lehúzok, jól jön a rutin. (3800 km április óta)
3: nsr-t nem adnám el szarér hugyért, és mivel vevők se voltak, hát marad... és igazából még a ruházatom se teljes, azt fogom először kipótolni valahogy...
"Csak hát végül én gondoltam meg magam..."

most lehet sértő leszek, de hülye vagy? Szerintem aki több évet lehúzott a 125össel, és megteheti h nagyobbra váltson, az miért ne tegye?
Szerintem nem akarják megkönnyíteni Halál Úr dolgát.
Nekem mind apai, mind anyai ágon is motorosok voltak nagyszüleim, így annyira nincs nehéz dolgom, bár anya nekem is utálja. Igaz múltkor dúrván fél óra alatt sikerült meggyőzni, hogy márpedig az sv650 jó, stb. és bele is ment volna. Csak hát végül én gondoltam meg magam...
csak az nem fér az agyamba, hogy ha lesz fizetésem és veszek egy busát, és meghalok rajta, nem kurvára mind1, hogy az én pénzemből lett véve vagy az áprilia árából egy másik nagyobb vas? Szerintük a saját pénzemen vett motoron úgy halok meg ahogy akarok, de ha ezt egy olyan motoron teszem amit ők vettek, akkor a lelkiismeret életük végéig sújta őket ..
főleg mert félt. Meg nem akar többet költeni erre az egészre (annak ellenére hogy mindent a motor árából fizetnék, és az aprilia árából egy rendes vasat is fenn lehetne tartani), mert szerinte a motorozás egy kibaszottul haszontalan sátán hobbi, aminek se értelme, se haszna, se semmi. Útálják mint a szart, és ha már a motor szó szóbakerül itthon akkor mindenki ellenem hangolódik és leoltják a fejemet, hogy mi a kurvaéletért kell nekem ilyen értelmetlen hasztalan veszélyes hobbinak hódolnom.

csak azt nem képesek felfogni hogy ez NEM hobbi. Legalábbis nekem nem! Nem látnak bele, nem érzik milyen fontos ez nekem. Motorellenes család no1. :(
miért nem engedi?
öcsém ezt a kavarást.. újra NEM eladó a motorom :(Idén mégsem lehet eladni, mert bátyó megvette papíron és amortizálja lefele, hogy költségelni lehessen.
drága Éccsapám meg kitalálta hogy hiába adom el, az árából nem vehetek másik motort.
Bizonytalan ideig marad Áprilka, aminek örülök is meg nem is. Kurvára szeretnék már nagyobbat, mert nagyon kevés már nekem az ereje, és hiába megbízható most teljesen a vas, költeni akkor is kell rá. És ha már költök motorra, szívesebben ölném egy 600asba a pénzt, ami még megy is.
No mind1, túl sok jelentkező úgy sem volt egyenlőre, viszont szertefoszlottak a nagyobb motorról alkotott álmaim.

amúgy bérgyilkosságot is vállalok pici pénzért, hogy összejöjjön a Busámra a lé :)
hello! irtam!
szia!
ha jó motort szeretnél írj erre a címre egy üzenetet : robkaa46@vipmail.hu
szia
még nem nagyon foglalkoztam vele. még kicsit használgatom néha a vasat. De ha minden igaz Németországból majd hoznak nekem egyet