Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem, ha szépen megkéred, és minden vágyad ez, akkor intéz neked egy rendesebbet
én is ajánlani tudom bármilyen problémával.
majd csinálok és berakom a mito topicba
csö atta rakj már fel vmeik topikba képeket a szüröröl
nekem sem tetszik. csak érdekes....
szerintem csúnya
Mik vannak...
Hát nemtudom, fel kellene hívni.
vállal ilyen megragadós dolgokat is?
Tyt-nek is ő karburálta be a gépet, azóta patent neki
Aszalós Ádámot ismeri valaki? őt ajánlották.
Ha belegondolsz alapjáratot is úgy emelsz,hogy szegényíted a keveréket(több levegő) meg,ha elfogy az üzemanyag,az első jele annak is,hogy megemelkedik a fordszám.
kevesebb benyával jobban pörög, nem tudom megmagyarázni,de ez tény
karburáláshoz az előbb leírtak miatt kell hozzáértő ember
de hogyha kevesebb benzint kap, hogy tudja pörögni a 11ezret?
Most akkor nyúljak magamhoz?:DD szval akkor, mindennek lehet a megragadás a következménye?:D és akkor most mit csináljak?:D
bocs Randy
nem mindig nyomkodom a frissítés gombot
a benzin is hűti a dugót
A dugattyú legteteje az égéstér alja,ez kapja a legtöbb hőt és mivel fémből van tágul,ezért kell,hogy felül vmivel kisebb legyen az átmérő,mint a szoknya részen. Az ovalitás is azt hiszem az eltérő hőterhelések miatt kell, szívó és kipufogó oldal. A megragadás pedig lehet olaj miatt is persze,de túl kevés üzemanyag mellett magasabb az égési hőmérséklet,így még jobban tágul a dugó és beleszorul a hengerbe.
amikor nekem megszorult verseny előtt ne gondoljátok hogy beleraktam x 100 kilómétert... beindítottuk felmelegítettük...és ezt 4xer... 2 gyűrüs prox dugót raktunk be...
de nemértem ezt a kúposságot. miért kell h kúpos legyen? és a karburáláshoz miért van oly sok köze? valószínűleg az olajmennyiség csökkenése miatt szorulhat meg nemde?
Sztem a következő dugó ne Vertex legyen, hanem Wössner v Prox, de ez csak az én véleményem...
köszi, remélem sokat fog segíteni
értem. az a baj h nekem erről senki nem szólt egy szót sem.
Általában a crossmotorokba 1gyűrűs dugót raknak, amit nem kell járatni de rövidebb élettartama van...
Elméletileg egy párszor bemelegíted 80-90 fokra majd hagyod kihűlni,utána fokozatosan kell terhelni és
a fordulatot növelni,pl elősször max 6000 később 8000 majd 10 és stb.
De neked ellenőrizned kell a hüvelyezés miatt a dugó kúposságát ,és az illesztési hézagot kb(0,06-0,07)ha nem elég kúpos mindíg is meg fog állni mint a szög!