Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na jó ez igaz, de átlag 600km évente?akkor 1 évet úgy ment vele a gazdi hogy be sem járatódott?
túl sok km nem lehet benne mert nagyon szalon állapotú
kívülről jól néz ki, de nem kísértetiesen kevés az a 4200km 7(lassan már 8) év alatt?
már a kedvencek közt van azért köszi! az a gond, hogy február-március környékén kétlem h meglesz még ,bár kitudja...
amúgy a Malom Centerben is van Natix bolt Oakley Natix Sport bolt
meggyőző, mert látszik hogy sok olyan idiótát húztak le sok lóvéval mint én voltam :D
de olyan meggyőzővé teszi az oakley szemüveg a tulajt
ha engem kérdeztek messzire elkerülitek a natixot. De ha bedőltök az álszent dumájuknak, hát hajrá :)
Frici92 tudok olyan szerelőt aki vállal rá garanciát fél évig. nekem megragadt az Rs és csak annyi volt hogy kivittem szervizbe rá 1 hétre meg kész volt bér mentve. én csak ajánlani tudom :) ha gondolod adok telefonszámot stb. azt kell mondanom hogy a műhely Ecsegtől 150 km-re van.
ahogy elnéztem nekem is ök tünnek a legkorektebbeknek, de pl. a 2002 es 22000km es rs nek az 550000ft nekem kicsit soknak tünik! bár sok választás nincs mert a választék is elég szegényes rendszámos rs böl magyarországon! Bár lenne már tavasz sztem 1böl tudnék dönteni
hali, én a natixtól vettem a motort, hát 1150000ről volt leértékelve 990000, ezért nem tudtam alkudni, de nagyon rendesek voltak, meg segítőkészek, azóta annyi baj volt a motorral, hogy vmi nem érintkezett... dehát gariba megcsinálták, am. a motoron még 4 év garancia volt
Valaki írta tud felnit polirozni... Lekéne polirozni 3 db 600rr felnit 2 hátso 1 első és légyszíves árat is írjon az illető
hali! 2 év gyüjtögetés után összejött a pénzem 1 normális állapotú motorra+jogsira szerintetek használt kereskedőtöl vagy tulajtól érdemesebb motort venni? Valekinek van vmi tapasztalata a Natixos használt motorokról(pl.: garanciát adnak, az áraik alkudhatóak-e?) mert mindenképp 2000-2005ös rst szeretnék és 500 ezerért nem tom h mennyire találok jo állapotút és 1 párszor basztak már át(kereskedök is).
Hali!
Nincs valakinek ELADÓ füstszínű vagy full sötétített használt plexije?
küldtem az oldaláról neki ilyen "névjegyet". remélem hamar válaszol.
ott tart a dolgo, hogy gyöngyösön, ahol szervízelve volt a motor, újra megnézik. Ha kiderül és rájuk tudjuk bizonyítani, meg fogják csinálni:) ha nem sikerül az eksön, vhogy felkeresem Aszalós Ádám-ot.
Eladó henger ára 40.000 ft nem ujragyártott teljesen gyári aprilia henger 122-es rotaxhoz
hello nekem csinálták már motoromat és nem tudok mondani roszat róluk profin csinálják én is csak ajánlani tudom és ezt én tapasztaltam
Egy akkora gyár mint a vertex nem enged meg magának ekkora hibát hogy lassan 2éve hogy "anyag hibás"dugókat gyárt... a Vertex az egyik főszponzora a supermoto Vb nek,meg rengetek motorhoz gyárt szelepeket,meg dugattyúkat... Ha volt is olyan hogy elbasztak "pár" dugót, biztos hogy amennyit lehetett már rég vissza vitettek a gyárba...(mint egyszer volt a Michelin nek is egy ilyen) Nekem 2007 tavaszán megszorult egy vertex,de az azért volt mert akkor ültem 3. jára 125 ös kétütemün és járatósan megnéztem a verseny előtt egy héttel mit is tud egy ilyen gép...Utána mentem 3000 km- t szintén vertexel és nem volt baj... De mindenki azt vesz amit akar
oks Atta
Haveromnak az AF1 ébe Meteor van és eddig 3000 km ert ment és bírja
Annyira nem lehet rossz a vertex, több p20 szakinak is az van, márpedig annál mostohább körülmény nem létezik, mint a léghűtés+vashenger kombó.
mégvalami, ha valaki tud alumínium hőtágulási mutatókat számítani, akkor is szívesen odaadom tesztelgetésre az assot meg a vertexet!
Nekem volt már mind3 a kezemben (vertex, asso, wössner). A wössner kovácsolt, szóval nem igen lehet úgy hasonlítani a vertexhez. Az asso-vertex összehasonlításnál nekem (nekünk) az volt a véleményünk, hogy az asso szebben van kidolgozva, igényesebb, és erősebb anyagból van (ha valaki foglalkozik statikával, vagy anyagismeretttel, szívesen felajánlom tesztelésre az elnyalódott asso és vertex dugókat).
Igazából én nem vagyok egy szaki, szóval nem mondhatok biztos állítást a minőségéről, mindössze a puszta paraszti módszer azt mutatta hogy az asso erősebb cucc, a vertex meg puhábbnak tűnt.
A wössner az ugye más kateg., nekem nagyon bejött. kovácsolt, ezért elég masszívnak tűnik, bár én már megkaptam magamnak hogy ha olyan jó lenne,mindenki azzal menne. Igazából leszarom, nálam tökéletesen működik, RSAtta is előszeretettel használja, ő meg is nézte a wössnert pár ezer kíméletlen km. után és semmi komoly kopás nem látszódott.

A végítéletem az, ha egy motor szépen össze van rakva, jól be van karburálva, a többi alkatrész konstans, és rendesen be van járatva, nem fog semmit számítani hogy milyen dugó van benne. Najó, meteort nem raknék bele, már csak az ára miatt sem. :)
Légy oly kedves magyarázd már el hogy mi a baj a vertexxel, és miért olyan jó a wössner vagy a prox? Az a kamu story nem érdekel hogy időben anyaghibával jött ki az összes vertex. Tapasztalatod volt már vele? Vagy csak Mariska Néni a szomszédban aztmondta hogy szar!