Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az igen most látom hogy új rs ilyenek ezek a ...
hát annak örülök...nagyon megúsztam szerencsémre...gyorsan húztam egy kövér kuplungot:) holnap lefotózom és berakom
Nekem is ilyen problémém van...
és a karbin hol, min lehet állítani?
Lehet h a 150-es főfúvókám nagy bele... ?
Nézdmeg hogy az olajadagoló mennyire van álítva. fényképezd le és rakd be. De még sok bibi lehet. De ezt nézd meg sztem . Örülj neki hogy nem kanyarban ragadt meg ;)
pedig nagyon lelkiismeretesen járattam, agip speed 2t olajat használok benne... vmit lehet elbasztak amikor dugót cseréltek....
elegem van basszameg...végre motorozhatok..teljesen LEGÁLISAN, erre megragad a 800-900km-es új Vertex dugóm:@ 140-el mentem, mögöttem egy gixer..hogy megnézzük csal-e az órám, a duplasáv végére értem, és húztam egy 5 méteres fsza csíkot keresztbe... nem hiszem el....mielőtt ki lett cserélve legalább kétszer megragadt(még nem alattam), valószínű lehet, hogy nem mindig kap elég olajat? bassza meg...új hüvelyezés, új dugó, tömítőszett...
Aranyos a Bobtail od :) nekem is volt csak elhunyt :(
Megkérdezek valakit hátha tud segíteni. De ehhez tudnom kell milyen gyertyát használsz (pontosan) és milyen évjáratú a motorod?
henge tömítésed nem szivárog ?
karburálás! fater
sajna nincs. a wössner 21900ft
Helló!

Pár hete írtam ide hogy a motorom nyírja a gyertyákak.Cseréltem rajta gyújtás panelt, gyertyakábelt, gyertyapipát,biztosítékokat és még most sem jó. Esetleg van még valakinek valami ötlete? Én már kezdem feladni
Wössner -ből nincs ilyen akciód ?
SZiasztok!

Apriliába való Vertex dugattyúszett (54.00) Hihetetlen olcsón eladó! Bontatlan teljesen új szett
Ára10000ft!
Érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gm
ail.com
mit ér vele ha nem használja?*-)
van neki 2 motorja
az abonyi motornelkuli meg ne szologasson;):D
karcagiaknak mindig karburálni kell?
BagiZsolt :
dobsz egy e-mail címet ?
karburalasban tudsz segíteni?*-)
tudok hozzá idomot,de heggesztésben is tudok segíteni ha arról van szó
szia!
az enyém épp eladó kicsi pénzért:)
ha érdekel minden kérdésedre válaszolok e-mail-ben, robkaa46@vipmail.hu- ra írj
üdv
hat rohadjak meg ha nem azt akartam írni h 1 biciklivel jobban jársz
*én