Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze ez attól is függ, hogyan használod a motort. Ha sokat döntögetsz és térdelős vagy, akkor a d208nál puhább kell (nekem néha megcsúszott térdig döntve), viszont kellemesen hosszú a futásteljesítménye. 17500 km van a gumikban, és csak a hátsó cserés. Mondjuk még soha nem égettem gumit vele..
Dunlop D208 nekem bevállt utcán. Gyári méretet rakj fel. Üdv
hello
utcai használatra milyen gumit ajánlotok és milyen méretet most egy dunlop sportmax van a mocin 150/60zr17-es csak már ki kéne cserélni és nem tom milyen legyen
Üdv: Ádám
ja igen, ha bármi kell,
tyt@vnet.hu -ra írjatok, ne itt. Üdv!
Igen meg van! 40 fogas JT, 0km. Nagyvasról rendeltem, kérésre le tudom fotózni hogy biztos jó e! Nagyvason 5100, én 3000be odaadom + posta. Ha minden igaz levélként is fel tudnám adni és úgy olcsóbb lenne megoldani. Úgy meg még olcsóbb ha előre átutalja a pézt a számlámra, és nem kell utánvéttel sem szarakodni.
Ha kell kép vagy bármi, írj!
Tyt! A hátsó fogaskereked megvan még? VérRS-t érdekelné, csak ő nem tud belépni azért én kérdezem.
Gyújtást ráadom, máris beránt a mágnes, és folyamatosan 11.5 V körül kap, annak ellenére, h csak 1 másodpercig kéne ennyi feszt kapnia, aztán visszaesnie 5.5 körüli értékre..
Ezután ha be is indítom a mocit, és húzok egy kis gázt, akkor sem engedi ki a mágnest, szóval ahogy ráadom a gyújtást folyamatosan kapja a 11-12 V-ot, függetlenül attól h jár e a motor v sem, ill ha jár milyen fordulaton.
Amúgy könnyen jár a mágnes;
Mi lehet a gond?
aszittem az eleje...nemvoltam elég figyelmes az este folyamán
nem tudom, de jövő tavasszal az enyém is megveheted, és annak szép a színe :)
Hello. Nagyon kedvező árakon alkatrészek eladók rotax 123 as blokkhoz:zsír uj proxhajtókarral és tűgörgőkkel főtengely,kuplung,váltó stb.Az gyújtása nincs má meg.Egyéb alkatrészek vannak még af1 sp hez. Hívj vagy írj és megbesz ha érdekel: 06 70 405 0152
Azt szeretném kérdezni hogy most 2008-ban lehet-e kapni ezekben a színekben az rs125-öt (úgyértem hogy már euro3-as katalizátorral)
nem egyszerű, nem mind1 hova öntöd az olajat, mennyit öntesz, teli van szelepekkel, bonyolult:S
Mi most szedtük szét épp enyémet!kuka érett volt elfolyt olaj!Most meg vater vágott rá menetet plusz és egy kupakkal zárható nem is enged csak az a gond h nem tudjuk mennyi olajat tegyünk bele meg hmilyen lenne a jo mert a telo olajjal teleraktuk és lofaszt se csinál:Spedig olyan apro menet van rajt h azon nem enged meg rendesen meg van tömitve!na de mindegy majd még probálkozunk mert igy életveszély volt:)ha van vmi fejlemény jelentkezek:D
széria hátsó rugóstagot tudtommal nem lehet szerelni, préselve van az egész. az állítható sp-ket már lehet, annak menetes a teteje, épp azzal szenvedek
szét bontják meg megcsinálják nekem télen ingyen ha meglehet csak el kell vinnem Dömsödre meg egy picit várni
;) csak az se legyen törött nekem aztmondta fasza lessz...
kéne bele egy szimmering meg egy telóolaj kb 10 rugó...
akkor sok sikert
én megpróbálok egy használhatót szerezni mert így nem lehet kihasználni csak bohóckodni. de legalább ingyen mentem pár kört :D
xx
az enyémet most egyengetik
nem csillapít semmit ... volt hogy bedöntöttem kitolta az elejét vagy beriszálta a picsába ... csattog a teleszkópom :D nincs benne se olaj semmi ... csak ott van

2-3 hét aztán rakom el a mocit és dobom ki a picsába belőle
mi a baj vele?
mentem 3 kört aztán ki kellett állnom :( teleszkóp miatt. télen veszek bele egy újat aztán jó is lesz
remekül döntöd a vasat...