Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy dunloapban szenvedés...
mert csak az lenne a gond... amit írtál... de úgy megy mint egy gyári rs... szóval akkor megpróbálhatom szted?
igazából a gépátvétel egy nagy szarság...
nemnéznek semmit, néha valamire ráállnak aztán azt megnézik...
kb fogalmuk nincs aq dolgokról...
elvileg ellehet indulni 160as Pollinivel is dee kb semmit nemérsz vele mert egy jól beállított szériával ki fognak kerülni...
a gépátvétel érdekelne!
előben tényleg nagyon sirály
ma volt szerencsém hozzá élőben (is)
Fényképező nem vesz hangot, kamera eltoszódott :S Elkerülőn rámjött a hoppáré, aztán telóval csináltam.
Ennyire még nem húztam oda, rohadt hangos volt egy sikság közepén
Üdv.
néztem már, de szerintem jobb lenne ha fényképezővel vennéd fel. Úgy átjönne a hang, így viszont sztem annyira nem élvezhető, pedig élőben tuti sirály.
Üdv!
de azt nem tudom h a gépátvétel /ellenőrzés hogy megy
gondolom ha széttuningolnád, és kurvára menne, feltűnne nekik hogy egyenesbe soxor gyorsabb mint a többi
de belenéznek a motorba?
vagy mi?
úgynézki a sztori hogy van a Dunlop Trophy ami az AlpokAdria szabályoknak megfelelő ("reszelt" motor, stb...)
aztán van a Dunlopon belül az Aprilia kupa ahol csak széria motor mehet!
Ami módosítható: egygyűrűs dugattyú, fémfékcső, fékbetét, kipuff
nah erre vártam...kösszike...:D meggyőztél... mikor lessz majd az első futam és hol? az aprilia kupa az a kezdőbbik a dunloao thropyval szemben?... a pályaidomos festésemet max kirögögik:D
én úgy indultam neki a 2007es évnek hogy 1évet lehúztam a Mitoval(3000km) nulla pályázás...
aztán vettem egy RS-t és összel felmentem pályára 1,5 órát...
namondom ez kész...télen idomcsere, fémfékcső, kipuff
Első versenyen 30alá sikerült már bemenni...
szóval elmondhatom azt hogy nem kell nagy tudás...bekell nevezni és a többiek úgyis befognak húzni az ideális ívre, a kanyarsebességekre, stb...
3. versenyen 21.6 ot mentem! és mivel nincs erezdelahajam a pénztárcámba így nemis nagyon tudtam edzeni...ahogy idén se
itt a tél nem kell elbaszni a sok zsetont, tavasszal meg Aprilia kupa!
nemabból kell kiindulni hogy odajösz és egyből első leszel...senki nem így kezdte!
Akkora feeling ahogy rajthozállsz és elalszik a lámpa és AGY KIKAPCS!
nincs nagy értelme
akár a hayabusáét is ... de nem az a lényeg h. milen vastag...:D nem fog jobban menni...csak a hengeredet baszo szét ;)
sziasztok,nem tudja valaki, hogy af1 50-re rá lehet-e tenni az af1 125-ös kipufogót?
előre is köszi
jó, elhiszem ,de kevés tapasztalatt be szoktak nevezni?
Majd gyorsulsz! Csak gyakorolni kell. Senki nem kezdi győzelemmel rsata, ti milyen időket mentetek kecsón?
annyira csak nem vagyok lassú hogy 2x lekörözhessenek:D de nemhiszem h. mindenki szeret szlalomozni mikor vkit üldöz és nyerni akar stb...
Te leszel nekik a szlalom pálya
minden vágyam az de tapasztalatlan vagyok
hogy kerülgessetek?
15e ft