Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...50 ezredik hozzászóló
....én vagyok az...
Hehe...
Zolibá mindig színesíti ezt a topikot
Én rájöttem mitől van itt az állandó kakaskodás!
Olasz vírtus! Olasz motorhoz az dukál!
písz van bra'
Mentem dögleni =)
Jó éjt nigák
Pedróza vs Lovtomi esést is elmesélhetnéd :D valaki elmesélte szakadtam a földön .
ilyn tortenetek pedig meg johetnenek
Na, eltakarodtam, tessék Rs ezni.
Talán még annyit elmesélek, hogy először 10 kor volt 15 perc szabadedzés, utána amikor megint Attila került sorra a robogósokkal akkor mikor lejött, elmentünk megnézni az időket, hogy mit javított.
Kérdeztük az időmérő fószert, hogy mikor lesz az időmérés,mert ez ugye a 2,.ik szabadedzés volt.
Erre megjegyezte, hogy "nem, EZ volt az időmérő"
Össszenéztünk és kb egyszerre mondtuk: Csbb!
Mikor kivettük a motort, a mondott csavar, természtetesen hiányzott(elhagyta valamelyik esésnél)
Nem baj, a skoda egyik üléscsavarja pont jó volt:)
Pedróza kék simsonja volt ?
Hát igen ez télleg kurva nagy feeleng. :D Én csak egyszer látam őket szerelni azis nagyon nagy volt :D Pedig akkor csak egy kipufelfogatócsavart cseréltek ki
végre vmi olvasható;)
ezt mondom bazd fel kéne nőnöd és nem ilyen kecske meg macskabaszásról beszélni
18 évesen lehetnél vmivel komolyabb de hát ez jutott
ez nem msn ne ide írkálj
Itt voltam, csak nem volt mit hozzátennem a mérsékelten épületes társalgáshoz ami napokig folyt, pedig lett volna mit mesélnem(bár lehet hogy senkit nemérdekel, de akkor átt kel ugrani a h.sz-t.
Akkó Röviden:
Vasárnap kilátogattunk kakucsra az évzáró supermoto futamra, hogy a robogó betértfutamben elindítsunk egy cimconyt, a speciálrobogók ellen.(ez már önmarában is elég vicces)
Amikor megérkeztünk(szakadt 120 as skoda ülések nélkül, benne állva a simson, kormány kilóg az ablakon) már akkor is eléggé néztek a supermotósok, pláne a külföldiek.
Úgy kerültünk egyáltalán oda, hogy Lovas Janibámeghívta Pedróza(Gábor, aki bukóban , sötétben, messziről hasonlít Dani Perdózára) a supermotoó országos kupasorozat betétfutamaként megrendezett robogóversenyre, ahol a saját simsonjával indulhatott volna.
Mivel Pedróza lahúzta már a mi szezonunkat, így inkább odaadta a lehetőséget és a motorját Tóth Attilának)

Reggal azzal kezdtünk, hogy kiszedtük a skodából az ülésket, és beraktuk sréhen a motort,de csak úgy fért be, hogy a kormány kilógott a kocsi lehúzott ablakán, és erősen nyomta az ajtót kifelé. Sebaj, lehúztuk a hátsó ablakot, és az első ajtót az oszlophoz kötöttük hevederrel:)

Így érkeztünk meg reggel 8:58 kor kakucsra, (9 ig volt nevezés)ahol természetesen már ott volt a kb 35-40 fős, részben nemzetközi supermotó mezőny.

Szépen becsurogtunk a "box" ba, hát voltak nézések!

Először azt hitték eltévedtünk, de ahogy kiszálltunk, már látták a szupermotósok, hogy mi ezt teljesen komolyan gondoljuk, többen röhögve jöttek oda, hogy szeretnék a skoda/simson/spanifer összeállítást lefényképezni.

Ezzel a fényképezéssel szépen kezdetét vette az az egész napra általánossá váló jelenség, hogy mint valami zarándokhelyet, sokan meglátogatták az elmebeteg simsonosokat,mert halották a szomszédjuktól, hogy valami szakadt skodában valami szakadt simson van, és azzal halál komolyan VERSENYEZNI AKARNAK!

Ahogy vettük ki a skodából a motort, már egészen népes szurkolótábor figyelte a tevékenységünket.

Miután kivettük, csak tovább fokozódott a hangulat, merthogy kértem pedrózától egy 13-as kulcsot. Ekkor gábor előhúzott egy teszkós nejlonzacskót, amiben túrni kezdett a mondott szerszám után.
Erre a supermotósok általános röhögésbe kezdetek, ami nem csoda, ha a CSBB szerel:)(a csbb egy simsonos csapat: csepeli balfasz brigád)

Mondta is az egyik versenyző szerelője:
" látod, Pistukám, nem furgon, meg sátor, meg többmilliós motor, hanem SKODA , és benne a SIMSON, és nem félmilliós szerelődoboz, hanem TESZKÓS NÁLJONSZATYOR ez a nagy fiiling!"

Erre a többiek kurvára röhögtek, majd valaki fokozás képpen megjegyezte, hogy ezek után még a gumimelegítőnkre volna kíváncsi.

Ez után a beszólás után félő volt, hogy több supermotós rekeszizom sérülést szerez még a verseny elindítása előtt, annyira röhögtek:)

Eltoltuk a gépet a gépátvételre, ahol a regisztráló emberek igen erősen próbáltak komolyak maradni, akinek nem sikerült, az elfordult röhögni, szóval rendkívül udvariasak voltak:)
Lement a racsni, jól mentünk,(vagy nem) helytálltunk, blabla, utána a szlovákok és az osztrákok külön odajöttek gratulálni, hogy ez a hulladék végig ment, és nem is lett tök utolsó.
Azt hiszem szereztünk néhány kellemes percet a megfelelő humorérzékkel bíró motorosoknak ezen a szép vasárnapon:)
És a macskákat hagyd ki az egészből, ők nem ártottak neked, azért mert nem engedtem hogy megkurd őket attol még ne beszélj roluk igy
te mondod? A legjobb haverod a windows vista meg az msn
mert 1 fasz akinek a macskáin kívül senkije sincs keressél barátokat már ha a régieket átbasztad
ne offold a fórumot hívj fel vagy írj 1 mailt azt felejtsél el hülyegyerek
...inkabb topikhoz illőt:D
Azért csesztetem mert kicsit nagyfiú lett és gondoltam visszahozóm a való világba......
2 ezredik oldal . Jubileum És alkalomhoz illő szöveget tartalmaz
Nehezen, mivel még hozzászolni se mertél... Nah mindegy kurjál kecskét, az való neked, nem tud ellenkezni és jó szörös ahogy szereted
Rs topik 11 óra
én most nem értem mi megy itt,de mér cseszteted Bencét?