Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon komolyak vagytok
maris 3an vunk en is melletted allok tuning!
amúgymeg, nagyinak megígértem hogy nem bántok snekit.. fene járjon bíróságra megint bármiért is..
én komálom, nekem nincs bajom vele. gond lenne ha lenne.
mondj még 1-et
szia! házasságon gondolkoztál már?
ez igen... csak annyit fűznék hozzá: Bence, tuningnak vannak barátai... egy biztosan
csa!
jobbulast! mocival mit kezdesz? eladod?
Hello Rocky
1966-67-es oldalon nézd meg a képeket felraktam egy párat!
azért ugattam bele mert olyan tripák vagy hogy a képeket úgy raktad fel hogy láttam myvipen nézted az adatlapokat. és milyen jogon raksz fel másról képeket áll nick névvel ? ez hergelt fel
hali,

na muti, mi maradt a gixxerből?!
NAgy hős vagy


JA a kérdésekre válaszolva kösz jól vagyok megvédett a ruházat csizmám-térdvédőm kuka lett de cserébe csak zúzódásokat szenvedtem a két lábamon
Igen csak te a nagy semmiért haragszól rám és itt köcsögölsz már fél éve.... De tudod mit le vagy szarva, mert olyan gyerekes vagy. Normálisan se lehet veled semmit se megbeszélni, te vagy a tökéletes én meg csak egy büdös csőves. Nah mindegy menjél rágjad a zabot és sírd ki magad a párnán, ahelyett hogy tennél valamit az ügy érdekébe. De ehhez ugy látszik elég kevés eszed van. Bevágod a durcát és köcsögölsz, nemhogy valamit lépnél. És ha meg én lépek akkor meg elküldesz. Amugymeg visszatérve amiért haragszol rám.... Mentem motorral láttam hogy gyerekkel vagy mondom nem állok meg mert bezavarnék, és dudáltam neked és intettem. Délután meg jöttél oda a parkba, és ott mondtad hogy jössz ki. Arról én nem tehetek hogy kockultál. Jah és a másik még mielőtt lementem, írtam hogy megyek és hogy találkozhatnánk. Erre a válasz az volt gyere de nem találkozunk mert gyúrok és jön le haverom. Keresd csak vissza nyugodtan naplózott beszélgetésbe. Nah most már elkezdhetnél egy picit gondolkodni is , néha nem árt.....
Atta meg a pónival kerekezik
na szóval,akk szerzel nekem egy tolószéket...stoppieval megérkezek nyomok egy burnoutot,powerslideal meg távozok...disco királya leszek
kikészít a sok kox ájjá le vele
kis betűvel írod a nevem te buzeráncs?:D...am meg ígyis rosszul vagyok h nem mehetek bulizni...ugyh kuss
inkább nem mondom semmit mert dávid....
ha már a tesconál járunk
Megy itt a logisztika
ok majd próbálkozok...majd bal kanyarba is a jobbat teszem
most ez egyszer gyere lassan abba a körforgalomba most ne tedd le(a térded) am meg mondtam h vegyél ruhát ne rövid gatyába járj kanyarvadászni vagy ha abba mész ne rakd le a térded minden kanyarba
ok én kimek.ha már tudom hajlítani a térdem