Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

thx! Hu bammeg 128
Pontos méretet nem tudok mondani neked. Amikor natixéktól elhoztam az arrowwal, 128as volt benne (kurva kicsi). 138-assal már jobb volt sokkal. Asziék a 138hoz képest mentek még valamerre de ha jól gondolom nem sokat.
tavaszig én már nem túl sokat akarok motorozni. Vagyis akarni akarok, csak nem tehetem. Inkább spórolok a következőre, meg vigyázok áprilkára hogy jobb áron el tudjam adni. Tavasszal meg ha minden zsír jön a nagyobb.
Tyt neked mekkora lett a föfuvókád? Vagy nem változtattak rajta Asziék?
mit bánom én ..
de nemcsak bíráskodsz motorozol is! nem lógsz meg
jaja tuningnak van igaza h beleszól a dolgaimba
gondolom ki tud több virslit meg sört benyomni? mert ha igen, akkor benevezek :DDDDDDD
az milyen?
Aki kevesebb sört iszik, annak a seggébe dugják a virslit? Bocsi, de nem ismerem ezt a versenyt, a hímesi részbe még nem jutott el
inkább sör-virsli verseny
Szerintem egy nyugi kő- papír- olló stílusosabb lenne. Felénk már így oldják meg a balhékat.
ja, viszek fegyvert, és aki csal, azt lelövöm és kész.
én választalak szét titeket, de azért ottlesz Adamfzr is mindenes bodyguard-ként a biztonság kedvéért
Én is kiállok tuning mellett :))))) Bocs Bence :D
Amúgymeg ha a sok hülyeség ellenére mégis bunyó lenne a dologból tényleg szívesen elvállalom a bíró szerepét mondjuk kecskeméten (odáig elmegyek ezért :D ) :))))))))
110 kiló tömény hülyeség Az a kép is ütős xD
azon szakadtam nem gyengén
Tiszta melrose place
akko még kis szarszájú 93 kilós voltam. tiszta szégyen volt..
ki ne emlekezne azokra a sorokra
Azt meg tudhatnám hogy ki Izaura és Pablo?
azt lattuk a tvben sexyfiu
kussoljatok, mind erőszakos állatok vagyunk! én 110 kiló tömény erőszak vagyoook
emlékszel miket írtál mikor tuning összetörte az ns1-et?
én kiteszek másfelet súlyban legalábbis tuti.
latod milyen eroszakos vagy? ez megalapozza tuning vadpontjait !
na takarodjál