Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minek?
én már tavaly megmondtam h ebben az évben sem lesz belőle semmi, és nem is lett, pedig csak 6 hónapotok volt rá.
mindjárt jön kiskörte 2 akinek hayabusája van és szétoltja itt mindenki agyát
legyen! és csináljuk bográcsban bablevest
valakinek a 82. alregje már megint itt van...
Te meg ki a faszom vagy ?
Boxgála
kecso van az ország közepén az lenne a legjobb
v Balatonon
tavasszal legyen pályán a fórum tali
Hű bazzeg, nagyon ismerős szituáció. Nekem is hasonló balesetem volt. És lett valami bajod? Szegény suzi.
ha valami okosat akarok tanulni,érdemes ide felnéznem:D
MOst a faszomse tudja másképp modani. te egy hülye vagy. karburációs probléma van az agyaddal.
hát az biztos, de jogosan. Én megértem Fuckyt is ha felbassza magát, tényleg idegesítő amikor az 500. hülye név és arcnélküli srác szólogat be. De igazság nem lesz a földön, hisz egyik sem fog bátran Fucky elé állni a bajával. A fórum egy idegesítő dolog, és azzal jársz a legjobban ha meg sem mukkansz bölcsen. Aki meg sokat tépi a száját (mint én...), az számoljon a hülyegyerekekkel. Viszont ha túléled gutaütés nélkül, baromi türelmes ember vagy :)
az nem fórumtalálkozó lenne Tyt,hanem boxgála
Javasoltuk már, NAGYON össze kéne hozni egy fórum talit. De az nem poén hogy csak mi jövünk, jöjjön el minden anonym köcsög (speciel általánosságban gondolkodok). Mindenki lerendezhetné a felgyülemlett idegbajt, és végre az anonym köcsögök élőben is átadhatnák FuckyRSnek, vagy bárkinek amit akarnak.
Csak az egésszel az a probléma, hogy a legkisebb eséllyel sem jelennének meg az anonym buzernyákok a talin, és így nem lenne értelme. Ez van. Aki anonym, az fosós. Nem fogja élőben sem vállalni magát, ha itt nem....
totál mint dadis
Még szerencse hogy nincs képed fenn, mivel ekkora kancigány mint te szerintem tuti nem férne el a 19 colos monitoromon...
gyógyulgass
Őt igen, kössz szépen!
Amugy nem amiatt, mivel minden dugóval detonál egy motor...
Most faszomse tudja másképp mondani. De ez a dugó megadta magát, ennyi a lényeg. Karburácios probléma nem lehetett mivel nagyon megvolt etetve, motorolaj szintúgy, szóval lehet találgatni, de a dugó egy silány minőségű volt és nem bírta a "pörgést"....
De őt kerested nem?
Hát Gyula kibaszott messze van :D
Pesten bakker alig van RS-es... nemhogy lány...
Szia a lánykát Butt Edinának hívják. Megtalálod bármelyik lapon(iwiw, myvip). Előre is szívesen.