Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Okés, 2-3 oldallal visszább szedrikbence írta,hogy kell neki,szólok neki és megbeszélitek msn-en!
3-éert odaadom neked
hát elöször még megbizonyosodom róla hogy télleg az e a baja de képet küldhetsz!
Hali, a fényképeid közt elég fasza a 3. képed hátulról
Szewa Mr.Yamaha!
Neked ugye az Rs-be Prox dugó van
Tudnál nekem képet feldobni róla
Előre is kössz.
hello:
ha kell van nekem cdi gyujtásvezérlöm=10eft
gyujtótrafo=8eft
ha kell küldök képet is.
hello:
elvileg van meg kell néznem.
ár=4eft
faterom is vmi ilyesmit mondott. de elromolhat az 1ik napról a másikra ha be sincs inditva a motor?
nekem van
Szerintem általánosan elmondható,hogy ha meg sem pöccen, EGYET SEM , akkor sem, ha egy kis benzint fecskendez az ember a karbin át a karterba, akkor az gyujtásprobléma.
Még gyűrű nélkül, illetve membrán nélkül is durran-pöccen egyet egyet, ha a gyujtás jó.
Van olyan, hogy nyomás alatt nincs szikra, csaki kint, ilyenkor rendszerint randa piros a szikra, és nem kék.
Érdemes ilyenkor kipróbálni, hogy mekkora szikraközt üt át. Egy cdi nek minima 3-5 mm-t át kell ütnie, ha nem, akkor nincs gyujtásteljesítmény, mondjuk azért, mert belül átüt a trafó, vagy tötlőtekercses cdik nél megszakadt a gyujtás töltőtekercse.(valami zikra ilyenkor is lehet, mert a tekercs igen sok menetes, csak éppen nem terhelhető, ilyíenkor a tekercs ellenállása felmegy.
Szóval ki kell próbálni mit üt át, de csak óvatosan.
csuky ez hülyeség:) van ott szikra, inkább sűrítés, vagy üzemanyagellátással lesz gond.
Mármint a srác akinek kellene
Misoc! Önindító relé '98-as RS-be? Vagy másnak van? Írjátok ide,korábban már írt a srác! Köszi!
Nekem amikor ilyet csinált a simsonom akkor trafó baja volt, sztem érdemes megnézni...
Ha ezt jól értelemzem akkor nem indult a motor, a pipára ráraktál egymásik gyertyát letstelted de nem adott szikrát ha szabadon volt akkor adott?! Remélem igy értetted(még kora van:S). De akkor miért nem azzal probálod ami alapból benne van/volt. Meeg fura h testeléskor nem ad szikrát, esetleg probáld máshol.
nem lopott a motor meg van a kiniti adásvételi a kivont forgalmi át van húzva filcel asszem hogy az, még egy papir meg a mi adásvételink szal 2 adásvételi meg 2 olasz papir csak azon gondolkoztam hogy lehet hogy beviszem egy irodába ahol ezzel foglalkoznak és ők meg csinálják hamar a rendszámhoz szükséges dolgokat
hát hogy őszinte legyek szarul de büszkén :S :D
unalomvan asszony már nincsitt és megvagyok hallva, neked rs hogyáll?
csá testvér mi a helyzet? :D
hoppegy csuky csákó tesó
hogyérted hogy meg van ragadva? van benne kompresszió!
Adam16!
Nekem is ez volt az idei évben!
Csak nekem német papírjai voltak a motornak!
Első sorban eredetiség vizsgálat, utána regisztrációs adó,aztán a KPM-hez beviszed, és ők leműszakiztatják!
Utána okmányiroda és ott ha minden rendben akkor kapsz a masinára rendszámot is!
Viszont ha tudod hogy lopott a motor, akkor meg se próbáld lerendszámoztatni, mert rábaszol! Akkor csinálj belőle pályamocit!
UI.: remélem nem felejtettem el semmit! Ha még is akkor azt még írjátok meg!
Sok sikert a rendszámozásához! Jah és 10 000Ft-ért még 11Kw-ot is mérnek neked a motoron!
nekem van. Msn- adatlapomon