Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvan ragadva nekem is ez volt
a gyertya jó csak terhelés alatt nem ad szikrát!
bocs de nekem nem tűnik logikusnak
ddd...érdekes szerinted mi a hiba oka?:D ha a gyertyák 1x működnek 1x nem? hívj fel valami táltost hátha neki lessz ötlete
másképp nem lehet megoldani?
több gyertyával próbáltam. amikor bevolt csavarva az egyik és rajta volt a pipa, nem indult. ugyhagytam a gyertyát benne és másik gyertyára tettem a pipát, letesteltettem és ugy nem adott szikrát csak ha szabadon volt hagyva a gyertya helye :/
de csak az összeg 1 részénél tartok
és még hosszú a tél ... meg majd úgy kéne h.küldessz képeket
nemérdekel a csö?
logikus... :D de ha leejti a gyertyát utánna már érdekes a szikrája csak egy megjegyzés
Keszits egy 10 est a kpm es csavonak..
De honnét veszed h amikor bevan hajtva akkor nincs szikra? :O Ha kiveszed van szikra, valoszinüleg betekerve is lesz szikra...
hello
lenne egy kérdésem vettünk egy olaszból hozott aprilia rs 125-ös mocit meg van minden papirja hogy lehet a1-re (lehetséges egyántalán) vizsgáztatni
Üdv: Ádám
gyertyacsere?
hellosztok! vki nem tudja mi lehet akkor a baj ha nincs szikra mikor benne van a gyertya a hengerben, de viszont ha nincs gyertya a hengerben akkor ad szikrát? (akksi fel van töltve)
sziasztok! segítséget szeretnék kérni,abban hogy hol tudok beszerezni, esetleg valakinek van-e rs 125höz '98as önindító reléje? előre is köszönöm
ha rámegy megveszem
csövi!az rámegy RXre szerinted? :D
néha kell egy kis izgalom srácok...

Egyébként még mindig ELADÓ Aprilia RS125 2006 előtti hátsó lánckerék! 40 fogas, JT, vacsiúj, 0-kmes. Újabbi RSre nem megy fel! Nagyvason 5100,nálam 3 ruppó!
tyt@vnet.hu
Egy igazi antiszociális vadállat vagyok ma de ezvan már több emberrel is megesett a forumon,ezuton is bocsi a többiektől a hangnemért,de off vagyok piszkosul.
Jól le lettem oltva csak mert kérdeztem valamit...azt hittem, hogy erre is lehet használni ezt a fórumot de ha nem akkor bocs megint én tévedtem!
A sok rohadt kemény embertől meg fokozottan elnézést kérek mert félek tőlük, nehogy valaki állonvágjon így fórumon keresztűl!
persze ,hogy jó a rotax 123-ba, azt hittem a képröl fel ismered.
ha kell postázni is tudom.
Foglalkozzunk nagy erőkkel az üzlettel
Schliemann szerintem addig fogd vissza magad amig nem kapsz egy akkora pofont h lenyeled a fogaskerekeidet...