Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért ez így nem teljesen igaz, mert ha a dugótető alakja eltér attól, amihez a hfejet tervezték, akkor biza detonálhat.
hello:
akkor a 2db fogaskerék kell=5eft
apriliars160@freemail.hu
küldd a cimed
a detonálás nem szar dugó miatt keletkezik:)
misoc kell a fogaskerék, ha leírod az email címedet akkor küldöm a címem telefonszámom meg ami kell!
Nekem is úgy volt, hogy egyik nap még mentem vele másnap már az istenért sem akart beindulni, én is úgy voltam vele, hogy nem létezik, hogy egyik napról a másikra...de mégis
ez a te napod
nézd mit találtam

stoppie
[16810] 2007. május 6. 20:50
Cabán is van egy új 2007-es fényezésű RS125.
Sztem ez is egy csajé.

Ata, nem szőke volt a csaj?
Lehet azért volt rendszám nélkül, mert madaras előtt pár nappal láttam a motort a szalonba, és lehet nem volt meg madarasig a rendszám, de nemakarta kihagyni

Itt furikázik a városba. Fekete TOP-os aerox-al etettem az azért már szégyen ...
jaaaj, rámennél a motoros puncira, mi?
még réges régen valaki berakott egy képet egy szőke leányról akinek egy spaines új rs-e van/volt.
emlékszik még erre valaki rajtam kívül?:D

nincs meg valakinek az a kép vagy a hölgy neve vagy közösségi oldalas linkje? :P
Mi raktunk össze egy Rs-t vertexel (Tomié) még itt volt addig semmi baja nem volt (pár ezer km) msot nem tudom mivan vele. és kb 3-4órás járatás után az agyhalott vevő megforgatta 9ig, pedig lelkére lett kötve h 5fölé ne. Jah és megse vette De am. én se vagyok oda a Vertexért...
nekem vertexel ragadt megjáratásnál :)
most wössner van benne ami ddig pattent kopp..kopp..
Hol lehet venni ilyet
Nekem 2gyűrűs kellene...
Választ előre is köszi!
Jah és hozzá teszem van 1-2 vertex dugattyum, amin látszik hogy egy nagy rakat szar az egész. Most Asso van benne. 35 ezer huf az ára
Nah ha ennyire nagy szaki lettél, akkor hajrá... A motor célegyenesbe ragadt meg és nyélgázon ment. A fordulat 12.000 volt. Aztán egyszercsak leállt a motor ( nem blokkolt a hátso kerék). Ott ringen nem adott szikrát.... Amikor hazajöttünk adott szikrát, de nem indult. Szét lett szedve. A dugattyúgyűrűs romokba, detonált egy frankot, jah és persze mgé a dugattyú darabkái is telebaszták a hengert...... Nah akkor mi volt a hibás? Tuti hogy a galamba a háztetőn..
a dugo a hibás..
Hol vettél Asso-t
Jah fiuk elfelejtettem mondani... Rs megragadt a kibaszott vertex dugó miatt.... Aki teheti ne vegyen olyat, most asso werke van benne.......
Mr.Yamaha!
Tudnál képet feldobni a Prox dugódról
Eladó Metzeller Rennsport vadonatúj gumi 150/60 17. Régi gumikat becserélek ugyanebbe a méretbe ha nem kapok gumit ugy 30e huf az ára de ha kapok másik gumit helyette akkor megegyezés alapján..
06706379659
küld már el!
vendégeim jönnek 2 perc múlva,nem bonyolódom telefonálgatásokba most
köszi
szeva scoe
nekem meg van Joe száma ha kell csörögj rám tmobil/547-57-19
valahogy nem tudod eljuttatni a számát annak a majomnak?
sajnálom Joe-t meg azt a szép motort is... sajnos akik a pontból hajtanak b pontba ennek ki vannak téve... utca rulez
Na akkor nekem jut a megtiszteltetés.

JoeZ a János kórházból jelenti, hogy tegnap este belegyógyította a gixxert egy autóba. Az sms szövegkörnyezetéből úgy veszem ki, hogy az autósnak sikerült összehozni a dolgot.
A motor kuka, úgyhogy mostmár legalább lesz mivel indokolnia, hogy jövőre miért nem merészkedik fel pályára.

Bár most hogy már nem karcmentes a gép, mostmár nem kell majd annyira félteni.
hajrá
okés. msn: aprilia-rs-racing@hotmail.com