Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semmi
várjál! rx? szóval rx re van tervezve? én azthittem ez az arrow challange ... mit kell erről tudni ez miben más? írj már le mindent mert krvára nemtudom... meg a felfogatási helyek a gyárival megeggyeznek?
gondoloma többiek unják,de 100adszor a képek :D
van itthon egy aprilia rx arrow dobom max megmérem neked azt.
dobj már fel képet plz de kéne h. hány cm mrt úgy van kiszámolva minden...max megvágom a gyári dobot
külön polinire nincs gyártva rezó.hangtompító nemtudom milyen hosszu rajta gyárilag.átlag 125cc tüte rá azt pá.
a lényeg a rezó.
Gyári Új ROTAX 122 es henger. ára:49990.-ft Vertex dugattyúval 59990.-ftért
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.co

m
ez a rezó jó a polini 160 asra vagy arra mást kéne keresni ? meg a dobja elvileg milyen hosszú?az érdekelne
Te milyet használsz?
halló,
aki versenyzik rs el milyen áttételt használ ?
Betette tuning fejét kül. pózokban.
Tudtam, hogy le kellett volna töltenem
(csak vicceltem ám :))))
hééé! mit írt? mert moderálva lett
Hallod, neked jó sok időd lehet... Vagy esetleg a fiúkat szereted?
a wcben kizárólag motor revüt alkalmazok, ami aztán kiválóan alkalmas a segg törlésére is :)))
Viszont viccen kívül egy lőtértől egy köpésre lakok, haveromék a gondnokok. Lehet kicserélem a sima céltáblákat ilyen tuning félére, úgy is rendőrök szoktak lőni :D
ott a pont :)))))
nekem is egyből anglia jutott eszembe
édes testvérem, a lapodon R1-es tírsz, de annyi eszed nincs hogy ne egy R6-ost tegyél ki képnek, ami ráadásul erősen anglia gyanús háttérben áll.
tyt kirakhatjaa wc falára hogy fosás közben rád gonodljon pl, vagy a lőtéren is hazsnos lehet.
te meg mi a faszt csinálsz te román vendég munkás .... szánalmas vagy
Tudod, ha már oltogatsz pár hónapja valakit, legalább annyi tökösség lenne benned hogy vállald a szép arcocskád.
Én sem azért raktam fel a fejem hogy a lányok gyönyörködhessenek, hanem ha valakinek beosztok, legalább megnézhesse ki vagyok, vagy ha netán megkeres a városba, felismer és arcon köp ha úgy akar.
az enyim a 75w-90et megette mint a szart, próbáld ki Te is, hátha neked nem fogja :)
Köszi
Gyárilag 75W-90 van előírva......
PLS. valaki segítsen, hogy milyen olajat tegyek a váltóba és mennyi való bele?
THX
Mivel lesz jobb, ha rakok fel képet a fejemről?