Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegyél már fel képet a fejedről, annyira kiváncsi vagyok...
szeretitek egymást
Ebbe a fórumba szerinted ki mire gondol... hüylegyerek.
szia! VAn de már 18900ft
pirelli diabolo corsa 0km-es
39.990Ft
Némileg igazad van, voszont, ha motorral kapcsolatban beszélünk detonálásról, akkor azt rendszerint a motor működésével kapcsolatban tesszük, és nem azért,mert rosz helyen parkoltunk, ,és a tüntetők meghanyigálták molotov koktéllal a biciglit:)

A gyógyszerekre ís ráírják, hogy "külsőleg", vagy "belsőleg" de ha nem lenne ráírva,a többség akkor sem enné meg a lábgomba elleni krémet, és nem kenné a hajára a saridont.

Szóval, csak neked, csak most:

A molotov koktéllal külsőleg detonál a motor, a működéssel összefüggésben viszont belsőleg :)
van még hajtókarod eladó?
Gold Fren
csá!
fékbetétet milyet használtok?
De amugy látom itt már mindenki ilyen nagyszájú lett az másik nickel... hát már lassan én is undorodom ettől a topictól. Nah mindegy remélem már 1 honapon belül nem ide írok
Most elmondok valamit. Kb a detonálás szónak kismilió egy jelentése van. Minden ember máshogy értelmezi. Pl lehet detonálás a motortérben, lehet szétrobban, lehet rommá esik, valakinek a gép jut róla eszébe. Mindenki másra asszociál...
Ja és mennyi kell belőle...?
Hali!
Milyen olajat vegyek a váltóba?
Ha valaki ért hozzá segítsen...
Köszi!
*érdekelne*
22 evesen hh 125 ost vettel megint?
MSNed van ? pár cucc érdekel ne
"Arra külön kivácsi lennék árulja már el, hogy aki szaroz egy vertexet pl.vagy bármit, mit látsz amiért rakat szar az?"
Tezsvér!
Esztetet, nekem mér válaszozod?
Hálás lennék ha beidéznéd, amikor én bármilyen vertexet, horexet vagy velorexet szaroztam.
:)
Hmmm,hát régebben brutálisan Evo mániás voltam,rá nem lehetett volna beszélni egy RS-re... Azután a Mito-t eladtam,felkinálták az RS-t,megvettem,és azóta nagyon nagyon tetszik...nekem jobban bejön mint a Mito! De azért azt sem felejtem el h milyen korkülömbség van közöttük...szoval az Evo is 1 nagyon jó 125-ös!
más nevébe ne beszélj hülyeségeket ... inkább a felnicsíkon törd a fejed ...
aki eljön eljön, aki nem nem
motorozunk azt ennyi..
tuning hozza a hurkát meg a kolbászt
milyen volt Evo után az Rs ?
Sziasztok! Már régóta olvasgatom a fórumot,de h itt milyen anyázások mennek,ez nem semmi...de lehet jobb ha nem mondok semmit mert én is le leszek oltva... Üdv mito7gang,már régen találkoztunk,nem jártam mostanában se ringen,se Asziék felé... Már R6-al is nyomod?