Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is lapostetejű, egygyűrűs Vertex van benne,de sima gyári hengerfejhez,semmi spéci dolog, mégis nagyon szépen megy a motor és jól fogyaszt.
sziasztok! márciusba szeretnék uj motort venni csak nem tom miet szerintetek: nsr, mito, vagy rs? főszempont hogy 2hetente meg kell járnom vele Miskolc-Gödöllőt oda-vissza, és 190 cm vagyok! fogyasztás és ár nem lényeg annyira!

a választ elöre köszi
kijavítanálak, ugyanis gyártanak lapos tetejű dugót wiseco vertex stb. csak ezeket kifejezetten ahoz való hengerfejhez ajánlják, pl VHM.

http://www.pjme.co.uk/acatalog...
Akkor minek veted fel?Nyilvan nem ők öntögettek maguknak otthon találomra hengerfejet.Pláne hogy azon kevesek akik gyártanak rs125höz fejet nem lapos dugóhoz készítik.Amit rsata írt ugyan úgy, ahogy lapos dugót se gyárt senki mert az nem ahoz a felömlökhöz van.Arra külön kivácsi lennék árulja már el, hogy aki szaroz egy vertexet pl.vagy bármit, mit látsz amiért rakat szar az?Milyennek kell lennie egy jó dugattyúnak ha már ennyire tudod milyen a szar?gyűrű,szoknya,tető?nem tudod.sejtettem.Illeszteni meg karburálni kell és kopást mérni,nem fórumon vitatni amiről az emberek 99%-nak fogalma sincs.Italmondót felkell hívni és megkérdezni az eladott vertex dugókból hány motor állt be anyaghiba miatt.Amennyiben nem megy akkor hozzáértő szerelőt kell keresni , pl. Aszalós műhelybe kell elvinni a motort,ahol értelmesen össze is lesz rakva,beállítva ahogy azt kell.
lett valami bajod?
Hello mindenkinek! Hazaengedtek a kórházból úgyhogy már tudok írni! Itt vannak a képek a moci totálkár sztem mert elrepedt a váz a varratnál amúgy nem sok gondja lenne.....
A Suzuki a jobb oldali útpadkáról balra! akart bekanyarodni előttem 5méterre én meg jöttem... Annyi időm volt kormányozni h ne az utastérbe csapódjak hanem az elejébe így átrepültem a motorháztető fölött kb 6-8 métert.
nem így képzeltem a hétvégét
Jajj Geri te ehhez nemérthetsz!
és a vertex dugó miatt detonált? aztamindenit,minden nap tanulok valamit
miket tudsz te...
Nem ő az!
Mert az ő rs-én ha minden igaz aranyszínű felnicsík van, ez meg az az 1000km-es Natix rs amit nemrég hirdettek.
az oldalidom kapott egy keveset
ezen hosszúhajú lány van:)
sztem tuti nem
hajat levágni no perc, de növeszteni kicsit tovább tart.
és gondolom a gyárit cserélte arrow-ra, tehát ez a kép a frissebb
és ezen van hosszú haja
hát nem csúnya lányka
bingo ez az :D

adam: nem ez volt a szándékom :)

amúgy elképzelhető hogy ez ugyan az?
oké, arrow nem stimmel, de mi van ha később vette rá?
Jobbulást neki
hát én nemtom.. minek van két sisak a földön a motor mögött?
ahogy mondod
Jó, persze, meg tudom, hogy te tudod, igazából nem is neked írtam(mert tudom, hogy te tudod, de szerintem te tudod, hogy én tudom, hogy te tudod:):):)
itt most belevaló, csak különböző márkákról van szó, aminek az alakja bizony ugyanaz. szóval ha a vertexel detonált, a wössnerrel vagy akár assoval is ugyanúgy fog
nyilván nem lapostetejűt fog rakni egy gyári hengerfejhez:)