Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már csak szegény anyádékat sajnálom ...
kurvára leszarom hogy mit ugatsz ... de legalább tudom hogy te ugatsz be itt mindenkinek a fórumon ...
kinyalod a seggét akitől segítséget akarsz kérni vagy valamit akarsz venni vagy valami célod van aztán "kinyírod"
Okés csütörtökön lemegyek és megbeszéljük személyesen
NEM FÓRUM TÉMA írjál email vagy gyere el! gép mögül mindenkinek nagy a szája..
te meg hallgassál aki ara nem volt hajlandó h megálljon és köszönjön vagy vmi..
meg milyen koksz hatása te fasszopo?
nem fogom neked el mondani h mit miért csinálok tudom ez fáj neked mert te mindenbe beleszólsz mindenhez van hozzáfűznivalód. VAlami problémád van lépjél ki a gép mögül és személyesen osszál.
De még mostse értem hogy mi a kurva anyád közöd van a MAGÁNÉLETEMHEZ TE BUZIGYEREK?
Bence most már elég szánalmas, nem csodálom hogy nincsenek barátaid se, jah de bocsi ott van Pump testőmegnövelő haverod. Amióta meglett az Rs-ed te vagy a mindenható.
gyerekek ezt már télleg ne ez már durva
Nem így kéne reklámozni a márkát
mi vagy te hittérítő?
magánéletemhez semmi közöd
ennyi vagy ... megismertem egy olyan embert aki a koksz hatására ennyire hazug és agresszív ember lett ... voltak barátaik akik segítettek neki de hátba támadta őket ... hát ez lett ő ... gratulálunk
de fürgék vagyunk így estefelé .
gyereknap
GYÉPÉ HARC
majd ha szétverem a fejed utána nem irogatsz a gép mögül
Ez milyen szám? 3millió? vagy 3forint? vagy 375ezer?
Üdv!
Olyat szeretnék kérdezni, hogy egy új desgines (2006) Aprilia rs 125ért(használt)(motorikusan nem ír hibát, fényképeken úgy néz ki mint egy 0kmes motor) nem kísértetiesen kevés a 3.750.00Ft?
gyere fel msnre hallom szeded azt a rohadt kokszot aztán attól lettél ilyen agresszív állat és csinálod a feszkót a fórumba
power 30 körül
rezó sztem van 15-ért
Értem! Ez mennyire költséges?
power+fojtatlan rezó
Nézegettem eladó RS 125-öt és találtam olyat ami csak 15 lovas! Az korlátozva van, vagy más blokk van benne? Ha korlátozva van mit kell kicserélni ahhoz, hogy erősebb legyen?
Persze érdekelne! Küldj légyszi pár képet és egy rövid kis jellemzést! Címem: peresabalint@gmail.com

Köszi!
mondom kerek:)
a tiédre kéne? mert ha ahhoz kéne ami a tiéd akkor van