Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RS gyári indexet keresek. (kis kerek alakú narancs búrás) Akinek van szóljon.
szia!
nekem van egy rs-em eladó, 2000-res gyártmány, fém fékcsövek,ettől eltekintve teljesen gyári állapotban van,így ahogy van egy szezont elmegy komolyabb költség nélkül(fékbetét,lánc,lánckeréktől eltekintve)az idővel csere, a moci olaszból jött, igény esetén bármikor forgalomba helyezhető, ha felkeltette érdeklődésed írj robkaa46@vipmail.hu-ra
üdv!
van nekem RS be 2004eshez sötétplexi!
10pénz az ára
Kép róla az adatlapomon!
csak egy versenyre kiváncsiságból beneveztem...
nemrosz a 600 kanyarba küzdeni kell vele meg egyenesbe meg féktávon szal nem egy pihengetős rajta motorozni gyorsan...
mondjuk utolsó versenyen mentem 2:19.0 és azért ottse nagyon volt időm gondolkozni...
versenyen 20as köröket mentünk és 2x tudtam célegyenesbe leolvasni a köridőmet
Jövőre még tuti hogy 125 aztán sztem 600lesz...
megakarom nyerni az Aprilia kupát...kurvaszép kupákat kapunk, eljutottam arra a szintre már hogy van mit keresnem az elejébe és megvan a technika is rá...pénzem sajna most nincs 600ra mega többi költségre...
használtan nehézkes találni ha meg van azt elviszik egyből mer kapósak ezek a plexik! én is akartam a szatunától rendelni de hát amit nekem mondtak "ha esetleg erre jártok akkor meg tudnánk oldani"(debreceni vagyok ők meg a balaton környékén van az üzemük vagy mi, meg küldjem el de nem igérnek semmit meg sok hülyeséget mondtak szal inkább fizettem párezerrel többet de legalább jó.
hát nagyonúgynézki. aza baj hogy nekem max 10 000em van plexire. nemérdekel milyen csak legyenmár ott valami.meg azért egybeis legyen nem mintha bomba robbant volna mellette.Nemfeltétlen újkell, csak ami márelfogadható és rátudom rakni.
én nem rég vettem egy füstszinü plexit egy motoros bolt ennek a bikeparts-os oldal cég debreceni viszont eladói erről az oldalról rendelték asszem németből hozzták nekem 20.000 HUF-ot mondtak megrendeltem 2 héten belül itt is volt mikor a fizetésre került volna sor mondtam hogy tudok másik plexit 15.000-ért (ez persze nem igaz) ők mondták hogy legyen 14.000 szal elég nagy haszon van ezeken a plexiken!
neem
Szerintem jobb lenne egy mito evo arra a célra
Aprilia fanoknak és azoknak akik bőruhát akarnak venni
Hali srácok!
Eladó lett az RS-em akit érdekel: http://motor.hu/motor_vpage.js...
Nekem van eladó Rs pályamotorom
Ezt mondtad Atta?
Sziasztok!

Pályára szeretnék venni egy 125-ös mocit! Az egyik lehetséges a Mito a másik az RS125! Elsősorban az érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak, mit bír a motorjuk, mennyi a felújítási költség, gumi árak...?

Ja és persze, ti melyik mocit ajánlanátok?

Előre is köszi a segítséget!
Biel Zsolti nemrég még tudott.
www.bikeparts.hu nézz itt körül
még nemvettem sajna. de ezta szart meg visszakülöm a kurva annyuknak. holehet szerválni max 10be plekót? használtis jó de seholse találok. cska legyenvalami rajta meg nézzen is ki valahogy
Én direkt rákérdeztem hogy van -e 2004 es Rs hez és mondták hogy nincs.
De még Ata is megnyuktatott hogy az télleg a régebbire való.
Amúgy fejidomból is vettél másikar? mert írtad régebben hogy keresel .
i mérje már le help az arrow dob hosszát... vagy aki tudja h. hány cm a különbség...
mondja
nagy az isten állatkertje...vagy csak kicsi a kerítés
haverommal is ezt csinálták, visszaküldtük nekik , visszafizették.
ez trapézlámpásé, idióta egy banda.
ma megjött a plexi amit már egy hónapja megrendeltem szatunál az rs-re.nagyvolt az öröm. de amikor megnéztem hát majdsírva fakadtam.
ata nem szívlámpásba való ez a plexi? világosan megdumáltuk hogy 2004esbe kell erre ittvan-e
az de kussolj:D
miez év vicce?:D