Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári Új ROTAX 122 es henger. ára:49990.-ft Vertex dugattyúval 59990.-ftért
érd:06-20-545-3546
bakonymotor@gmail.co

m
Aprilia RS 125 be való Vertex dugattyúszett hihetetlen jó áron. A készlet erejéig.
a szett ára 14990.-ft
Most csak úgy nagyon általánosan,tegyük fel h az ember keres egy fogaskereket a motorjához,tök hülye a motorokhoz, de még akkor is meg tehet annyit hogy annak a fogas keréknek a méreteit leméri(átmérő,szélesség,belső átmérő),a tolómérő használatához nem sok ész kell,megmondjuk egy fogaskeréknél elég jellemző adat a fogszám(ez is magától értetődik szerintem).Még ha teljesen laikus is valaki azért szerintem ilyen alap dolgokat megnézni nem nagy dolog.De mondjuk ezt fel kell érni ésszel...
1.nekem legalább van arcom,nem arc és adatlap nélkül anyázok mint egy senkiházi buzi.
2. a teféle kis seggdugaszok képesek lennének a világgal aztis elhitetni h lapos a föld nemérsz annyit se hogy elmagyarázzak neked bármit is,már belefáradtam.
3. nem 1hete foglalkozom adás vétellel,és nemtevagy az első ilyen okos észosztó,valószínű nemis az utolsó,de már mocskosul unom.
Jah azért nem kívánok olyat, mert érzékeny lettem rá 14 év után...
Olyan jó nézni h veszekedtek azon h kinek szebb a fű a kertjébe. xD
Én csak a gyógyszertárba kérdem meg még a C vitaminra is h ugye nincs benne algopyrin hatóanyag? Senkinek se kívánok olyan rossz 6 óra hosszát. Nem tom mért írtam le de jól esett. xDXD
Látom beláttad, hogy igazam van nem szégyen ez ARC!
menjél homokozzál kicsit látom elgurult a gyogyszer kistökü
Te seggfej szted én fogtam a kezembe, össze tudtam hasonlítani enyémmel?
Neked fasza ha max annyi bajod van, hogy én keserítem meg az életed cserélnék veled csak én nem lennék ekkora fasz!
az ilyen faszok keserítik meg mindig az életem mint te.
bemész a boltba,kérsz egy csomag zöldalmás rágót,kezedbe nyomják,visszakérdezel,hogy akkor ez tuti zöldalmás?
faszfejű
Nem azért kérdeztem vissza te salak mert azt feltételezem, hogy nem értenek hozzá hanem azért mert én nem értek hozzá és tudod a 122-es és 123-as blokkon van ami más és nem akarok olyan cuccért pénzt adni ami lehet, hogy nem is jó nekem!
Multkori az csúnya volt
Gyere,most már tom tartani a tempód
Hát de na...
temeg menjél bolhapiacra motoralkatrészért 5ezerért ujat ,segitene neked itt az ember azt még vissza is kérdezel,feltételezvén hogy nemértünk hozzá.
Gondolkozzál már.
Neked van akkora pofád...
Ki a szar kérdezett?
megyünk majd a kawán:) és azzal még pénzt is spórolunk meg
Mire fel? mivel meg minek?
nem,ez zetor dififogaskerék! te készenvagy komám de piszkosul.
Neeem foog,nem szünhet meg menni akaroook
Köszi a képet, ez igaz biztos jó a rotax 123...?
hello:csináltam képet a fogaskerekröl.
Biztos, hogy kell most a közeljövőben de még pontosan nem tom mikor lesz pénzem de ha képet küldenél azt megköszönném a kiegyenlítő meg a főtenygelyen lévő fogaskerékről!
Köszi
helyes
egy biztos,pályán fogunk motorozni